tılsımlı yüzük takana zikir, vefk işler mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xesim

Kayıtlı Üye
Eski erkek arkadaşımın parmağında tılsımlı bir yüzük olduğunu gördüm. Ne olduğunu sorduğumda kendi isminin ebced hesaplamasıyla yapılmış korunma yüzüğü (işle ilgili diye tahmin ediyorum ama eski karısıyla da alakalı olabilir) olduğunu söyledi. Peki ben barışmak için zikir okuması veya herhangi bir uygulama yaparsam etkili olur mu?Majisyen değilim, konunun uzmanı hiç değilim ama kendimce ya vedud esması gibi ya da gül yapraklarını bir keseye koyup ikimizden bir eşya da ekleyerek saklama tarzında bir çalışma yapmak istiyorum. Bu yöntemi nereden buldunuz demeyin kendim uydurdum:) %100 denenmiştir tarzı uygulamalar yapamam dediğim gibi amatörüm.

Esmalara devam ederek kalbini yumuşatmayı başarabilir miyim yoksa boşa kürek mi çekerim?

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşınızın yüzüğündeki tılsım önemli zannımca. Sonuçta varlık tesirine karşı korunma için yapılmışta olabilir büyü yada herhangi bir majikal çalışma içinde. Ve forumu biraz araştırmanızı tavsiye ediyorum, bu konuyla ilgili bir çok bilgi bulunmakta. İhtiyacınıza göre bulup denenmiş çalışmaları yapmak daha iyi sonuç verecektir. Ama her şeyden önemlisi, inanmak gerek. İnanmak başarmanın yarısıdır sonuçta. :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Esmalar ile çalışırken bu çalışmadan bir sonuç alınıcak mı bunu görebilmek için sağlıklı bir şekilde ayakta olmak ilk şarttır.Olurda bir kapı aralarsanız tatsız durumlar yaşayabilirsiniz.İşin ehli birisi burada öncelikle korunma ve arınma işlemlerini yapıcaktır.Bu işlerde kendim düşündüm oldu tarzda şeyler pek olmuyor.Evrende ki herşey gibi büyü işide yasalarla işler yoksa her köşe başında bir majisyen olurdu.
Tılsımlı yüzük takana zikir vefk işlermi sorusuna gelicek olursak bunu bilemeyiz işleyebilirde işlemeyip size geri tepebilir de.O yüzden her işi ehline yaptırın derler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...