Tecrübeleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mithra

Kayıtlı Üye
Merhaba
Manevi diyebileceğim çalışmalar yapıyorum uzman veya tecrübeli kimselerden herhangi bir metod yada benzeri şeyler almadım daha çok araştırmalarım sonucu elde ettiğim dökümanlar internet, e-book vb. kesinlikle cin, hüddam davetleri değil genellikle müslümanlık ekseninde enerji yükseltme vede tasavvuf.
Sorun şu ki diğer türlü çalışmalarımdada bu oluyor ne zaman başlasam rüyamı, kabusmu desem psikolojik olarak yıldırıyor devam edemiyorum bırakıyorum bu rüyalarda bilinç altının yansımalarımı ne derseniz diyin affedersiniz +18 şeyler oluyor yapmak istemiyorum uzaklaşın, yeminliyim diyorum bu yüzden bana gülüyorlar alay ediyorlar.Günde en az 2-3 rüya böyle oluşan bu durum karşısında sabah ezanı okunmadanda yatamıyorum nedeni tarif edemediğim bir korku var nasıl oldu bilmiyorum geceye doğru başlıyor Vietnam gazileri gibi sanki bir yerden bir şey çıkacakmış gibi oldum ama sabah ezanından sonra o anki atmosferden yatabiliyorum bunun yanında mezara götüreceğim rüyalarda oluyor.Demek istediğim başlangıçta bunlar olağan şeylermi her çalışmanın getirisi olduğu gibi eksi tarafı bunlar olacakmı yoksa bir süreliğinemi tecrübe eden varmı yol gösterebilecek yada olması gereken bumu.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
+ 18 dediğiniz için rüyalarınızda cinsel içerikli rüyalar gördüğünüzü varsayarak cevap veriyorum. Kadın ve ya erkeğin cinsel içerikli rüyalar görmesi tamamen normaldir. Normal olmayan cinsel içerikli rüyalar gördüğünüzde bunun negatif bir şeymiş gibi algılayıp çalışmalarınıza yormanız. Cinselliği düşünmek cinsel içerikli rüyalar görmek normal ve sağlıklıdır. Negatiflik içermez ve bu yüzden de bu türlü konulara bağlanamaz. Normalde ben bu türlü rüyalar görmüyorum ya da az görüyorum. Çalışmalardan sonra sıklaşıyor diyorsanız bu da sizin bilinçaltınızdaki olumsuz bir kod ile ilgili. Yani bunlar çalışmalarınızla ilgili değil.

En basit fizik üstü alana bağlantı yolu rüya kanallarıdır. Gezegenlerin durumuna, evrendeki enerji yoğunluğuna, yediklerimize, giydiklerimize, gittikleri yerlere göre herkes için rüyalar çabuk etki eden kanallar olmuştur. Ruhani çalışmalar yapıldığında sık rüya görmek normaldir. Ruhani çalışmalar beyin elektriklenmesini arttırır. Rüyalarda beynin elektriklenme halidir. Gün içinde beyin elektriklenmemiz ne kadar artarsa rüyalarınız da buna doğru orantı ile artar. Haberci rüya bağlantısı olan kişiler çalışma yapsalar da yapmasalar da, isteseler de istemeseler de bu bağlantı kurulu olduğu için haberci rüya almaya devam ederler. Bundan rahatsız olup bu bağlantının kesilmesini talep edenler sürekli bağlantının kesilmesine niyet edip geçici bir süreliğine haberci rüya almayı bırakabilirler. Ama eninde sonunda yine haberci rüya almaya devam edeceklerdir.

Mithra

Kayıtlı Üye
Aydınlattığınız için teşekkürler sayın yule şu an farkına vardım cinselliği doğal olarak değil, negatif olarak algılamam toplumun bana yüklediği kalıp olarak görüyorum.Verilen bilgiler normal hayatta kullanmanın bir sakıncası varmı yada bir yere not tutmanın teşekkürler.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Verilen bilgileri hayatınıza adapte edip etmemek sizin tercihinizdir. Tabi ki ister dünyevi hayatınıza aktarır ister aktarmazsınız. Not tutmanızın bir zararı yoktur. Sadece dikkat edin ki başka biri okumasın. İnançsızlık enerjisi çalışmalarınıza ve enerji bedeninize yapıştığı takdirde çalışmalarınızda başarısızlıklar artar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...