Terk Edilen Burçların Tepkileri :)

Seraphine

Kayıtlı Üye
Kova

Çevresinde moralini yüksektecek bir sürü arkadaşı vardır. Onun haftalarca üzülmesini beklemeyin. Çünkü Kova “olan olduktan sonra ağlamanın yararı yok” diye düşünür. Duygularını düşünselleştirir söze döker. Sizinle en başından derin duygusal ilişkiye girmediği için haklı olduğunu düşünür. Yeni bir sevgili sevgili bulmamın da zamanı gelecektir ama şimdi dostlarıyla birlikte olmanın tadını çıkarma zamanıdır.
Daha kısa bir süre önce benzer bir durum yaşadığım için biraz manidar oldu aslında bunu okumak. Ne okusam çok doğru gibi geliyor ama e öyle yani ?‍♀️ Tabii bu üzülme kısmı o kadar kolay atlatılmıyor lakin kendimi arkadaşlarıma ve onların hayatlarına yoğunlaştırabiliyor olmam beni duygusal yıpranmadan koruyor bence.

Yani bitmiş gitmiş adam için neden yatakta depresyona gireyim ki, genelde Mary Berry izleyerek terapiye sokuyorum kendimi :rolleyes:

//Ay terk edilmedim bu arada, ayrılık gibi okudum ben bu başlığı ?

boristanblue

Kayıtlı Üye
Terazi

Terk edilen Terazi yaklaşık bir hafta boyunca ağlar ve somurtur. Sonra piyasaya çıktığını herkese haber verir. Bir ilişki bittiğinde yeni birini bulması uzun sürmez. Yalnız kalmaktan nefret eder. Kaldı ki büyük ihtimalle hazırda bekleyen bir potansiyel sevgili vardır. Terk edilen Terazi için endişenlenmeyin. Her seferinde dört ayak üstüne düşer.
Bugün burçlardayız :)