Telepati

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Net emin değilim neyin ne olduğundan ama başıma şöyle bir olay gelmişti;
Beni hayatından daha çok seven(!) eski sevgilim üzerimde telepatiyi çok fazla deniyordu, enerjisel olarak çok yıpranıyordum. Korunma için sürekli kendimi bir koruma balonu içinde hayal etmemi söylemişti birisi. Uyguladıktan belli bir süre sonra bu hissiyatımda azalma olmuştu. İşe yaradı mı emin değilim belki kendisi uğraşmayı bırakmıştı.

Telepatiyi yaptığı sıralarda başımın içinde at koşturuyormuşcasına büyük bir gürültü ve yoğunluk oluyordu.

Karacho

Kayıtlı Üye
Net emin değilim neyin ne olduğundan ama başıma şöyle bir olay gelmişti;
Beni hayatından daha çok seven(!) eski sevgilim üzerimde telepatiyi çok fazla deniyordu, enerjisel olarak çok yıpranıyordum. Korunma için sürekli kendimi bir koruma balonu içinde hayal etmemi söylemişti birisi. Uyguladıktan belli bir süre sonra bu hissiyatımda azalma olmuştu. İşe yaradı mı emin değilim belki kendisi uğraşmayı bırakmıştı.

Telepatiyi yaptığı sıralarda başımın içinde at koşturuyormuşcasına büyük bir gürültü ve yoğunluk oluyordu.
Nasıl yani? Ağrı mı oluyordu?

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Benimle biri bağ kurmaya çalıştığında alnımı bir el sıkıyor gibi basınç hissediyorum ve alnım kızarıp ısısı yükseliyor özellikle biri var o yapınca hep alnımın sol tarafı yanıyor bir kere bir kaç gün beni ara dediğini de duydum tabi zihnimde
Kendimi, auramı çevreleyen bir duvar içinde düşünüyorum ve kimseye bağlantı için izin vermiyorum, benim alanıma iznim dışında kimse giremez diyorum.

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Bende de derin bir iç sıkıntısı oluyor. sanki kalbime kocaman bir kaya oturuyormuş da sıkıyormuş gibi gibi hissediyorum. Bazen de tıpkı 5 saniye elektrik akımına maruz kalmışım gibi bir his ve irkilme hali. buna ek olarak sürekli kişinin verdiği telkine bağlı beyinde bir düşünce dolanıyor, ısrarla o resim kafamda canlanmaya başlıyor.
Bunu birçok kez farklı kişilerle test ettim. Bana böyle tesirleri oldu.
Böylesi durumlarda duş almak, sirke ve deniz tuzu ile içli dışlı olmak rahatlatıyor. Ayrıca gelen telkinin üzerine düşmeyip, dikkati başka yöne vermek de iyi geliyor.

Impulse

Kayıtlı Üye
Benim genel olarak huzurlu bir yapım var. Dertsiz tasasız gibiyimdir. Etrafımdaki insanlara enerjisel olarak açık biriyim bu sebeple enerjileri bana kolay aksediyor. Öyle düşünüyorum yani. Bundan dolayı beni manipüle etmeye çalışan ortamdaki enerjileri kendi namına çevirip özellkle baskın olmaya çalışan yetkin olmadıgı halde kendini ön plana atan yani hakkı olmayan yerde hak edidia eden tipler yani kişilik yapısı bozuk olan kalbi kokuşmuş olan insanların yanında bütün enerji rezonansım bozuluyor. Ben ben olmaktan çıkıyorum.
Niyeti bozuk kişi yanıma gelince özellkle de agzını açınca benim alıcılar hemn onu algılıyor.
Ortamdan ayrıldıktan sonra kendime gelmem saatler alıyor. Zikir, namaz, uyku, duş gibi şeyler beni yeniden rahatlatıyor. Ya da zaman kendiliginden geçecek yahut bir insanla olumlu bir enerji kanalı oluşacak ki kendime geleyim.
Bu şekildeyim. Fikri olan varsa açığım.: )

Ü

Üye silindi 56746

aklıma getirmemeyi bir süredir başardığım biri dün gece rüyamda benimle konuşmak istediğini ifade etti ve bu konuda çok ciddiydi. bana ulaşmak mı istiyor, bağı koparmak istediğimi hissetti de telepatik bir hamle mi yaptı yoksa hamlesinin kendisi de mi farkında değil, hiç bilmiyorum. ama ben unutmaya bu kadar yakınken rüyama girmesi ürkütücü.

Ü

Üye silindi 58480

aklıma getirmemeyi bir süredir başardığım biri dün gece rüyamda benimle konuşmak istediğini ifade etti ve bu konuda çok ciddiydi. bana ulaşmak mı istiyor, bağı koparmak istediğimi hissetti de telepatik bir hamle mi yaptı yoksa hamlesinin kendisi de mi farkında değil, hiç bilmiyorum. ama ben unutmaya bu kadar yakınken rüyama girmesi ürkütücü.

Hayır. Tam da olması gereken şey olmuş.
Uzun süre aklına getirmediğin için, hafızan oluşan boşluğu farketmiș ve en tabi rüya dili ile Bi işaret yollamış. Bak bu hafıza eklentin elden gidiyor haberin var mı diye uyarıyor.

Bilgisayarda bir dosyayı silmek için sil butonuna basarsınız. Sonra size emin misiniz? diye sorar . Sonra evet butonuna basarsınız Bi daha bu dosyaya ulașamayacaksınız yine de silinsin mi diye Bi daha uyarır.

Sana da aynısı olmuş. Son bir bilinçli karar ile hafızandan çıkıp gitmesine izin vermen lazım.

Unutmak kademeli olan bişey çünkü.

Ü

Üye silindi 56746

Hayır. Tam da olması gereken şey olmuş.
Uzun süre aklına getirmediğin için, hafızan oluşan boşluğu farketmiș ve en tabi rüya dili ile Bi işaret yollamış. Bak bu hafıza eklentin elden gidiyor haberin var mı diye uyarıyor.

Bilgisayarda bir dosyayı silmek için sil butonuna basarsınız. Sonra size emin misiniz? diye sorar . Sonra evet butonuna basarsınız Bi daha bu dosyaya ulașamayacaksınız yine de silinsin mi diye Bi daha uyarır.

Sana da aynısı olmuş. Son bir bilinçli karar ile hafızandan çıkıp gitmesine izin vermen lazım.

Unutmak kademeli olan bişey çünkü.
benim hafızam laftan anlayan bir hafıza mı önce bunu anlamak lazım :rolleyes: bence pek anlamıyor. o kadar iyiydim ki "oh olsun" şarkısının sözleri var ya tam da o moddaydım, artık unuttum diye neredeyse kurban kesecektim. bugünse modum inanılmaz düştü, tekrar başa sarıyor olmaktan korkuyorum ama yok, izin vermeyeceğim hafızama. düşünmemeye devam çünkü düşünce besliyor hisleri onu tam olarak anladım. bakalım hafızam bana daha ne oyunlar oynayacak :D

Kartanesi 777

Kayıtlı Üye
Benim erkek arkadasta baş dönmesi olmuştu bana şöyle demisti uzaktan bana büyü mü yaptın dedi :)