Tüm Dilekler İçin Şahmeran Duası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

godofwar

Kayıtlı Üye
Ben yaptım bu işlemi ama sanırım başıma bela aldım gibi anlıyamadım . 4 yıllık arkadaşıma yaptım ayrıldık sonrada başkasıyla çıkmaya başladı ve şimdide evlendi. Sanırım ters tepti kocası arayıp tehdit etti filan bir kaç kez zaten sürtüşme olmuştu aramızdada fazla kaideye almamıştım. Tekrar aradı derdin ne dedim pis pis konuştu :D Zaten ayrılmamızda bir tuafta ben bıraktım yani ayrıldık kavga sonucu ama nasıl onsuz durabildim anlıyamadım. Ne zaman nişanlandığını öğrendim 7 ay geçmiştiki . Kendime gelemedim sanki rüyadaydım ve acı bir şekilde o rüyadan uyandım. Amerikadaydım tamda kariyerimi herşeyimi yakalamıştım ve dayanamadım orda 5 dk geçmiyordu. Bir kaç kez aradım konuştum bana hep kaçamak düşündürücü cevaplar verdi. Sanki istiyormuş gibi. Yok nişandan bir gün önce gelseydin olurdu. Yok ben şimdi sana gelsem şimdi sonra ne olur gibi bir çok şey. Daha sonra ben onunla iletişime geçtiğim ilk günden sonra gizli numarayla aramalar başladı beni açıp açıp gizli numarayla sesimi dinlemeye başladılar. Kimse bilmiyorki numaramı daha öncede hiç olmamıştı. Ondan sonra döndüm amerikadan gittim yanına konuştum . Olmaz dedi ben bizim yaşadığımız gibi mükemmel birşey yaşamıyorum dedi. Sade birşey bizimkisi çocukluk aşkıydı dedi. Olmadı ! Nişanlısıda öğrenmiş geldiğimi aradı filan tehdit etti . Uzun zaman geöti evlendiler. Çok dualar okudum burdaki bazı uygulamaları yaptım ama nafile en son bu uygulamayı yaptım. Tabi arada bazı arkadaşlarınada mesajlar gönderdim haber almak için. En son bugün aradı beni. Bilemiyorum belki yaptıklarım yanlış belki hiç doğru değil ama nasıl ne oldu bu hale geldim hiç anlıyamıyorum hala. Buraya paylaşmak istedim. Belki nezlinizde yorumlarınızla yardımcı olursunuz...

Sevgilerle...

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Gerçekten çok tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Bir arkadaşın denedim son günde başıma bunlar geldi vs. demesine inanmadım, madem her dileği yerine getiriyor onu da getirsin bana diye giriştim bu işe. Dün 3. günü olacaktı (yani son). Gece vakti okuyordum her gün. Sabahına gayet sağlıklı uyandığım günü hasta yatağında kusa kusa tamamladım. Son gün okuyamadım yani. Bazıları ilk günden fayda etti falan demişti öyle bir gelişme de olmadı. Size önerim umutsuz olduğunuz, imkansız olan bir şey için denememeniz. Bugün allaha şükür iyiyim her şey dün okumayayım diye olmuş sanki.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Her an okuyabilirmiyiz? Abdestli olmak gerekiyormu? Nasıl niyet ediliyor ?

ZindaNkaLe__

Kayıtlı Üye
Boyut içinde boyuttan, belki şu an yanınızda...
İş
öğrenci
ben bu sahmeran duasını okuyordum 2 gündür niyetim 3 gün 7 kere okumaktı ilk gün bişiy olmadı ama dün 2. okumamdı gece çok rahatsız edildim sürekli rüya gördüm hep birinden kaçıyordum kapıları kilitliyordum uyandım bi ara yanımda sanki bişiy benle yatıyor gibiydi belkide algı yanılmasıydı bilmiyorum ama çok korktum 3. güne tamamlayımmı bu gün son olacak yarım mı bıraksam napacağımı şaşırdım

Perina

Banlı Kullanıcı
Bu işlemleri yapacak olan üstadlar varlıkları görevlendirirler. Cin, pek çok çeşidi olan varlıkların sadece bir türüdür.

Bu dua için cinler mi görevlendiriliyor?..Bu beni çok korkuttu..Ben bunun dua olduğuna inanıyorum..Ve dualar doğrudan Allah ile konuşmadır..Ve ben korktuğuma göre cinler işin içinde olmamalı değilmidir?..Yani şu açıdan..Allah rahmet sahibidir..Kulunu korkutmaz..Cinler olmadan,aracılıkları olmadan da belki bu duam kabul olur..Yani bunlar benim düşüncelerim..Bilgim değil asla..Böyle düşündüm işte..

Perina

Banlı Kullanıcı
Ve şu da var:Ben büyü kelimesini itici çok itici buluyorum..Ve büyü ile duayı bir tutmuyorum asla..İkisi aynı şey olamaz bence..En başta biri rahmani diğer şeytani bilinir..Ama yalnış anlaşılmasın..İnsanlara ve inançlara asla saygısızlık etmek de istemem..Bu asla bana uygun değil..

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Nasıl yani ben bu duayı okumak istiyorum ama cinler tarafından mı kabul oluyor? Anlamadım.

Perina

Banlı Kullanıcı
Nasıl yani ben bu duayı okumak istiyorum ama cinler tarafından mı kabul oluyor? Anlamadım.

Sanırım öyle değil..Cinler görevlendirliyor sadece..Ben böyle algıladım..Yani Allah'ın hikmetlerinden olsa gerek kanunlarını uygularken sebep halk ediyor..Mesela meleklerle oluyor birçok dua olayı..Her bir yağmur tanesini bir meleğin indirmesi gibi..Ve bu asla Allah'ın büyüklüğüne zarar vermiyor..Bir hikmet bu..Burada görevlendirilen cin olayıda bunun gibi birşey sanırım..Ama dediğim gibi cinler bana çok itici geliyor..Bence bu dayı melekler yönlendiriyordur..Havaslar yani..Bunlarda bir çeşit melek sanırım..Bu konuları bilenlere havale etmek en iyisi..Benim bilgim yüzelsel çünkü..Derinini henüz araştırmadım aslında..Ama hislerime ve gözlemlerime güvenirim işte..

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Ben yapıcam bugün başlamayı düşünüyorum öncelikle abdest alıcam sonra dileğimimi diliycem, sonrada duaya başlıycam. Böylemi yapmalıyım yoksa vakti saati var mı?

Perina

Banlı Kullanıcı
Ben yapıcam bugün başlamayı düşünüyorum öncelikle abdest alıcam sonra dileğimimi diliycem, sonrada duaya başlıycam. Böylemi yapmalıyım yoksa vakti saati var mı?

Önceki sayfalarda Urumhamatahayil(onuyu gönderen admin)vakti yok demişti..Ama bazı üyeler sabah vakti enerjiler daha yüksek sabahı tercih edin demişti önceki sayfalarda..

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Tamam o halde şimdi başlıyorum. Teşekkürler.. :)

origanum

Yönetici
Bu dua için cinler mi görevlendiriliyor?..Bu beni çok korkuttu..Ben bunun dua olduğuna inanıyorum..Ve dualar doğrudan Allah ile konuşmadır..Ve ben korktuğuma göre cinler işin içinde olmamalı değilmidir?..Yani şu açıdan..Allah rahmet sahibidir..Kulunu korkutmaz..Cinler olmadan,aracılıkları olmadan da belki bu duam kabul olur..Yani bunlar benim düşüncelerim..Bilgim değil asla..Böyle düşündüm işte..

O cevabı ben üye şu soruyu sorduğu için cevaplamıştım:
"Birsey sormak istiyorum: islami büyülerde bizler cinleri mi görevlendiriyoruz???"
O yüzden diyoruz ya hep konu içine başlığa ait olmayan bir şey yazmayın diye. Sizin gibi başka yanlış anlayanlar ve karıştıranlar da çıkabilir böyle.
Şahmeran konusu ile hiçbir ilgisi yoktur bu soru ve cevabın tamamen genel bir soru sormuş üye ve ben de onun cevabını vermişim.

Gelelim şimdi sizin sorunuzun cevabına:
Şahmeran dua falan değildir, bunu ilk sayfalardan beri kaç kere demişizdir ve nedenlerini açıklamışızdır zaten, gözünüzden kaçmış herhalde.
Dua elbette kul ile Allah arasında olan bir şeydir. İsteyen Allahtan dileğini isteyebilir, ne şekilde ve nasıl içinden geliyorsa öyle ister, buna kimsenin karışmaya hakkı yoktur, belli bir kategorilendirme şekli de yoktur. Bu site zaten dua sitesi değil. Büyü okulu. Burada majikal işlemlerde duaların ne şekilde kullanılacağı ile ilgili bilgiler verilmektedir.
Eğer konuyla ilgili bir duanın ne zaman okunması gerektiği belirli hesaplamalar sonucu ortaya çıkıyor ve mesela gecenin 03:15-03:48 saatleri arasında başlanması gerektiği bulunuyorsa ve gene hesaplamalar sonucu kaç adet okunması gerektiği bulunup uygulanıyorsa bunun içten gelen saf bir dua etme şekli ile alakası yoktur, bir işlemin bir parçasıdır sadece. Aradaki farkı göremiyorlar bazen.
Bazı büyü çeşitlerinde malzemelerin yanında dualar da vasıta olarak kullanılır, kelimelerindeki titreşim gücünden dolayı. Bu duaların türü de uygulayan kişinin geldiği kültüre ve iman tarzına göre değişir. Kişi çok tanrılı bir dine inanıyorsa duası da inandığı tanrı ve tanrıçalara yöneliktir, musevi, hıristiyan ya da müslümanların ettiği duayı etmesini beklemiyorsunuz herhalde. Aynı şekilde bir müslüman da rızık için bereket tanrıçasına dua edecek değil, Kur'an dan bazı ilgili duaları okuyacak veya yazacaktır. Tabi Kur'an a öyle rastgele dokunulmayacağı için islamın şartlarını yerine getirerek yapması lazımdır, temizlik, abdest, giyim şekli, kıbleye dönme, vs gibi. İslami unsurlar kullanılarak büyü yapılma şekline havass, yahudilikle ilgili unsurlar kullanılarak büyü yapılma şekline kabala, çok tanrılı dinlere ait unsurlar kullanılarak büyü yapılma şekline pagan uygulamaları denir genel olarak.

Bu arada şahmeran uygulamasında da şu konuya bir açıklık getirmek gerekirse, bu eskiden ekinlere zarar veren yılanlardan korunmak için okunurdu ve yılanların başı da Şahmeran idi bu yüzden kişiler okumaya başlamadan önce Şahmeran aşkına derlerdi ki yılanlar onun hürmetine, zarar vermesinler.

Perina

Banlı Kullanıcı
O cevabı ben üye şu soruyu sorduğu için cevaplamıştım:
"Birsey sormak istiyorum: islami büyülerde bizler cinleri mi görevlendiriyoruz???"
O yüzden diyoruz ya hep konu içine başlığa ait olmayan bir şey yazmayın diye. Sizin gibi başka yanlış anlayanlar ve karıştıranlar da çıkabilir böyle.
Şahmeran konusu ile hiçbir ilgisi yoktur bu soru ve cevabın tamamen genel bir soru sormuş üye ve ben de onun cevabını vermişim.

Gelelim şimdi sizin sorunuzun cevabına:
Şahmeran dua falan değildir, bunu ilk sayfalardan beri kaç kere demişizdir ve nedenlerini açıklamışızdır zaten, gözünüzden kaçmış herhalde.
Dua elbette kul ile Allah arasında olan bir şeydir. İsteyen Allahtan dileğini isteyebilir, ne şekilde ve nasıl içinden geliyorsa öyle ister, buna kimsenin karışmaya hakkı yoktur, belli bir kategorilendirme şekli de yoktur. Bu site zaten dua sitesi değil. Büyü okulu. Burada majikal işlemlerde duaların ne şekilde kullanılacağı ile ilgili bilgiler verilmektedir.
Eğer konuyla ilgili bir duanın ne zaman okunması gerektiği belirli hesaplamalar sonucu ortaya çıkıyor ve mesela gecenin 03:15-03:48 saatleri arasında başlanması gerektiği bulunuyorsa ve gene hesaplamalar sonucu kaç adet okunması gerektiği bulunup uygulanıyorsa bunun içten gelen saf bir dua etme şekli ile alakası yoktur, bir işlemin bir parçasıdır sadece. Aradaki farkı göremiyorlar bazen.
Bazı büyü çeşitlerinde malzemelerin yanında dualar da vasıta olarak kullanılır, kelimelerindeki titreşim gücünden dolayı. Bu duaların türü de uygulayan kişinin geldiği kültüre ve iman tarzına göre değişir. Kişi çok tanrılı bir dine inanıyorsa duası da inandığı tanrı ve tanrıçalara yöneliktir, musevi, hıristiyan ya da müslümanların ettiği duayı etmesini beklemiyorsunuz herhalde. Aynı şekilde bir müslüman da rızık için bereket tanrıçasına dua edecek değil, Kur'an dan bazı ilgili duaları okuyacak veya yazacaktır. Tabi Kur'an a öyle rastgele dokunulmayacağı için islamın şartlarını yerine getirerek yapması lazımdır, temizlik, abdest, giyim şekli, kıbleye dönme, vs gibi. İslami unsurlar kullanılarak büyü yapılma şekline havass, yahudilikle ilgili unsurlar kullanılarak büyü yapılma şekline kabala, çok tanrılı dinlere ait unsurlar kullanılarak büyü yapılma şekline pagan uygulamaları denir genel olarak.

Bu arada şahmeran uygulamasında da şu konuya bir açıklık getirmek gerekirse, bu eskiden ekinlere zarar veren yılanlardan korunmak için okunurdu ve yılanların başı da Şahmeran idi bu yüzden kişiler okumaya başlamadan önce Şahmeran aşkına derlerdi ki yılanlar onun hürmetine, zarar vermesinler.

Aslında önceki sayfaları dikatle okudum ama İslamda sayılar esasa alınarak yapılan dulardavar..Ve buna büyü denmiyor ki..Mesela Allah'ın isimlerinin belli sayılarda çekildiği gibi..Mesela vedud ismini çekmeye çalışırım hergün..Çünkü sevgi ihtiyacı yüksek biriyim..Ve bence bu büyü olamaz..bu dua..

Ve şunu da belirtmek isterim..Anladığım kadarıyla(sanırım bu henüz farkediyorum)bu sitenin kurulma amacı maji..Saygı duyuyorum..Buraya üye olurken bunu hiç farketmedim,bilmiyorum diyemem amasiz belirtince kesinlikle emin oldum..Ama dediğim gibi saygım sonsuz herkeseve her inanca..Ve şunu çok güçlü hisediyorum ki site geneli çok iyi insanlar..Bu iyi kelimesi yüksek olumlu enerji anlamına geliyor sanırım gizlimabed dilinde..

Yani burtayageldiğim için mutluyum..Ve sizleri yani iyi insanları da tanıdığım için demutluyum..

gümüş

Kayıtlı Üye
@Perina

İmkanlarınız müsaitse perşembe akşamları yapılan şifa çalışmasına katılın o zaman :) Ben katıldığımdan beri böcüklerin en gıcığını bile sever oldum inanamıyorum çok zaman :) Ve çok eminim eğer maji diye düşünmezseniz ki bence değil, ama olsa bile kendi cetvelimde ayrı tuttum, kontenjandan geçerim diye ümid ediyorum ;) , kendinizi de bir süre sonra güçlenmiş hissedeceksiniz :)

Perina

Banlı Kullanıcı
@Perina

İmkanlarınız müsaitse perşembe akşamları yapılan şifa çalışmasına katılın o zaman :) Ben katıldığımdan beri böcüklerin en gıcığını bile sever oldum inanamıyorum çok zaman :) Ve çok eminim eğer maji diye düşünmezseniz ki bence değil, ama olsa bile kendi cetvelimde ayrı tuttum, kontenjandan geçerim diye ümid ediyorum ;) , kendinizi de bir süre sonra güçlenmiş hissedeceksiniz :)

Yok sevgi sorunu çeken ben değilim k;)Onlar;)

Ve evde bilgisayar yok ki..Evden izinsiz neten yazıyorum ben:(Aslındasiteye geldiğim ilk gün bunu belirtmiştim;)Böyle olunca hiçbir çalışmayakatılmam mümkün değil..Yoksa bendesizin gibi yapar majiyse bile dua kabul eder katılırdım aranıza;)..Dediğim gibi çok güçlü şekilde buradaki insanlardan çok olumlu enerji alıyorum..Allah hepimizi iyilerin arasına alır inşallah..

Lilyan8

Kayıtlı Üye
bu sahmeran duasi gercek sahmeran duasimidir? duyduguma göre eksiksiz, asil, gercek sahmeran duasi bulunamiyormus dogru mu?

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
aaaa ben bunu 5 sene önce duymuş bi kağıda yazmış bi gün uygularım demiştim

Perina

Banlı Kullanıcı
işte şehmeran duası 7 kere ardarda 3 gün boyunca okuyun bu dua anadoluda yılanların eve girmemesi yada tarlada vs vs gibi yerlerde yılanların saldırısına uğramamk için okunurmuş

şehmeranın diğer bir özelliğide dilekleri gercekleştirmesidir bollluk ve bereket vermesidir bu dua dediğim şekilde okunursa 40 gün içinde gercek olurmuş

bu dua ile ilgili olarak başlarken şehmeran aşkına diYerek başlamak gerektiğine dair bir inaç vardır benden söylemesi uygun değildir

Allahu la ilahe illa Hüvel Hayyul Kayyum.Allahula ilahe illa Huvel aliyul Hakim.
Allahu la ilahe illa huves Semiul Alim.Allahu la ilahe illa Huver Rahmanürrahim
Allahu la ilahe illa Huvel Vahidul Ehad.Allahu la ilahe illa Huvel Ferdül Varid.
Allahu la İlahe illa Huve Raufur Rahim.Allahu la ilahe illa Huvel Aziz’ur Rahim.
Allahu la ilahe illa huvez Zahirul Batınu.Allahu la ilahe illa Huvel Ahadus Samedu.
Allahu la ilahe illa Huvel Fetta’ul Alim.Allah’u la ilahe illa Huvel Aziz’ul Alim.
Allahu la illa Huvel Hannan’ul Mennan’ul Deyyan.Allahu la ilahe illa Huvel Kadir’ul Kahiru.
Alahu la ilahe illa Huver-Rafiul Alim.Allahu la ilahe illa Huver-Rabbül arş’il Azim.
Allahu la ilahe illa Huvel Melikul Kudüs.Allahu la ilahe illa Huvel Hamdul mubin.
Allahu la ilahe illa Huvel Bais’ul Varis.Allahu la ilahe illa Huvel Esmaul Hüsna.
Huvel Hayy’u la ilahe illa Huve Fadi’u MuhlisineLehuddiyn. Subhane birahmetike ya erhammerrahimin.Velhamdu-lillahi Rabbil alemin.

Sevgili URUMHAMATAHAYİL

Sanırım buradaki en yoğun insanlardansınız.Sizi meşgul etmek istemem ama birsorum var.Sorum şu:Yukarıdaki Şahmeran duası adı üstünde bir dua mı yoksa Organium'unda dediği gibi bir büyü mü?Ben dua ile büyünün aynı şey olduğunu düşünmüyorum da..

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
DUA-İ ŞAHMERAN

DUA-İ ŞAHMERAN
Allahu la ilahe illa Hüvel Hayyul Kayyum
*Allahula ilahe illa Huvel aliyul Hakim.
Allahu la ilahe illa huves Semiul Alim
*Allahu la ilahe illa Huver Rahmanürrahim
Allahu la ilahe illa Huvel Vahidul Ehad
*Allahu la ilahe illa Huvel Ferdül Varid.
Allahu la İlahe illa Huve Raufur Rahim
*Allahu la ilahe illa Huvel Aziz'ur Rahim.
Allahu la ilahe illa huvez Zahirul Batınu
*Allahu la ilahe illa Huvel Ahadus Samedu.
Allahu la ilahe illa Huvel Fetta'ul Alim
*Allah'u la ilahe illa Huvel Aziz'ul Alim.
Allahu la ilahe illa Huvel Hannan'ul Mennan'ul Deyyan
*Allahu la ilahe illa Huvel Adir'ul Kahiru.
Alahu la ilahe illa Huver-Rafiul Alim
*Allahu la ilahe illa Huver-Rabbül arş'il Azim.
Allahu la ilahe illa Huvel Melikul Kudüs
*Allahu la ilahe illa Huvel Hamdul mubin.
Allahu la ilahe illa Huvel Bais'ul Varis
*Allahu la ilahe illa Huvel Esmaul Hüsna.

Huvel Hayy'u la ilahe illa Huve Fadi'u MuhlisineLehuddiyn

Subhane birahmetike ya erhamerrahimin.Velhamdu-lillahi Rabbil alemin.

1-) İLK GÜN 2 rekat hacet namazı kılınacak . İlk gün niyet edilecek dua
öyle okunacak. Diğer günler niyet etmeye gerek yok. Ama hiç ara verilmemesi gerekiyor.
Eğer ara verirseniz yeniden başlamanız gerekmekte.

Hergün ikindi namazından sonra okunacak .

21 Gün, hergün 7 defa okunacak. (arka arkaya)İkindi namazından sonra.

Bu konu tartışmaya açık değildir. İsteğen inanır istemeyen inanmaz.

Önemli Not: Bazı internet sitelerinde Şahmeran Duası hakkında birtakım yanlış bilgiler yer almaktadır. O yüzden Şahmeran Duasını açıklayayım dedim.
Şahmeran duasında kasıt Allah (c.c) isimlerinin toplandığı dua yani Duaların Şahı (Büyüğü) manasındadır.
Elbetteki bütün dualar üstündür ama bunun daha üstün olduğuna inanılmaktadır.

Bununla ilgili sağda solda net bir bilgiye rastlamayabilirsiniz. Ama benim verdiğim duanın orjinalidir. Yani verdiğim sırada ve biçimde okunmalıdır.

Yalnız dikkat edilecek husus bu duanın "çocuklara verilmiş ödev" gibi değil. Gerçekten Allah Rızası için okunmasıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...