Tarota Nasıl Bakılır Tarotla Nasıl Büyü Yapılır 4 (koruma)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,100
Tepkime puanı
4,987
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kartlarınızı Nasıl Koruyacaksınız

Tarot kartları bir nevi,bilinmeyene erişmeye yarayan araçlardır.Antik Gizemler’in anahtarlarıdır ve bu nedenle saygı görmeleri gerekir.

Kartlarınızı ipek,kadife yada dantel bir örtüye sararak saklayın.Önemli olan kullandığınız malzemenin sentetik değil,doğal olmasıdır.Kullandığınız örtünün rengi uygunsa,bu bezi fal baktığınız masanın üzerine örtü olarak serip,kartları bu örtünün üzerinde yorumlayabilirsiniz.Örtüye sardığınız desteyi ahşap bir kutuya koyabilir,deri veya bez bir çantanın içinde de saklayabilirsiniz.

Kartlarınızı ne kadar sık kullanırsanız,onlar size,sizde onlara o kadar çok alışırsınız.Kartlarınıza sadece bakım sırasında,başkalarının dokunmasına izin verin.Asıl önemli olan,kartlarınızın asla hafife alınmaması ve her zaman saygı görmeleridir.

Bazı tarot ustaları,kartlarını ilk aldıkları zaman,onları yanan tütsü dumanından geçirerek ve düşüncelerini yoğunlaştırarak kutsarlar.Bazıları da tanrılardan yardım ister,onları kutsayarak onları geçmiş ve gelecek olayları öngörecek yararlı araçlara dönüştürmelerini diler
 
Üst