Telekineziyi merak ediyorum nerden ve nasıl başlayabilirim?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Çok gerçekseniz Sevgili bilgili arkadaşım ıspatlayın. Maddeyi büken sizsiniz ama ıspat edemeyen de sizsiniz? wtf ne oluyoruz hani... Yıllardır arıyorum be kardeşim yıllardır. Bir tane bile çıkmaz mı ? Bir gnoxisteki bükücüler bir de burdaki bükücüler :D

İşte Sevgili öğretmen beyi yada bayan Onu diyorum ya troll Gerçi belli açılardan gerçeklik payları yok desem yalan olur. Hatta tamamen gerçekler. Ama o açılar insanlara çok uzak sevgili lexors
Telekinezi falan boş cadı arkadaşım değerli cadı arkadaşım yıllarca senin seviyen düşük, enerjin yok meditasyon yap diyip durucaklar. Hiç bir zaman da hazır olmayacaksın çünkü hepsi traş.

Konu şahsen Mevlana Celaleddin Rumi'nin çok sevdiğim bir sözü ile sonlandırmak istiyorum.

Cahille girme münakaşaya ya sinirini zıplatır havaya ya da yazık olur adabına.

Konuşmalarımızı gören tarafsız gözler, 10 dakika içerisinde kendi söylediklerinizi nasıl yalanlamaya çalıştığınızı göreceklerdir.

Işığın ve bilginin gücü her daim yanınızda olsun.

Bilginize Saygılarımla

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Gözüyle gören ne düşünür bilemem ama mantığıyla gören ne yaptığımı anlayacaktır. Sizin aksinize ben size cahil demek gibi bir saygısızlık yapmıycam. İyi geceler sevgili lexorcum.

Ben size cahil dememiştim. Mevlana Celaleddin Rumi'nim bu sözü neden ve hangi amaçla söylediğini bilmiyorsunuz sanırım açıklayayım. Mevlana'ya göre insanoğlu kendi de dahil olmak üzere cahildir ve kendi yaradılışları nın sırrına eremedikleri sürece cahil kalacaklardır. Bu cahiliyete bende dahilim, sizde diğer herkes te...

Bilginize Saygılarımla