Teknolojik aletlerin çakralara ve enerijimize etkisi

Fehu

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba :) henüz çok yeni olduğum için sorumu nasıl sormam gerektiğini bile bilmiyorum.
Biliyorsunuz günlük yaşamda istesek de istemesek de telefon , tablet,bilgisayar,televizyon vb. teknolojik aletlerin bolca bulunduğu ortamlarda bulunuyoruz ve telefonumuz da sürekli cebimizde veya elimizde. Peki bu durumun bizim enerjimize olumsuz bir etkisi var midir ? Veya varsa ciddi bir boyutta midir ? Şimdiden teşekkür ederim

Xeromorphia

Kayıtlı Üye
Elektriğin enerjiye parazit olarak yansıdığı doğrudur diyelim. Engellemez ama rahatsız eder kaşındıran bir battaniyeyle yatmak gibi. Bu yüzden az gelişmiş yerlerde olan bazı vakalar daha fazladır.

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Merhaba. EMF dalgalarına 7/24 maaruz kalmaktayız. ister Wi-Fi olsun, ister açık hoparlör, cep telefonu, hatta devredeki elektrik bile emf oluşturur. Bunlar beden üzerinde kronik yorgunluk, öfke, uykusuzluk, bedensel ve ruhsal şikayetler şeklinde ortaya çıkar.

Chi akışı üzerinde etkisinden rahatlıkla bahsedilebilir. Çakralar da manyetik frekanslarla devindiklerinden bu tür etkenlere karşı, olabildiğince elektrikli aletleri devreden çıkarmak gerektiğine inanıyorum. Tabii cep telefonu alarmı kurmanız gerekiyorsa en azından yatmadan önce uçuş moduna alarak etkileri en aza indirebilmeye çalışmak mümkün. Bu sayede, sabahları kendiliğinizden kalkmaya başladığınızı, biyosaatinizin düzelmeye başladığını farkedebilirsiniz.

Fehu

Kayıtlı Üye
Bir ara telefon bagimlisiydim bırakmaya calisiyordum. telefon çalmadan önce vücudum titriyordu. O yüzden korkmaya başladım.

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Empath ya da clairsentient olabilirsiniz. Siyah Turmalin taşı bulabilirseniz takmanızı önerebilirim. Hem EMF hem empath trafiği için etkilidir. ESP'si (Duyu dışı algılama) yoğun olanlar farklı şekillerde bu tür sinyallere karşı da hassaslık sergileyebilirler. Ancak taşı kullanmanız kendi riskinize. Sorumluluğu reddediyorum sizi bizzat tanımadığım için. Taşlar özellikle sensitive olanlar için çok daha yoğun tezahürler oluşturabiliyorlar. Ayrıca tıptaki ilaçlar gibi olup, tek etkiye sahip değillerdir, beraberinde pek çok konuda etkilidir kristaller.

Bir de telefonu önceliklerinizden düşün. Haddinden fazla önemsenen şeyler kaygı düzeylerini artırır. Uğraşlar edinin, bir de hayattaki en büyük önceliklerinizi yeniden belirleyin. Bireysel aktiviteler de olabilir. Zamanınız size ait olsun.

Fehu

Kayıtlı Üye
Empath ya da clairsentient olabilirsiniz. Siyah Turmalin taşı bulabilirseniz takmanızı önerebilirim. Hem EMF hem empath trafiği için etkilidir. ESP'si (Duyu dışı algılama) yoğun olanlar farklı şekillerde bu tür sinyallere karşı da hassaslık sergileyebilirler. Ancak taşı kullanmanız kendi riskinize. Sorumluluğu reddediyorum sizi bizzat tanımadığım için. Taşlar özellikle sensitive olanlar için çok daha yoğun tezahürler oluşturabiliyorlar. Ayrıca tıptaki ilaçlar gibi olup, tek etkiye sahip değillerdir, beraberinde pek çok konuda etkilidir kristaller.

Bir de telefonu önceliklerinizden düşün. Haddinden fazla önemsenen şeyler kaygı düzeylerini artırır. Uğraşlar edinin, bir de hayattaki en büyük önceliklerinizi yeniden belirleyin. Bireysel aktiviteler de olabilir. Zamanınız size ait olsun.
Cevabınız için çok teşekkür ederim ..