Tornavida İle Yapılan Bir Büyü Var Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Core

Kayıtlı Üye
Geçen yıl akrabamda kaldığımda
Akrabamın salonunda, şifonyer çekmecesinde bir şey ararken saydam silindirik ilaç kutuları gördüm.
Bu kutuların birinde annemin adı yazıyordu. Bu kutuda silindirik kireç gibi bir şey vardı.
Bu sefer aynı akrabama gittiğimde 1-2 hafta kaldım,
Bu sefer Annemin yazılı olduğu kutu boştu ama diğer isimsiz kutuların birinin içinde itina ile bağlanmış gazlı bez ve yanında tornavida vardı.

Bu akrabalarım annemle araları hiç iyi değil, anne ve babamında araları şu anda pek iyi değil.
Biraz huzursuzluğumuz var.
Fırsatım olmadığı için bakamadım, bu sizce büyü olabilir mi ?

ceyda

Kayıtlı Üye
Tornavida büyü yapıldını bilmyrm bunada öğrenmiş olduk

Core

Kayıtlı Üye
İlaç kapsülü büyü degil
Kutunun içeriğine bakamadım ama bu tarz bir kutunun içinde gazlı beze sarılmış bir şey ve kutunun içinde de tornavida vardı..
Bende bu tarz bir ritüel var mı diye bilenlere danışmak için yazdım.

Devilsadness

Kayıtlı Üye
Geçen yıl akrabamda kaldığımda
Akrabamın salonunda, şifonyer çekmecesinde bir şey ararken saydam silindirik ilaç kutuları gördüm.
Bu kutuların birinde annemin adı yazıyordu. Bu kutuda silindirik kireç gibi bir şey vardı.
Bu sefer aynı akrabama gittiğimde 1-2 hafta kaldım,
Bu sefer Annemin yazılı olduğu kutu boştu ama diğer isimsiz kutuların birinin içinde itina ile bağlanmış gazlı bez ve yanında tornavida vardı.

Bu akrabalarım annemle araları hiç iyi değil, anne ve babamında araları şu anda pek iyi değil.
Biraz huzursuzluğumuz var.
Fırsatım olmadığı için bakamadım, bu sizce büyü olabilir mi ?
Akrabanızla aranı kötüyse niye akrabanızda kalıyorsunuz anlamış değilim.Gerçekten bu forum saçmalayan insanlarla dolmaya başladı.

Core

Kayıtlı Üye
Akrabalarımdan böyle şeyler beklerim ve şüphelenmem en dogal hakkim olsa gerek.
Babam kanser , babamın böyle şeylerle moralini mi bozayim ?
Sırf babamın ricası üzerine kalıyorum.
Allah'a şükür büyücü degilim , bu konu hakkında bir fikrin yoksa bir zahmet kapa çeneni...

Devilsadness

Kayıtlı Üye
Akrabalarımdan böyle şeyler beklerim ve şüphelenmem en dogal hakkim olsa gerek.
Babam kanser , babamın böyle şeylerle moralini mi bozayim ?
Sırf babamın ricası üzerine kalıyorum.
Allah'a şükür büyücü degilim , bu konu hakkında bir fikrin yoksa bir zahmet kapa çeneni...
Bende diyorum ki madem akrabalarınızın büyü yaptırdığını düşünecek kadar iğrenç insanlar olduklarını düşünüyorsanız neden onların evinde kalıyorsunuz? Günümüzde sizin yaptığınız harekete iki yüzlülük deniyor.Dediğiniz gibi babanızın ricası üzerine kalıyorsunuz zorla göndermedi ya seni? O ricayı reddedebilirdin ve ayrıca bu konu hakkında bir fikrim var iki yüzlüsün.

Core

Kayıtlı Üye
Seni akrabalarim mi yolladi bu neyin stresi
Fiziki olarak tanımadığınız bir kisiye iki yüzlü demeniz cok komik ????

Eger kaliteyi düşünüyorsam , bir hatam varsa Yöneticiler beni uzaklatirsin veya sorular kısmını kapatsin.

Devilsadness

Kayıtlı Üye
Seni akrabalarim mi yolladi bu neyin stresi
Fiziki olarak tanımadığınız bir kisiye iki yüzlü demeniz cok komik ????

Eger kaliteyi düşünüyorsam , bir hatam varsa Yöneticiler beni uzaklatirsin veya sorular kısmını kapatsin.
Sana iki yüzlü demem için fiziki olarak seni görmeye ihtiyacım yok bir kaç kelimene bakarakta ne olduğunu anlayabilirim.Seni akrabalarım mı yolladı diyerekte akrabalarınıza olan nefretinizi göstermekle birlikte onların evinde kalacak kadar iki yüzlü olduğunu yine kanıtladınız ve beni haklı çıkarttığınız için teşekkürler ???

Core

Kayıtlı Üye
Kaliteli cevaplarınızla değer kattınız ?
Başlığımda kirlilik yaratmazanız sevinirim. ?

Aymira

Kayıtlı Üye
Sevgili @Core evet, bahsettiğiniz materyal ile yapılan uygulama türleri var, genellikle bahtın kötü olması vb. için... Fakat sizin gördüğünüz şey bir büyü değil. İçinizi ferah tutun. Bu arada çok geçmiş olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...