Trephination - sirkeli su, kurban kesmemişsin, sünnette yok

magicex

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba,

Nette arama yaparken Trephination yöntemini buldum. Ruhsal hastalıkların tedavisi ile ilgili olarak tarihte bilinen en eski yöntemlerden biri. Baş ağrılarından yakınan ya da epilepsi krizi geçirdikleri sanılan hastaların tedavisi için uygulanan ilk cerrahi işlem. Taştan yapılma araçlarla hastanın kafasında yuvarlak bir delik açarak buradan rahatsızlık veren kötü ruhun çıkabildiğine inanılıyor gibi bir yorum buldum. Aşağıda ise youtube' da bulduğum ilgili video var.

Başlığı youtube' daki rukyecilerin birbirlerine gönderme yapmalarına bir gönderme de ben yapayım diye bu şekilde açtım. Şimdi bu yöntem sünnette var mı? Bu işin şakası tabi, ingilizce bilmediğim için videolardan pek birşey anlamadım otomatik çevir de açıklayıcı değil. Konu ile ilgili bilgisi olanlar var ise paylaşırsa sevinirim.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

Ü

Üye silindi 58480

Sunnette Hacamat tedavisi vardir. Ense koklerinden hatta basin belli yerlerinden kirli, olu, yaslanmis, pihtilasmis kanin cekilip atilmasi prosedurune dayanir.
Boylece insan organizmasi, yani dogmus bebek gibi yeni kan hucreleri uretecek, o kan hucreleri daha akiskan, gozeneklere nufuz edebilecek esneklikte ve tazelikte olacak ve kisi Beyin gucunu farkedecektir. Beyin saglikliysa yerinde durmak istemez, surekli proje uretir, ogrenmek gelismek ister, evrenin sirlarini surekli cekip alir, epifiz, beynin de beynidir ki sizi en olmadik bilgilere sezgi yolu ile ulastirir.

Kan: Beyni besleyen, isleten, koruyan cok onemli bir hammaddedir. Kan kirlendiyse, agirlasir, akiskanligini kaybeder, dokulara nufuz edebilen yonunu yitirir ve beynin kivrimlarini es gecerek, genel damar yollarindan agir agir gucbela dolasmakla yetinir. Bu ise Beyin gibi ustun bir organin hayati kivrimlarinin, zamanla idrak,performans,yetenek ve hafiza gibi kompleks mekanizmalardan tasfiye edilmesine yol acar ve kisi iradesini farkinda olmadan dusuk seviyeli mahlukata kaptirir. Mesela cinlere. Beyninin analitik tarafini korelten insan batil inanclara, vesveselere ve cinlere iradesini cok rahat kaptirebilir. Cunku kainati tanimlayabilecegi parametlerelerini suurlu bir sekilde yitirdigini anlamaz. Kendisine hislerini ve vesveseleri oncelettiren sanal-gercek karisimi beyin kivrimlari ile idare eder ve bu olabilecek en ziyan insan tipini olusturur. Kendisi icin oldugu kadar etrafina da zarardir.

Kan beyin gibi bir alici ve vericiyi besleyen tek sivi enerjidir. Alkol, les, kan, haram kilinmis hayvan etleri vs gibi besinlere uzun sure maruz kalan kan artik beyni kurutur. Alkol kurutucu bir sividir. Ucucudur. Yagin uzerine dokulen alkolun yagi deldidi gibi, alkollu kan hucreleri de tum ic organlarin ceperlerini asindirir. Asinan dokular ise kana karisarak sele kapilmis gibi suruklenip giderler ve kilcal dokulari tikayarak beyne ve ic organlara olabilecek en kotu blokaji yaparlar.

Hacamat ise dogru yapildiginda beyni, algilari, sezgileri, idraki, hafizayi, esnekligi, canliligi ve gencligi ve diriligi tikayan metal yorgunugunu tek seferde kesip atan mucizevi bir terapidir.

Kafa delmek nedir ya ? Insani makina koleler haline getirmek icin denenmis te olabilir . Ya da tumor alma operasyonu da olabilir. Ya da beynin endise ve telas gibi yonerini idare eden belli kivrimlarini kesip atmis ta olabilirler.

magicex

Kayıtlı Üye
dennise/QUOTE]

Cevabın için teşekkür ediyorum. Kafa delmek nedir? gibi bir tepki gösteremiyorum. Bir temeli olmalı bence uygulamanın yoksa boşu boşuna yapılma ihtimali düşük gözüküyor.

Ü

Üye silindi 58480

Evet haklisiniz @magicex , kafa delmeye tepki gosterdim. Bununla birlikte kalintilara bakilirsa isin operasyonel bir mudahale oldugu acikca goruluyor.

Belki de beynin belli basli islevleri kesvedildi ve beyne belli tabiat ozlu uyaricilar enjekte edildi ve beyin daha guclu bir iletken alici/verici haline getirildi. Aklima ilk gelen Matrix filmi oldu. Beyne direk mudahale edilebilecegi fikri ile 20yy da tanistik teknik olarak.

Belki hakkaten de uyarip harekete geciren bir manna tarzi altin sivisi vermis olabilirler. Beyin sunger gibidir. Emici bir dokudur. Alkol emdiginde uyusup kendine ozgu bir simulasyona girdigi gibi baska bir kadim iksirlerden olusan maddeleri/madde enerjiye beyincikte donusur bu arada/ emdiginde de beyin frekansini belki bambaska gercekliklere ulastiradabilir.

Evren buna zemini hazir tutuyor cunku.

Ü

Üye silindi 58480

Yoksa kisacik insan omrunde insan, kainatin sirrini tasiyan bir numunesi oldugunu nasil taktir edebilirdi ki ?. Insanin beyninde sonsuz bilgilere ulasim alicilari vardir. Ama o beyni once ona uygun hale getirmek gerekir. Hafizasi sanaldir insanin. Beynine degil sanal bir avatara yukler hafizasini. Beynine iyi baktikca da surekli o bulut hafizadan bilgilere ulasir. Beyin yaslaninca hafiza korelmez ! Uzaktan kumandali Hafiza depolarina ulasan beyin gucu sinyali azalir.

magicex

Kayıtlı Üye
Belki de beynin belli basli islevleri kesvedildi ve beyne belli tabiat ozlu uyaricilar enjekte edildi ve beyin daha guclu bir iletken alici/verici haline getirildi. Aklima ilk gelen Matrix filmi oldu. Beyne direk mudahale edilebilecegi fikri ile 20yy da tanistik teknik olara

Beynin işlevselliği de olabilir tabi.

Bir beden de iki bilincin olabileceği hamile bir insandan kolayca anlaşılabiliyor. Çocuk dünyaya geldiğinde ikinci bilinç bedenlenerek dünyadaki hayatına devam ediyor. Youtubedaki rukyecilere bakıldığında ise ikinci bilinci çıkıyo musun, çıkmıyo musun? gibi yöntemlerle ikna etmeye çalışarak bedenden çıkması sağlanmaya çalışılıyor. Trephination yöntemi çok çok ağır vakalar için olabilir. Forumlardaki bazı yorumlarda vardı sirkeyle falan zarar veremezsiniz onlara diye. İşte o gibi durumlardır belki. Umarım bu konu hakkında derin bilgilere ulaşıp bizle paylaşanlar çıkar...