Tıkandım

UgurR15

Kayıtlı Üye
Bazen bı ışık çakar düşünürsün geçmişi gozetlersin bugün o anı yaşıyorum yaklasik 5 yıldır yaptığım hicbisey olmuyo herşey tersine gidiyo düzeltmek için tavsiye rituel yapıyorum faydasi yok şifa çalışmasına katılıyorum titremekten başka bişey yok dua ediyorum sanki tanrı duymuyo düzgünce çalışsam para kalmiyo iddaa oynasam tutmuyo ne iyi nede kötü yolla bişey olmuyo inanç diye biseyim kalmadı artık bakım yaptir gibi tavsiye vermeyin hepsi uckagitci,ne yapmam gerektiğini söylecek biri varmı

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Bazen bı ışık çakar düşünürsün geçmişi gozetlersin bugün o anı yaşıyorum yaklasik 5 yıldır yaptığım hicbisey olmuyo herşey tersine gidiyo düzeltmek için tavsiye rituel yapıyorum faydasi yok şifa çalışmasına katılıyorum titremekten başka bişey yok dua ediyorum sanki tanrı duymuyo düzgünce çalışsam para kalmiyo iddaa oynasam tutmuyo ne iyi nede kötü yolla bişey olmuyo inanç diye biseyim kalmadı artık bakım yaptir gibi tavsiye vermeyin hepsi uckagitci,ne yapmam gerektiğini söylecek biri varmı
Dedikleriniz sadece para anlamındaysa kendinizi çok para ve bunun getirebileceği sorumluluklara layık görmüyor olabilirsiniz bilinçaltında belki, ya da bu şanssızlığınızın size bilinçsizce hizmet ettiği bir durum olabilir mi? Ben zaten şanssızım inancınızı desteklemek istiyor belki bilinçaltınız, bir de baba ve eril enerjiyle ilgili olan durumunuz nasıl, tamamen araştırdıklarıma göre aklıma gelenler
Ve bir de tabi büyü de olabilir onu da işin ehli bir uzmandan yardım alarak çözebilirsiniz evet çok azlar ama varlar , üçkağıtçı olmayanlar ,var da olsunlar

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Başarılı olman için yapman gereken tek şey şu hayal aleminden çıkmaya başlamakla olucak.Spiritüel bir sayfada başarıyı nasıl bulacağını veya buna yönelik bakımlar yaptırman seni istediğine götürmeyecek.Gerçek hayat maddidir ve maddiyata anca maddi yollarla kavuşabilirsin.Biz burdakiler ise manevi düşünenleriz.Biz maddi alemden kopmuşuz.Kendi zihinlerimizin hapsinde yaşayan varlıklarız.

UgurR15

Kayıtlı Üye
Dedikleriniz sadece para anlamındaysa kendinizi çok para ve bunun getirebileceği sorumluluklara layık görmüyor olabilirsiniz bilinçaltında belki, ya da bu şanssızlığınızın size bilinçsizce hizmet ettiği bir durum olabilir mi? Ben zaten şanssızım inancınızı desteklemek istiyor belki bilinçaltınız, bir de baba ve eril enerjiyle ilgili olan durumunuz nasıl, tamamen araştırdıklarıma göre aklıma gelenler
Ve bir de tabi büyü de olabilir onu da işin ehli bir uzmandan yardım alarak çözebilirsiniz evet çok azlar ama varlar , üçkağıtçı olmayanlar ,var da olsunlar
Genelde para anlamı ama çoğu seydede böyle babayla aram iyi değil olsunda istemiyorum zaten
Eskiden büyü yapmışlar evet sorun çözüldü zaten kendimde şuan öyle biseyi hissetmiyorum
Bende panik atak anksiyete var düşüncelerimi değiştiremiyorum bilinçaltıma yerleşmiş artık fakirlik şanssızlık duygusu

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Genelde para anlamı ama çoğu seydede böyle babayla aram iyi değil olsunda istemiyorum zaten
Eskiden büyü yapmışlar evet sorun çözüldü zaten kendimde şuan öyle biseyi hissetmiyorum
Bende panik atak anksiyete var düşüncelerimi değiştiremiyorum bilinçaltıma yerleşmiş artık fakirlik şanssızlık duygusu
Büyü çözülse bile etkileri devam eder bir süre.. büyüyü bozmak yetmiyor şansının kısmetinin açılması için. Ben de tam büyüdendir diyecektim ve bu yorumunuzu gördüm. Büyüyle gelen program çalışmaya devam eder maalesef çalınan şeyler de geri gelmez. Yeni fırsatlar yaratmanız gerekecek. Bilinç altı temizleme çalışması yapmanız gerekir, ayrıca şans kısmet açma çalışmaları. Maddiyat konusunda da yaşadığımız ülkenin koşulları malum, çok şanslı değilseniz, çok iyi bir eğitiminiz yoksa, ayınız dayınız yoksa, yada şeytani varlıklarla işbirliği yapıp maddiyat konusunda yolunuzu açma imkanınız yoksa çok da bir şey beklemek gereksiz gibi.

UgurR15

Kayıtlı Üye
Büyü çözülse bile etkileri devam eder bir süre.. büyüyü bozmak yetmiyor şansının kısmetinin açılması için. Ben de tam büyüdendir diyecektim ve bu yorumunuzu gördüm. Büyüyle gelen program çalışmaya devam eder maalesef çalınan şeyler de geri gelmez. Yeni fırsatlar yaratmanız gerekecek. Bilinç altı temizleme çalışması yapmanız gerekir, ayrıca şans kısmet açma çalışmaları. Maddiyat konusunda da yaşadığımız ülkenin koşulları malum, çok şanslı değilseniz, çok iyi bir eğitiminiz yoksa, ayınız dayınız yoksa, yada şeytani varlıklarla işbirliği yapıp maddiyat konusunda yolunuzu açma imkanınız yoksa çok da bir şey beklemek gereksiz gibi.
10 yılı geçti büyü cozuleli büyüyü bozan kişiyle hala irtibattayim yılın bazı zamanlari burhan basar biseyler olur(nazarmi artık) ararim sorarim biseyim varmı diye biseyim yok ama okuma yapicam der para istemez
Dediğim gibi bazı şifa çalışmalarına katıldım hatta farklı farklı yinede faydası yok
Ayıda yok dayida yok iş konusunda atik biriyim tamda elime güzel fırsatlar geçmişken başkası aliyo yada olmuyo
Ben şeytan olsam benim gibi birini hemen elime alırdım o bile yüzümüze baktığı yok 😀

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
10 yılı geçti büyü cozuleli büyüyü bozan kişiyle hala irtibattayim yılın bazı zamanlari burhan basar biseyler olur(nazarmi artık) ararim sorarim biseyim varmı diye biseyim yok ama okuma yapicam der para istemez
Dediğim gibi bazı şifa çalışmalarına katıldım hatta farklı farklı yinede faydası yok
Ayıda yok dayida yok iş konusunda atik biriyim tamda elime güzel fırsatlar geçmişken başkası aliyo yada olmuyo
Ben şeytan olsam benim gibi birini hemen elime alırdım o bile yüzümüze baktığı yok 😀
Bilinçaltı olumsuz kodlamalardan dolayı olabilir. Bu konuya bakın..

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Hayatımızda bir gün içinde 80.000 sen fazla saniyemiz oluyor.Bunu banka hesabına yatan para gibi düşünebilirsiniz.Bu parayı iyi kullanmanız lazım.Bunların yanı sıra eskilerin ne ekersen onu biçersin dediği gibi hayatınızda yani tarlanızda yabani otları yolup gelecek için mahsul yetiştirmelisiniz.
Daha iyi hissettiren müzik film dizi ve kitaba yönelirseniz gelecekte bunlar sizin istemsiz davranışlarınızda etkili olacaktır.
Panik atağı hafif geçirmek için sakinleşme yolları arayın.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hayatımızda bir gün içinde 80.000 sen fazla saniyemiz oluyor.Bunu banka hesabına yatan para gibi düşünebilirsiniz.Bu parayı iyi kullanmanız lazım.Bunların yanı sıra eskilerin ne ekersen onu biçersin dediği gibi hayatınızda yani tarlanızda yabani otları yolup gelecek için mahsul yetiştirmelisiniz.
Daha iyi hissettiren müzik film dizi ve kitaba yönelirseniz gelecekte bunlar sizin istemsiz davranışlarınızda etkili olacaktır.
Panik atağı hafif geçirmek için sakinleşme yolları arayın.
O paranın büyük kısmı kredilere gidiyor ama hayatta kalmak için zaruri ihtiyaçlara, film müzik kısmına katılıyorum beyni uyuşturuyor bile olsa, bazen uyuşmaya da ihtiyaç oluyor.

Ü

Üye silindi 45859

Eğer istediğiniz şey maddi manevi gelişimse yalnızca şifa çalışmaları uygulamak yeterli olmayabilir. Bu konuya dair kendi inanç sisteminizde yer alan bereket ve gelişim uygulamalarını yapabilirsiniz. Bakın istediğiniz kadar düşünün, istediğiniz kadar şifa çalışması yapın, istediğiniz kadar "bilinçaltı kodlama" yaptırın bu işlemlerin sonuçları sürece kısadır. Önemli olan holistik bir inanç geliştirebilmenizle ilişkilidir, dinden söz etmiyorum. Şifalar ve arınmalar çok önemli, bizler için de çok faydalı ancak "şifa çalışması yaptım her şey yoluna girecek" diye bir şey yok. Şifayı destekleyen, isteğinizle ilişkili diğer çalışmaları gerçekleştirmediğiniz sürece sıfıra geri dönersiniz. Bu nedenle sizi harekete geçirecek, önünüzü açacak çalışmalar yapmanız gerekiyor. İslam dinine mensup ve havassla ilgilenen biriyseniz esmalar ve berhetiyye ile ilgili araştırmalar yapmanızı tavsiye edebilirim. Bunun dışında Vakıa suresi ve İhlas suresi yine güçlendirici etki verecektir.
Her şey gibi yaptığınız çalışmaların da sınava tabii olduğunu unutmayın. 10 gün okudum etkisi olmadı demeyeceksiniz, süreklilik ve devamlılık önemlidir. Bir de her ne kadar olumsuzluk olursa olsun, aradaki güzelliklere ve küçük başarılara odaklanmanızda fayda var.
Beyin yapısı gereği olumsuz olanı daha çok düşünür. Olumsuz yaşantılar daha güçlü sinaptik bağlantılara sahiptir, aslında beyin sizi korumak istediği için o olumsuzluğu ya çözmeye uğraşır ya da olumsuzluğu hatırlatarak benzer yaşantılardan kaçınmanızı sağlamaya çalışır. Bu nedenle küçük başarılara, güzelliklere, geçmiş ve gelecek mutluluklara odaklanmak en azından beyinde bir rahatlama sağlar bu da duygu ve düşünce berraklığı olarak size zamanla geri döner.
Düşünce kadar eylemin de önem taşıdığını, eylemler için de devamlılık ve yılmazlığın vazgeçilmez olduğunu söyleyebilirim. Kısaca özetlemem gerekirse istikrarınızı elden bırakmayın, şifa çalışmalarına ek amacınıza hizmet eden çalışmalar yapmayı unutmayın, ritüellerinize inanın. Çünkü oturduğumuz yerden kitap okur gibi "zengin oluyorum, hedefime ulaşıyorum" demek başkadır, bir yandan hayal ederek büyük bir arzuyla bunu söylemek başkadır. Kalple yapılmayan çalışma hedefine ulaşmaz. İnancı tazelemek, yeni bir inanç kazanmak yetişkinler için sanılandan zordur, kendinize zaman verin.
Ama öncelikli tavsiyem içinde bulunduğunuz umutsuzluktan sıyrılmanız. Çünkü umutsuzluğunuz her ritüelinizde, her çalışmanızda yeniden önünüze gelecek ve sizi aşağı çekecektir. Bu nedenle kendinizi mutlu etmeyi unutmayın, mutluluk umutsuzluğun en büyük düşmanıdır. Ve sandığımız gibi büyük şeylerden ziyade mutluluk bazen bir dokunuşta, bir sarılışta, bazen yemeyi çok özlediğimiz dondurmada olabilir. Harekette kalmayı unutmayın, bir şeyler bizi halsizleştirse de yola devam etmek için küçük bir adım olsa da hareket şarttır.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
iddaa oynasam tutmuyo
Belki de hayatınızın sorumluluğunu alıp yaptığınız bazıhataları kabullenmenin ilk adımını atarsanız evren zamanla size daha cömert davranır. Güzel şeyler de yapmışsınız kabul ediyorum ama somut dünyanın somut sorunlarını çözmek için gerçekçi çözümler gerekir bazen.

Retro

Kayıtlı Üye
Karma is loading.. İnançla sınanıyorsunuz. Kolaylıklar dilerim.

Aynen.
Başımıza gelen şeyler, inanç kodlarımızın tahlil raporudur.

Ben bunu haketmedim demek, hayatı adil olmamakla suçlamak, sözde adil olmayan hayatta hile hurda ile işini görmeye çalışmak, kibir ve inkar enerjisine inanarak hareket ettiğini gösterir. İnanç kodların eğer dijita ortama convert edilebilecek olsaydı kanuntanımaz bir düzen bozucu olarak kodlanırdın. Hem de hakkının yendiğini ve hakkını almak için kendini paralarken.

Bu da sana daha da içinden çıkmayacağın, kul haklarına tecavüz edeceğin, örümcek ağına çırpındıkça daha çok dolașacağın olaylar ve karşı koymanın zor olduğu daha şeytani fırsatlar (tuzaklar) olarak geri dönerdi.

Bu işin tevbesi çok zordur. Vallahi zordur insan yanaşmaz kendini sürekli haksızlığa uğrar gördüğü halde bir de üstüne arınması gerektiğine...

Allah kalplerini artık mühürledim diyor. Yani sağduyuya dayalı aydınlanma özelliklerini kapattım diyor. Artık insafa gelemezler tam tersine direttikçe diretirler bu onları daha fazla hüsrana uğratır ama yolunu bulsalar daha da pislik yollara basvurmaktan da geri kalmazlar diyor. Yani bu işin tevbesi herkese açık ama kibri kök salmış insan yanaşmaz da buna küçük bir mucize olușmadıkça.

O yüzden ben bunu haketmedim diyerek evrene direnmek yerine, ben bunu yaşadıysam hakedecek bir şey yapmış ta olmalıyım, bende bunun karşılığı var ki anahtar kilit uyumu ile bu illet beni çekiyor diyerek ozelestri yapmak daha gelişim odaklı olur. Çünkü anca bu șekilde orijinine doğru yol alabilirsin. Bu olmazsa merkezden çepere savrulursun ve bir süre sonra da başlangıç noktanı kaybederek farklı varlıkların ruhanileri tarafından yutulursun.

Son düzenleme:

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
" İnsan ne ekerse onu biçer. Kendi benliğine eken, benlikten ölüm biçecektir. Ruh'a eken, Ruh'tan sonsuz yaşam biçecektir. ” der Aziz'in biri.

Bu işin tevbesi çok zordur. Vallahi zordur.
herkese açık ama kibri kök salmış insan yanaşmaz da buna küçük bir mucize olușmadıkça.

Bu yüzden,

Bükemediğin bileği zorla öptürürler sözüne inancım tam. Direndikçe daha da zorluyor ilahi sistem. Her bir vortex bir öncekinden daha sistematik ve daha aşılamaz bilincinde geliyor.

Fakat ne olursa olsun öyle bir an gelir ki her şeyi kabullenişe başlar insanoğlu. Nasıl olduğunu dahi anlamaz..

anahtar kilit uyumu

Şükür bilinci 👍🏼