Tarot

hekate22

Kayıtlı Üye
Tarot seçiminde sizlerden fikir almak istiyorum. Bir deste edinmiştim bir kaç ay önce. Istediğimi maalesef bulamamıştım. Kitapçı önce elindekini vermek istedi ben kendi tercihimde ısrar ettim. Bu kez yanlış getirtmiş bilemiyorum kendi söyledi neyse aldım, ucuzda değildi. Içime sinmedigi gibi kartların dışı hemen soyuldu...şu an parçalanmaya başladı Açıkca kazıklandım yani aklıma gelen başıma geldi.
Sizden ricam, önerebileceğiniz bir deste varmı. Hermes den bir iki deste seçmiştim fakat bulunmadı. Ilgilenirseniz sevinirim, bu arada öğrenmeye çalışıyorum yani yeniyim.

Teşekkür ederim

nurumm

Kayıtlı Üye
Bi aralar bu kitap mağazalarında avm'lerdekilerde baya bi tarot çeşitleri mevcuttu ben katina destesi arıyordum o zamanlar yana döne.Şu anda varmıdır o kadar çeşitleri bilemem mağaza ismi vermeyim zaten büyük avm lerde belli hangi mağazalar olduğu o tip yerlere bi bakın bakmadıysanız.

hekate22

Kayıtlı Üye
Bi aralar bu kitap mağazalarında avm'lerdekilerde baya bi tarot çeşitleri mevcuttu ben katina destesi arıyordum o zamanlar yana döne.Şu anda varmıdır o kadar çeşitleri bilemem mağaza ismi vermeyim zaten büyük avm lerde belli hangi mağazalar olduğu o tip yerlere bi bakın bakmadıysanız.
Evet mağazalarda bakmıştım, içini dâhi göremiyoruz. Bu bana pek de güvenli gelmiyor. Çünkü kart kalitesi riskli... ayrıca klâsik daha tercih edilir çünkü yenilerde yeni anlamlar ile yorumlar biraz sapdırılıyor...neyse biraz daha araştırayım, daha olmadı kendi çizimlerimi bastırabilirim.
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim 🙂

Pardon, yana döne demişsiniz , anlayamadım?

nurumm

Kayıtlı Üye
Yana döne derken her yerlerede katina destesi arıyordum bende 🙃 şu anda katina destesi rahatlıkla bulunuyor ama bi 6-7 yıl öncesi basımı durdurulmuş bılunmuyordu.Sonra sıfır ayarında 2.el bulup almıştım 🤗 arayınca bulunmuyor sanırım

hekate22

Kayıtlı Üye
Yana döne derken her yerlerede katina destesi arıyordum bende 🙃 şu anda katina destesi rahatlıkla bulunuyor ama bi 6-7 yıl öncesi basımı durdurulmuş bılunmuyordu.Sonra sıfır ayarında 2.el bulup almıştım 🤗 arayınca bulunmuyor sanırım
🙂