Telepati Günlükleri

Aisling

Kayıtlı Üye
Bir gün uzun zamandır görmediğim orta okuldan arkadaşımı aklımdan geçirmiştim iki gün sonra saat sekiz gibi market dönüşünde karşıma çıktı. Bizden uzakta oturuyorlardı, çok şaşırmıştım. O da bana rastladığından bir o kadar şaşkındı.

Birini aklınızdan geçirdiğinizde hiç başınıza böyle bir şey geldi mi? Gün içinde istemli ya da istemsiz telepati yapıyoruz. Bunlar insanın karşısına "tesadüf" olarak çıkıyor. Ama ben tesadüf kelimesini artık rafa kaldırdım, inanıyorum ki, başımıza gelen hiçbir şey sebepsiz değil. Siz de telepati anılarınızı buraya yazabilirsiniz. :)

Kuark

Kayıtlı Üye
Bir gün uzun zamandır görmediğim orta okuldan arkadaşımı aklımdan geçirmiştim iki gün sonra saat sekiz gibi market dönüşünde karşıma çıktı. Bizden uzakta oturuyorlardı, çok şaşırmıştım. O da bana rastladığından bir o kadar şaşkındı.

Birini aklınızdan geçirdiğinizde hiç başınıza böyle bir şey geldi mi? Gün içinde istemli ya da istemsiz telepati yapıyoruz. Bunlar insanın karşısına "tesadüf" olarak çıkıyor. Ama ben tesadüf kelimesini artık rafa kaldırdım, inanıyorum ki, başımıza gelen hiçbir şey sebepsiz değil. Siz de telepati anılarınızı buraya yazabilirsiniz. :)
Eger unlu biri hic yoktan yere aklima dusuyorsa mutlaka ama mutlaka bir yerlerde onunla ilgili bir habere rastlarim. Bu internet bu kadar yaygin degilken cok daha carpici oluyordu, o kisiyi ya televizyonda goriyordum bir sekilde ya da hakkinda gazetede cikmis bir habere rastliyordum.

samet9098

Kayıtlı Üye

ben bir keresinde çok kötü bir olay yaşamıştım sokakta kalmıştım hatta o zamanlar yakın zaman ayrıldığım kız arkadaşım gelmişti aklıma keşke hayatımda olsaydı da bana destek olurdu demiştim ardından 10 dk geçmeden beni aramıştı

Demre

Kayıtlı Üye
Yıllar yıllar once çok aşıktım. Yolda yürürken birden cok guclu bir hisle o aklima gelirdi ve hemen akabinde biyerde karsilasirdik. Galiba aramizdaki telepatik bagdan dolayi varliginin enerjisini cok guclu hissediyordum. Once hissedip sonra gormek.. defalarca yasadim bunu. Bir de cok samimi, her yasadigimi paylastigim bir arkadasim var. Farkli bi sehirde kendisi. Zamanla, onunla birbirimizi dusunme ve telefonlasma durumlarimiz hakkinda cok ilginc eşzamanlilik ve telepatik bir uyum oldugunu farkettik. (O da enerji, telepati vs hakkinda bilgi sahibi.) Ve yasadigimiz bu durumu yonetmeye calisma karari aldik birlikte. Ornegin, aramasini istedigimde sadece bunu dusunmem yetiyor. Ayni seyi o da yapiyor. Hatta dusunceyi kac dk once kafandan gecirmistin falan diye saglamasini yapar hale geldik 😀

cathrine

Kayıtlı Üye
Herkesin hayatında vardır da ,özellikle uğraşınca ya da bekleyince olmuyor benim hayatımda...Öylesine aklımdan geçirdiğimde olabiliyor ama çalışmalar ve teknik kullanmaya çalıştığımda olmuyor....Sınır nerede başlıyor?Nerede bitiyor?Örneğin birinin aramasını çok istersin,istediğin zamanda aramaz,tam da onu unutmuşken arar,kendini yeniden hatırlatır...Telepatiden çok ben bu durumu daha fazla merak ediyorum.Birbirini düşüşünürken değil de ,unutmuşken arayanlar daha ilginç...

Darkon

Kayıtlı Üye
Herkesin hayatında vardır da ,özellikle uğraşınca ya da bekleyince olmuyor benim hayatımda...Öylesine aklımdan geçirdiğimde olabiliyor ama çalışmalar ve teknik kullanmaya çalıştığımda olmuyor....Sınır nerede başlıyor?Nerede bitiyor?Örneğin birinin aramasını çok istersin,istediğin zamanda aramaz,tam da onu unutmuşken arar,kendini yeniden hatırlatır...Telepatiden çok ben bu durumu daha fazla merak ediyorum.Birbirini düşüşünürken değil de ,unutmuşken arayanlar daha ilginç...
Sınır çok ince bir konu ben de çözemedim. Telepati konusu bazen aklıma geliyor ve birine öylesine basit komutlar verince istediğimi yapıyor. Tesadüf mü diye düşünüyordum ama sonradan rastgele aklıma gelen denemelerle olmadığının farkına vardım. Tam farkına varıp yapmaya başlayınca 1-2 olumlu sonuçtan sonrası sanki bir şey devreye giriyor ve bir daha olmuyor. Hakkın dolupta "süre bitti" der gibi. Daha sonra tekrardan doluyor vs. döngü gibi tekrar yapabiliyorsun tam farkına varıp bilerek yapmaya çalışınca bir şey olmuyor, sonuç alamıyorsun çok tuhaf bir şey. Tabi telepatide uzman biri okusa bunları güler bana :D

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Ama benim istediğim ;bir kişiyi düşünürken onun da bizi düşünüp aynı anda araması,öyle tam telepati gibi hissederim işte.Aynı anda birbirinizi düşünürken (arkadaş,sevgili,dost)aramak,aranmak bana daha büyülü geliyor:)
Birşey fazla önemsediğiniz zaman olmuyor. Nötr olmak şart.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
1-2 olumlu sonuçtan sonrası sanki bir şey devreye giriyor ve bir daha olmuyor.
Acemi şansı gibi bir şey oluyor.

Sistemin adamı değilsiniz. O yüzden 1-2 başarılı deneme den sonra, sistem sizi fark ediyor ve engel koyuyor. Bundan itibaren iki yolu var. Ya çekilirsiniz, bir süre bekleyip yeniden denersiniz. Ya da ısrarla denemeye devam edesiniz. Birinci seçenekte sistem sizin üstümüzden kontrolü cekmisken tekrar başarılı olursunuz. Birkaç defa bu şekilde yaptık tan sonra sistem sizi kullanıcı olarak kabul eder. İkinci seçenekte kendinizi zorla kabul ettirecek siniz. Bu durumda sistemden dayak yeme ihtimal yüksek. Her iki yolu vaz gecmemekten geçiyor.

Umarım anlatabildim...

Darkon

Kayıtlı Üye

Sistemin adamı değilsiniz. O yüzden 1-2 başarılı deneme den sonra, sistem sizi fark ediyor ve engel koyuyor. Bundan itibaren iki yolu var. Ya çekilirsiniz, bir süre bekleyip yeniden denersiniz. Ya da ısrarla denemeye devam edesiniz. Birinci seçenekte sistem sizin üstümüzden kontrolü cekmisken tekrar başarılı olursunuz. Birkaç defa bu şekilde yaptık tan sonra sistem sizi kullanıcı olarak kabul eder. İkinci seçenekte kendinizi zorla kabul ettirecek siniz. Bu durumda sistemden dayak yeme ihtimal yüksek. Her iki yolu vaz gecmemekten geçiyor.

Umarım anlatabildim...
Kafamda bu konuda fazla soru birikti.

Sistem kim mesela Tanrı, Allah, Evren, Simülasyon yöneticisi vs.? Ben şuna benzetiyorum yaptıktan sonra birisi sanki komut girmiş veya kod yazmış gibi kapatıyor telepatiyi gibi... Mesela "şu kişi şöyle yaparsa belirli bir sınırdan sonra kapat" diyerek pc'ye komut yazılmış sanki:D Sanırım anlatabildim. Şu sistemin adamı mı olmak lazım acaba...

Güzel açıklamışsınız ancak ilk denemede bekledikten sonra "neden tekrar açılıyor?" sorusu da aklıma geliyor. Hani derler ya; niye gittin niye geri geldin?:) İkinci zorla kabul ettirme seçeneğinde nasıl bir yöntem izleniyor anlamadım orayı?

Demre

Kayıtlı Üye
Tecrubelerime gore sistem şu 2 şekilde calisiyor; 1- Bir seyi bir sure israrli bir sekilde dusün ya da iste, sonra dusunceyi serbest birak. Taki o seni bulana kadar baska seylere kanalize ol. Unut gitsin yani. 2- Gunluk telaşelere kaptirmisken, bi an aklindan gecer. Saliselik bi an.. sonra yasam devam eder... o gun bitmeden karsina cikar o saliselik anda duşundugun sey. 2. durum , genellikle yiyecek konusunda defalarca tecrube ettigim bir durumdur ( ki hic de pis bogaz bi insan degilimdir aslinda: )) zaten bilincli yada planli yapilan bisey olmasi mumkun degil.

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye

1 gün önce instagram üzerinden bir kedi paylaşımı gördüm (daha önce gördüğüm x kişisinin gönderdiği bir paylaşım idi ) aynı paylaşımı tekrar keşke bana gönderse diye içimden geçirdim ve uyudum sabah uyandığımda telefonun netini açtım ve bildirimler düştü ve sabah 5 te x kişisi aynı gönderiyi göndermiş idi çok garip hissettim telepati kaynaklı mı oldu bilmiyorum ama o x kişisiyle gerçekten aramızda bir bağ olduğunu düşünüyorum açıkcası o gün boyu çok sevinmiştim... kötü enerjilerin nazarından korunmak dileğimle sevgi ve ışıklı günler dilerim :=) bu yaşadığım durumu sizinle de paylaşmak istedim

venusyenbiri

Kayıtlı Üye

Bir kaç kişi var uyurken ben uyurken beni düşünüyorsa mutlaka uyanıyorum. Bunu yapabildiğini keşfedince ne kadar düzensiz uyuduğumu bildiği halde devam eden birinin de gözünü korkutmuştum.
Onun dışındaki şeyler de klasik zaten.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye

Umarım anlatabildim...
Burda irade faktörü de etkili değil mi? En basit örneği vereyim farz edelim birine aşığız bize yazmasını istiyoruz ve aklına düşüyoruz ama iradesi kuvvetliyse yazmıyor gibi veya çok sürekli üzerinde baskı oluşturduğumuz için uzaklaşması gibi.

cathrine

Kayıtlı Üye
Biri ile samimiyetinden eminsen o kişiyle çok kolay oluyor...Çünkü birlikte olup da sürekli birbirini düşünen sevgililerde nasıl sorun olmuyor?Çünkü birbirini aramak sorun olmayacağı için rahatlık devreye giriyor.Ama telepatide asıl başarı;bir zamanlar çok yakın olmuş ama araya soğukluk ya da mesafe girmiş kişilerle deneyimlemek bu iletişim biçimini.@venusyenbiri Dediğin gibi burada kişinin iradesi de çok önemli ama o iradesi sağlam kişi de karşı taraf umursamadığında aramaya yönelir.Yani kesilen enerjiyi farkında olmadan algılıyorlar..Bunu en iyi bazı zamanlarda deneyimlemişsinizdir.Sevgilinizden ayrılalı uzun zaman olmuştur ,o süre boyunca hiç iletişim olmamıştır ama ne zaman ki hayatınıza yeni biri girer ,giden sevgili aylar sonra arar.Çünkü antenleri(sezgi) unutulduğunu hisseder:)Beklenti içinde olmadığımız için yollar açılır ,daha önce de başka bir başlık altında yazmıştım.Arkadaşlarımızın bazıları da biliyordur öncede;ilişkiler kancalar üzerinden devam eder.Bir kişiye yoğunlaşmak çok doğru gibi görünse de telepatide ters teper aslında.Kancaları uçurtma ipleri gibi düşünün,ne kadar serbest bırakabilirseniz iletişiminiz o kadar çabuk olur...Tabii ben bunları biliyorum da çok uygulayabiliyor muyum?Hayır,kendimi düşünmekten alamadığım zamanlar oluyor.Yarım kalmış ya da vedasız bitmiş gibi görünen ,ortada hala konuşulamayan konular olduysa hayatın akışına kapılmak zor olabiliyor.Ama düşünmemek için kendime farklı alanlarda yeni hobiler eklemeye çalışıyorum;en azından meşguliyet, sadece o kişiyi değil çevremdekileri de aklıma takmamayı sağlıyor...Özellikle bir kişiye çok enerji yollamak hep bizim hayat enerjimizden çalıyor,bunu çocuk yaşlarımda bilmiyordum,çok sonra öğrendim ama birini çok düşünürek ona baskı mı yoksa şans,kısmet mi yüklüyorsunuz bilemiyorum...Birini çok düşünmek onda boğulma hissi yaratacağı gibi çok iyi de gelebilirmiş(o kişiye hayat enerjisi yüklenip kısmetlerini arttırıyor olabiliriz)Çok sevilen,düşünülen bir sevgilinin iki ay içinde yeni birini bulup evlenmesi gibi vs...Konuyu dağıttığımın farkındayım ama ekleme yapmak isteyen arkadaşlarımdan da bilgi almak isterim...Bunları da ben başka yerlerden okudum,sizin bildikleriniz var da ekleme yapmak isterseniz hepimize faydası olur.

hekate22

Kayıtlı Üye
Biri ile samimiyetinden eminsen o kişiyle çok kolay oluyor...Çünkü birlikte olup da sürekli birbirini düşünen sevgililerde nasıl sorun olmuyor?Çünkü birbirini aramak sorun olmayacağı için rahatlık devreye giriyor.Ama telepatide asıl başarı;bir zamanlar çok yakın olmuş ama araya soğukluk ya da mesafe girmiş kişilerle deneyimlemek bu iletişim biçimini.@venusyenbiri Dediğin gibi burada kişinin iradesi de çok önemli ama o iradesi sağlam kişi de karşı taraf umursamadığında aramaya yönelir.Yani kesilen enerjiyi farkında olmadan algılıyorlar..Bunu en iyi bazı zamanlarda deneyimlemişsinizdir.Sevgilinizden ayrılalı uzun zaman olmuştur ,o süre boyunca hiç iletişim olmamıştır ama ne zaman ki hayatınıza yeni biri girer ,giden sevgili aylar sonra arar.Çünkü antenleri(sezgi) unutulduğunu hisseder:)Beklenti içinde olmadığımız için yollar açılır ,daha önce de başka bir başlık altında yazmıştım.Arkadaşlarımızın bazıları da biliyordur öncede;ilişkiler kancalar üzerinden devam eder.Bir kişiye yoğunlaşmak çok doğru gibi görünse de telepatide ters teper aslında.Kancaları uçurtma ipleri gibi düşünün,ne kadar serbest bırakabilirseniz iletişiminiz o kadar çabuk olur...Tabii ben bunları biliyorum da çok uygulayabiliyor muyum?Hayır,kendimi düşünmekten alamadığım zamanlar oluyor.Yarım kalmış ya da vedasız bitmiş gibi görünen ,ortada hala konuşulamayan konular olduysa hayatın akışına kapılmak zor olabiliyor.Ama düşünmemek için kendime farklı alanlarda yeni hobiler eklemeye çalışıyorum;en azından meşguliyet, sadece o kişiyi değil çevremdekileri de aklıma takmamayı sağlıyor...Özellikle bir kişiye çok enerji yollamak hep bizim hayat enerjimizden çalıyor,bunu çocuk yaşlarımda bilmiyordum,çok sonra öğrendim ama birini çok düşünürek ona baskı mı yoksa şans,kısmet mi yüklüyorsunuz bilemiyorum...Birini çok düşünmek onda boğulma hissi yaratacağı gibi çok iyi de gelebilirmiş(o kişiye hayat enerjisi yüklenip kısmetlerini arttırıyor olabiliriz)Çok sevilen,düşünülen bir sevgilinin iki ay içinde yeni birini bulup evlenmesi gibi vs...Konuyu dağıttığımın farkındayım ama ekleme yapmak isteyen arkadaşlarımdan da bilgi almak isterim...Bunları da ben başka yerlerden okudum,sizin bildikleriniz var da ekleme yapmak isterseniz hepimize faydası olur.
Güzel bir yazı. Bence belirtilen alternatiflerin tümü mevcut olabilir. Ama bir müddet süreklilik gösterir diye düşünüyorum . Bu sevgiliniz olmasıda gerekmiyor olabilir.

Misal: yarım kalmış, tamamlanmamış bir ilgi alanınız ders, bilgi gibi varsa aranızda ve çekim alanınız birse, o kunuyla alâkalı özellikle rüyanızda iletişim olabilir; mesaj olarak, yazılı ya da sesli. Bir kez olursa misal, düşünmeye değer bulmuyorum zaten unutuyorum ama birkaç kez aynı şekilde olursa bekliyor ve mesajin tekrarıyla onu hatırlıyorum....