Temas ve Tanıma

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Şu an ki araba modelleri yıllar önce yapıldı.Yeni çıkan bir araba modeli yapıldı ve satış devamlılığı sağlamak için bekletildi.Aynı şekilde açıklanmayan bir teknolojinin olduğunu düşünebiliriz.

Birde dünyanın büyük ülkelerinin belirlediği kullanım dönemleride bunda belirliyici oluyor.Rusyada petrol ve doğal gaz kullanımı için toplantılar. yapılıyor.Avrupanın enerji geçişleri için programı buna örnek verilebilir.Bundan 15 sene önce fosil yakıtların 2063 gibi biteceği düşünülüyordu ama artık yeni rezervler bulundu.

Şu an Türkiyenin 1 km ötesine etki eden lazer silahı var.Bu sadece açıklanan.Libya da insansız araçlar için kullanıldığını duymuştum.Bugün bir konu hakkında 5 sene eğitim görsek.Aklımızın bütün odaklarını ona çevirsek.Hayaller içinde bir hayal bulsak o yapılmış olabilir.Belki o hayalimizi dünyanın farklı bir yerinde 5 senesini vermiş kişiyle aynı görüşte olabiliriz.Başka gezegenlere ulaşmış olabilir miyiz?

Anlatmak istediğim diğer konu temas.Nasıl bir heyet görüşüyor bilmiyorum ama askeri tatbikat bölgelerinde uzaylılarla temas olabilebileceğini düşünüyorum.

Aramızda tarihçiler varsa bundan 6 bin yıldan daha önce neler oluyordu?Bilinen tarih korunsun diye saklanan bir şey var mı?Forumda bu tarz yok edilmelerden bahsediyor.Bu arşiv yok etme yeni değil.Papazların amerikan kıtasında dinsiz oldukları için belgeleri yaktığı biliniyor.Sadece onlar bizim dinimizden değil bunları başarmış olamaz diye.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Ben araştırdığım kadarıyla uzaylı diye tabir edilen insandan farklı fiziki madde boyutunda olan bilinçli yaşam türü yok. Olmasını çok isterdim çok araştırdım ama bence yok başka fikirde olan arkadaşlar olacaktır elbet bu benim görüşüm araştırma sonucum.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
UFO olayları konuşuluyor.Bu ziyaretler daha öncede yapılmış olmalı.Sadece bu ziyaretlerin birinde bir uzaylı ölse kanıt olabilirdi ama elimizde kanıtımız yok.Herhangi bir fosil bulunmadı.
Adem peygamber ilk insan olabilir ama başka insanların ortaya çıkıp çıkmadığı belirsiz.Belki bir ırkın kontrol altına alınması veya yok edilmesi için insanlar yaratılmış olabilir.Başka bir gezegendeki türün yok edilmesi için oluşturulmuş bir deney.
Bu deney sonrası insanoğlu başka gezegenlere göçmüştür belki.Nuh tufanı başka bir gezegende olmuştur belki.O gezegendeki türler başka bir gezegene yerleşmiştir.Dinazorları yok eden belki insanlardı.
İnsana benzeyen bir türün başka bir gezegende olduğu düşünülebilir.
Boyut farkını unutursak hayallerimizde gördüğümüz her şeyin Evren’in bir köşesinde var olduğunu düşünebiliriz.