Thurisaz Rune

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
indir (1).jpg

Thurisaz

Kargaşa, kötülük ve yoldan çıkarma Runesi
Okunuşu: Thoor-ee-sawz
İngiliz alfabesi: th
Türkçe Latin Alfabesi: TH
Thurisaz: Dev, canavar, şeytan, diken
Majikal güç, kaos ve kötülük güçleri, kişiyi yoldan çıkarma, tehlike

Yorum:Karşınıza birden çok engel çıkabilir. Bu engeller sizi yıldırıp karamsarlığa sürüklemesin. Unutmayın ki bu engellerde size birer hayat tecrübesi olarak dönecektir. Hayatınızda ki problemlere odaklanıp ne olacak diye düşünmek yerine bu problemleri nasıl çözerim diye düşünmelisiniz. Bazen acıya katlanmakta bir çözümdür. Hiçbir zorluk veya engel aşamayacağınız kadar büyük değildir. Bu dönemde özellikle sosyal ilişkilerinizde ve işinizde hareketlerinize dikkat edin. Karşınıza illegal çıkan fırsatlardan uzak durun ve özellikle böyle konularda titiz davranın. Arkadaşlarınızla ve eşinizle konuşmalarınızda çok dikkatli davranın. Söyleyeceğiniz sözler, sizin anlatmak istediğiniz şeylerin dışında başka şeyler anlatabilir. Şehvet ve hırs duygularınız yoğun olabilir ancak bu duyguları kontrol altına alın. Bu şekilde dikkatli ve titiz tutumunuz size şans olarak geri dönecektir. Thurisaz’ın enerjisi ufak bir şans da olabilir ancak şansın sizden uzaklaştığını da gösterebilir. Gerçeği arama çabalarınıza devam edin ve kimsenin sizi bu yoldan döndürmesine izin vermeyin.

Kehanet: Kötü birisi, iyi kılığında görünecektir.
Runic Sırası: 3
Renk: Kırmızı
Element: Ateş
Erkek
Mitolojik bağlantı: Thor,Loki
Astroloji: Mars
Bitki: Pırasa çiçeği
Ağaç: Karadiken Çalısı
Taş: Safir
Majikal Uygulama günü: Salı

Majikal Uygulama:
Thurisaz’ın enerjisi genellikle kaos veya iyilik için kullanılır. Bir arkadaşlık grubunda karışıklık ortaya çıkarabilir. Bu gücün negatifliğinden etkilenen kişiler birbirlerini yanlış anlayabilir. Thurisaz’ın enerjisi insan ruhunun öfke ve şehvetini ortaya çıkarmaya yarar. Bu şekilde kişilerin gerçek yüzünü diğer insanlara gösterebilir. Kişilerin sosyal konumları ve mevkileri bu güç ile tehdit edebilir, kişilerin şehvet ve hırs duyguları uyandırarak sahtekarlığa başvurmalarını ve böylece onların itibarlarının yok olması sağlanabilir. Ayrıca Thurisaz enerjisi için Thorn sembolik bir silahtır. Kişinin gözyaşına ve fiziksel yaralanmasına da sebep olabilir. Bu enerji ayrıca koruyucudur, tıpkı dikenli bir çit gibi. Bu güce sahip olan hiçbir şeyden korkmaz, kaderinin üzerinde güç sahibi olur. Bu güç sevgi yolunda kullanılmalıdır, eğer doğru bir kalbiniz yoksa bu güç sizi terk eder…

Derleyen: Urum

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bu dönemde özellikle sosyal ilişkilerinizde ve işinizde hareketlerinize dikkat edin. Karşınıza illegal çıkan fırsatlardan uzak durun ve özellikle böyle konularda titiz davranın. Arkadaşlarınızla ve eşinizle konuşmalarınızda çok dikkatli davranın.
Dönemden kasıt nedir hocam?

Darkon

Kayıtlı Üye
Eğer rune bakımı yapıyorsanız baktığınızı zaman ne ise o zaman anlamına geliyor. Rune notlarını, hem bakım yapmak hem de maji çalışmaları yapmak için hazırladım.

Derleyen olarak sizin isminiz yazıyor ancak ben internette aynı metinleri buldum?. Orada farklı bir isim var, takma isim gibi.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Derleyen olarak sizin isminiz yazıyor ancak ben internette aynı metinleri buldum?. Orada farklı bir isim var, takma isim gibi.

Eğitim notları olarak hazırlamıştım. Öğrencilerime veriyordum.. Şimdi parça parça hazırladığım kitapçıktan gizlimabet de yayınlıyorum. Maalesef öğrenciler için hazırlığım kitapçıklardan bu şekilde benden önce İnternet de yayınlanan çok yazı var.

Darkon

Kayıtlı Üye
Eğitim notları olarak hazırlamıştım. Öğrencilerime veriyordum.. Şimdi parça parça hazırladığım kitapçıktan gizlimabet de yayınlıyorum. Maalesef öğrenciler için hazırlığım kitapçıklardan bu şekilde benden önce İnternet de yayınlanan çok yazı var.

Anladım ben de; sorun olmazsa buradan paylaşabilir miyim diye soracaktım. Vazgeçtim o zaman :D

Dracolia

Moderator
Sevgi yolunda nasıl bir şekilde negatif kaos enerjisi olan bir runenin kullanılması mümkün olabiliyor anlamadim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Duüalite Sayesinde

Her bir enerji zıddı ile vardır. ve bu zıtlıklar birbirini durmadan çeker. Zıtlık enerjisinden yararlanılabilir.
Çalışmayı yapan kişilerin bazı harflerle uyumu daha yüksektir. Kişi bu harfle daha uyumlu ise harfin enerjisinden yararlanabilir.
Kaos varlığı oluşturur. varlık unsur yok ise kaos vardır. ilk madde gibi düşünün. ilk madde her şeye dönüşebilir.
Dördüncü sebep de niyettir. Kişi gerçeği bulmak, sorunları ortaya çıkarak ya da sorunlara karşı kalkan oluşturur bu sevgi unsurunu ortaya çıkarabilir.