Tensel enochian büyüsü

Maximillian

Kayıtlı Üye
Bu kitabı aldım nedeni ise gördüğüm rüya ile ilgili hatırlarsanız forumda ouija isimli çılgın konunun sahibiyim rüyamda enochian olduğunu düşündüğüm bir kaç kelime işittim ve bu duyduklarım ouija dan sonra oldu sanırım bir mesaj gibiydi kelimeyi söylemek istemiyorum ama belki siz bu kitabı almış okumuş ve belki de birkaç bilgi sahibi kişiden 1. elden tecrübeler var ise onları bu konuya mesaj atarmısınız

raziel11111111111111.png

bu kitap.

Yorumlarınızı bekliyorum...............

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
kitabı okumayı çok isterim pdf var mıdır acaba ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Türkçesini okumadım ama bu bir derleme kitap daha önce öğrencilerin eğitimlerde öğretilen bazı şeyleri derlemesi üzerine oluşmuş. Enochian da belki de en son okunacak bir kitap. Söyleşiler uygunsalar yanlış anlaşılmalar ve büyü üzerine sohbetler gibi. Türkçe çevirisi direk çevirimi yoksa eklemeli ya da seks üzerine olanlar çıkarılmış mı bilmiyorum.

Maximillian

Kayıtlı Üye
Türkçesini okumadım ama bu bir derleme kitap daha önce öğrencilerin eğitimlerde öğretilen bazı şeyleri derlemesi üzerine oluşmuş. Enochian da belki de en son okunacak bir kitap. Söyleşiler uygunsalar yanlış anlaşılmalar ve büyü üzerine sohbetler gibi. Türkçe çevirisi direk çevirimi yoksa eklemeli ya da seks üzerine olanlar çıkarılmış mı bilmiyorum.
Sanırım başka enochian kaynağı bulamadığım doğrultusunda bunu seçtim varsa bildiğiniz kaynak aktarırsanız memnun olurum ayrıca içindekileri size söylerim varmıdır yokmudur diye fikir sahibi olursunuz Türkçesinin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Maalesef Türkçe kaynak bilmiyorum. Onun dışında zaten İngilizce PDFler her yer de var. Sitede elimden geldiği kadar çevirip yayınlamaya çalıştım. Türkiye ilk Türkçe enokyan anahtarını paylaşan benim. Zaten orjinal daha sonradan başkalarının ekleme yapmadığı versiyonu sitemiz de mevcut

Maximillian

Kayıtlı Üye
Maalesef Türkçe kaynak bilmiyorum. Onun dışında zaten İngilizce PDFler her yer de var. Sitede elimden geldiği kadar çevirip yayınlamaya çalıştım. Türkiye ilk Türkçe enokyan anahtarını paylaşan benim. Zaten orjinal daha sonradan başkalarının ekleme yapmadığı versiyonu sitemiz de mevcut
Mükemmelsiniz teşekkür ederim 🙂