Teleportasyon yani (Işınlanma)

by_bug

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar teleportation sürekli ilgimi çekmiştir acaba mükünmüydü böyle birşey diye bende bu konuya değinmek istiyorum.
Teleportation {teleportasyon} Nedir; kişinin bedenini veya bir eşyayı bulunduğu mekânda
yok edip, bir anda başka bir mekânda ortaya çıkarması fenomenine verilen addır. Terim eski
Yunanca’da “uzak” anlamına gelen “tele” sözcüğü ile Latince’de “taşımak” anlamına gelen
“portare” sözcüğünden türetilmiştir.
Peki böyle birşey mümkünmü? ve nasıl mümkün olabilir? Sorularına yanıt arayalım, bilimsel
açıdan bakalım.
Teleportasyon'a bilimsel açıdan bakıldığında "Zamanda Yolculuk" kavramı ortaya çıkıyor ve
bilim zamanda yolculuğun mümkün olabileceğine inanıyor. Mantıken bakıldığındada
Teleportasyon aslında zamanda yolculuktur. Öncelikle zaman kavramını anlayalım sonra
zamanda yolculuğa geçelim çünkü zaman kavramını ne kadar iyi anlarsak bu konuyuda o kadar iyi idrak ederiz.
Çoğumuz zamanın ne olduğunu anladığımızı düşünürüz, ama çoğumuz yanılıyoruzdur. Güneşe
baktığımızda güneşin 8 dakika önce parlayan ışığını görüyoruz çünkü güneş ışığının 148
milyon kilometre mesafeyi aşıp dünyaya ulaşması, 8 dakika sürüyor yani biz güneşin geçmişini
görüyoruz.
Zaman hakkındaki ilk yanlış algılama, evrensel bir "şimdi" kavramının olmasıdır. Yani eğer
burada saat 12 ise Ay'dada saat 12 olmalı, ve dahası tüm evrende saat 12 olmalı düşüncesi
yaygındır, ama işin aslı saatlerinizi tüm evren boyunca ayarlamanız imkansızdır. Bunun sebebi
ikinci yanlış algılamadır.
Birçok insan zamanın değişmez bir hızla ilerlediğine inanıyor, aynı zamanda insanlar zamanın
tüm evrende aynı şekilde ilerlediğine inanıyor. Bu doğru değildir 1 saat'in uzaydayken
dünyada olduğundan daha yavaş ilerlediğini kanıtlayabiliriz. Uydudan yön bulma
sistemlerimiz, sadece birleşik devletler ordusunun hergün uydu saatlerini ayarlaması
sayesinde doğru çalışabiliyor.
Zaman mutlak birşey değildir, farklı yerlerde farklı bir hızla ilerliyor zaman yolcularının hertürlü
mekanik zaman kavramını bir kenara bırakması, ve zamanı bir boyut olarak görme fikrini
benimseme'si gerekiyor.
3 Numaralı yanlış algılama; Çoğu kişi 3 Boyutlu bir dünyada yaşadığımızı sanıyor, aslında 4
boyutlu bir dünyada yaşıyoruz.
3 Mekan boyutu ve birde zaman boyutundan oluşuyor, zamanı boyut olarak düşünmek bize
kolay gelmeyebilir örnek verecek olursak mesela atari oyunları "Pacman" oyunu pacman'i bu
kadar büyüleyici kılan şey onun 2 boyut içinde yaşamasıdır. Sadece öne, arkaya, yukarıya, ve
aşşağıya gidebilir, ama yukarı kavramı onlara o kadar yabancıdır ki yukarı kavramını hayal bile
edemezler çünkü dümdüz bir dünyada yaşıyorlar.
Bizde 3 boyutlu bir dünyada yaşıyoruz ileri, geri, sağa, sola ve yukarı, aşşağı gidiyoruz. Ama
daha yüksek bir boyutu bir mantık sıçraması gerektiren, beyinlerimizin kavrayamadığı 4. bir
boyutu gözümüzde canlandıramıyoruz. Tıpkı pacman gibi dünyadaki bir yeri bulmak için 2
boyutlu bir harita kullanıyoruz, ama pacman'ın aksine 2 boyutlu düz dünyadan çıkıp yükseklik
boyutuna geçebiliyoruz.
Aynı şekilde 4. boyut olan zamanın içinde yaşıyoruz, aslında 4. boyut olan zaman diğer 3
mekan boyutuyla o kadar iç içe geçmiş halde ki fizikçiler artık tüm boyutlara tek bir isim
veriyor, "Mekan/Zaman" Bilim adamları artık zaman ve mekanın görünmez şeyler olmadığına,
birbirine örülmüş bir kumaş olduğuna inanıyor. Bu kumaş çekilip bükülebilir, dolanıp
düğümlenebilir.
Eğer bu böyleyse zamanda yolculuk, kulağa geldiği kadar mantıksız birşey değildir. Zamanda
yolculuk yapabilmek için, zaman ve mekandan oluşan bu kumaşı etkilemenin bir yolunu
bulmak gerekir. Çoğu bilim adamı bu etkilemenin zaman yolcuğunu sadece mümkün değil aynı
zamanda kaçınılmaz kılacağına inanıyor.
Evet arkadaşlar şimdi gelelim teleportasyon konusuna zaman ve zaman yolculuğunu kısaca
anladık, Peki teleportasyon nasıl mümkün olabilir?; zaman kavramını anlamıştık şöyle bir
düşündüğümüz zaman teleportasyonun Mekan/Zaman'ı Bükerek mümkün olabileceğini
düşünürüz.
Bir nokta düşünün arkadaşlar bu nokta bulunduğumuz nokta olsun birde gideceğimiz noktayı
düşünün bu 2 nokta arasındaki mesafenin 100 kilometre olduğunu düşünelim, bunu düz bir
çizgi olarak düşünelim arkadaşlar Mekan/Zaman dümdüzdür. Bir şekilde bunu bükersek
birleştirirsek bulunduğumuz nokta ile gideceğimiz nokta aynı olur ve oraya bir solucan deliği
açarsak sadece bir adımda bulunduğumuz noktadan gideceğimiz noktaya ulaşmış oluruz. Bu
solucan deliği portal enerjiden yapılmış bir deliktir arkadaşlar. Tabi bu bükülmenin tam olarak
birbiriyle birleşmesi gerekmez burada mantık gideceğimiz yere kestirme yol açmaktır.
Burada zamanı etkilediğimiz için bu bir nevi zaman yolculuğu oluyor arkadaşlar bir jet uçağı
düşünün saatte 600 kilometre hızla gidiyor o bile 100 kilometre uzağa 10 dakikada
gidebilirken biz zamanı büküp solucan deliği açıp sadece bir adımda gitmiş oluyoruz. zaman
kavramını anlayıp düşününce teleportasyonun ancak böyle mümkün olabileceğini
düşünüyorum siz nasıl düşünüyorsanız söyleyebilirsiniz arkadaşlar.
Peki bunları nasıl yapacağız diyorsanız Şöyle birşey söyleyeyim arkadaşlar teleportasyonun
nasıl yapıldığı konusunda net bilgi yoktur. Bu fenomenin kimi "mistiklerde" ve "sufilerde"
gözlemlendiği ileri sürülür. Tabiki bu seviyeye gelmiş biri artık dünyayı aşmış bazı şeyleri aşmış
biridir kanımca ve böyle kişilerin çıkıp ben bunuu yapıyorum şunu yapıyorum teleportasyon şöyle yapılır ben böyle yapıyorum demesini beklemek yanlış olur.

ÖRNEK VİDEO İZLEYİN DERİM....

http://www.youtube.com/watch?v=92gugBaSmdE

HATTA BAZI YONTEMLER BILE VERILMIS INTERNETTE BUNLARDAN BAZILARI:

IşınlanmaKapısı Oluşturmak(TeleportationPortal) :Beden-Ruh-Kinezi

Portal enerjiden yapılmış solucan deliğidir. Cakralarımızla portal yapabiliriz. Portalları biryerden başka
bir yere ışınlanırken, zaman üzerinde hareket ederken ve boyutlar arası geçişler için kullanabiliriz.
Görsel Teknik
Adım 1
Bedeninizi enerji ile doldurun..
Adım 2
Gözlerinizi kapatın ve bedeninizi gözlerinizin önüne getirin..
Adım 3
Görsel bedeninizin bir bölümünde ışınlanma kapısı oluştuğunu hayal edin.
Adım 4
Kendi enerjinizle oluşturduğunuz görsel bedeninizin enerjisini karıştırınız.
Adım 5
Sonra nereye ışınlanacağını düşünün.
Adım 6
Görsel bedeninizi portala yürüdüğünü imajine edin..
Adım 7
Şimdi 1 km kadar uzaklıkta bir yerde bir portal daha hayal edin ve görsel bedeninizin o portaldan
çıktığını hayal edin..
Adım 8
Ardından tekrar portala girdirin ve başlangıç noktasına dönmesini sağlayın..
Unutmayınız
Işınlanma alanınızı genişletmek için çalışmalar yapın ama portallara geçmeden önce mutlaka nesneleri
ışınlamış olmanız gerekli.

kaynak : google amca

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Böyle bir şey olamaz, böyle bir şey sadece astral seyahatte olur, orada bile uçarak gidiyorsun. :D

by_bug

Kayıtlı Üye
Aslında dünyada olmaz diye birşey yok. Ona bakılırsa yıllar önce astral seyahat bile olmaz deniliyormuş ama şuan bilim bile onaylıyor. Olaya birde bu taraftan bakarsan daha iyi fikir edinmiş olursun..

Ü

Üye silindi 15237

İnsan beyni mucizelerle doludur ancak bu mucizeleri keşfederken devreleri yakmamaya dikkat etmek lazım.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Pisişik yeteneklere meraklı birisiyim ama bukadarıda biraz fazla gibi düşünüyorum insan pisişik yetenekte ihtiyacı olanları edinse ve gerikalan tüm çabalarını benliğini keşvetmeye adasa çok daha faydasını görücek düşüncesindeyim.

ptaah

Kayıtlı Üye
Video gerçekmidir bilmem ama Aziz Mahmud Hüdayi Hzlerinin hayatında böyle bir hikaye vardır.Kısa sürede Mekkeye gitmek

..."Bir de yalan söylüyorsun. Üç beş gün içinde hacca gidilip gelinir mi? Seni mahkemeye vereceğim." dedi ve Kâdı Azîz Mahmûd Hüdâyî'ye gelerek; "Kâdı Efendi! Artık ben bu adamla bir arada yaşayamam. Nikâhımızın fesh edilmesini istiyorum. Bunun Kurban Bayramından iki gün evvel Bursa'da olduğunu herkes biliyor. Hâlbuki ona sorun, hacca gitmiş, Arafat'a çıkmış, şeytan taşlamış, zemzemler, sürmeler getirmiş... Beni aldatıyor. Bir haftada oraya gider, bu işleri yapar ve nasıl geri gelir? Yanına da bir yalancı şâhit bulmuş. "EskiciBaba gördü, yanımdaydı." diyor ve bu husus şer'iye siciline işleniyor.(Bu olaydan sonra Mahmud Hüdayi olayı araştırmaya başlar ve bunun gerçek olduğunu anlar.)

Seferi namazda ışınlanmaya işaret ediyor:
Kerametle bir anda başka ülkelere giden evliya da seferi olarak namazlarını kılar.

by_bug

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu konu kuran'ı Kerim'de de geçmektedir. Gerek Hızır a.s gerek hz.Muhammed (s.a.v) bunu yapmaktadır. Ve şunu unutmayalım insan değilmidir tüm yeteneklere sahip olupta kullanamıyan. Herşeyin başı istek ve azim değilmidir. Yukarıdaki yazımdada belirttiğim gibi zamanında inkar ettiğimiz şeyleri şuan yapmıyormuyuz??? Inanmak istemeye olur ama ben inanıyorum. Bu siteye ilk üye oluşumdan bu yana inanmadığım yani halk arasında tabu olan bir çok şeyin burada yıkıldığını ve gerçekleştiğini öğrendim.
Not= Bir arkadaşın imzası aklıma geldi.
İlim ilim bilmektir
İlim kendin bilmektir.
Sen kendini bilmezsen
Bu nice okumaktır...

codzombi

Kayıtlı Üye
Bu ışınlanma olaylarını , bir kaynakta okumuştum runelerle ışınlanma yapılıyormuş çok eski zamanlarda cadılar tarafından...
Cadıların , bu majikal çalışmayı nasıl yaptıklarını hiç bilmiyorum , aylarca araştırdım halen bir şey bulamadım yabancı kaynakarda.

bcbg

Kayıtlı Üye
Aslında ikinci dünya savaşı sırasında A.B.D'nin yaptığı Philadephia Deneyinde geminin ışınlanıp başka yerlerde ortaya çıktığı söyleniyo, tabi ne kadar doğru bilemeyiz.

by_bug

Kayıtlı Üye
Aslında ikinci dünya savaşı sırasında A.B.D'nin yaptığı Philadephia Deneyinde geminin ışınlanıp başka yerlerde ortaya çıktığı söyleniyo, tabi ne kadar doğru bilemeyiz.

Aslında sizin anlattığınız olayda tamamen gerçek olduğu savunuluyor. Ama herzamanki gibi a.b.d hükümeti yine inkar ediyor. Bu olaya bir çok kişinin şahit olduğu biliniyor hatta mürettebat tan bazıları olayın gerçekleştiğini savunuyor.

bcbg

Kayıtlı Üye
Evet bir ara Nikola Tesla ve bu tip olayları araştırmıştım gerçekten çok ilginç olaylar , hatta bu gemiden atlayanların zamanda yolculuk yapıp daha ileriki tarihte başka bir yerde ortaya çıktıkları bile söyleniyo, şahitler de varmış sizin dediğiniz gibi ama ne yazık ki yeterince bilgimiz olmadığı için gerçek diyemiyorum ben.

by_bug

Kayıtlı Üye
Evet bir ara Nikola Tesla ve bu tip olayları araştırmıştım gerçekten çok ilginç olaylar , hatta bu gemiden atlayanların zamanda yolculuk yapıp daha ileriki tarihte başka bir yerde ortaya çıktıkları bile söyleniyo, şahitler de varmış sizin dediğiniz gibi ama ne yazık ki yeterince bilgimiz olmadığı için gerçek diyemiyorum ben.

Yeterince bilgimiz olsa zaten uygulamaya geçirdik :)

mirzasah

Kayıtlı Üye
(Sonra Süleyman müşavirlerine) dedi ki: "Ey ulular! Onlar teslimiyet gösterip bana gelmeden önce, hanginiz o Melike'nin tahtını bana getirebilir?"[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] 39- Cinlerden bir ifrit, "Sen makamından kalkmadan ben onu sana getiririm. Gerçekten bu işe gücüm ve güvenim var." dedi. [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]40- Kitaptan ilmi olan kimse ise, "Gözünü açıp kapamadan, ben onu sana getiririm" dedi. (Süleyman) onu (Melike'nin tahtını) yanıbaşına yerleşivermiş görünce, "Bu, dedi, şükür mü edeceğim, yoksa nankörlük mü edeceğim diye beni sınamak üzere Rabbimin (gösterdiği) lütfundandır. Şükreden ancak kendisi için şükretmiş olur; nankörlük edene gelince, o bilsin ki Rabbim müstağnidir, çok kerem sahibidir." [/FONT]

hpcordon

Kayıtlı Üye
Böyle birşey için beynimizin %80 ini kullanmamızın gerektiği söyleniyo:eek:fftopic: