Tarot yorumlarının tutarsızlığı

Snmzkn

Kayıtlı Üye
Merhaba sormak istediğim bir şey var aralık sonu ve Şubat başı olmak üzere aynı konu üzerine 2 tarot baktırdım bakanların ikiside farklı kişilerdi ama konu aynıydı, biliyorum bakım arasında enerji değişimi olunca yorumlarda farklılık olabiliyor ama ikiside birbirinin tam zıttı çıktı aşk üzerine bakılan bir tarottu birinde çok büyük aşk, pişmanlık, İletişim şu bu derken 2. bakılanda ihanet yalanlar açgözlülük vs gibi şeyler çıktı.. Hatta birisi sana evlilik teklifiyle gelecek derken bir diğeri 3 ay sonra evlenecek başkasıyla dedi kafam karıştı açıkçası ve size bunun neden olabileceğini sormak istedim. Hangisi doğru bilgiydi değildi o kafamı karıştırdı iyice

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tarot eğitimlerimde, eğitim kartlarını kullanıyorum, herkesin el değiyor. Buna rağmen tarot soru ile alakasız ya da tutarsız kart çıkarmıyor. Hele ki okuyucusu ile arasında bir bağ olan bir deste de hatalı bir dizin çıkmaz.
24 senedir tarot okuyorum. Kartlarımın beni yanıldığına bir kere bile şahit olmadım. Gelecek bilgisi aktardığımız kişilerin geleceklerin değişme ihtimali var çünkü olasılıkları görüyoruz. Seçimler ile olasılar değişebilir o ayrı bir konu ama aynı soruya farklı tarot okuyucusu açılım yapsa bile aynı ya da aynı anlama gelen kartlar veya aynı Yoruma sebep olacak kombinasyon çıkması gerekir.

bu durumda ya tarot oluyorum diyen kişi yapmıyor. Ya açılım yapmıyor ya da yorum yapmaya biliniyor demektir.
Özetliyorum. Bu şekilde olmasının sebebi tarot okuyucu olduğu idea eden kişilerin hatasıdır.

Snmzkn

Kayıtlı Üye
Tarot eğitimlerimde, eğitim kartlarını kullanıyorum, herkesin el değiyor. Buna rağmen tarot soru ile alakasız ya da tutarsız kart çıkarmıyor. Hele ki okuyucusu ile arasında bir bağ olan bir deste de hatalı bir dizin çıkmaz.
24 senedir tarot okuyorum. Kartlarımın beni yanıldığına bir kere bile şahit olmadım. Gelecek bilgisi aktardığımız kişilerin geleceklerin değişme ihtimali var çünkü olasılıkları görüyoruz. Seçimler ile olasılar değişebilir o ayrı bir konu ama aynı soruya farklı tarot okuyucusu açılım yapsa bile aynı ya da aynı anlama gelen kartlar veya aynı Yoruma sebep olacak kombinasyon çıkması gerekir.

bu durumda ya tarot oluyorum diyen kişi yapmıyor. Ya açılım yapmıyor ya da yorum yapmaya biliniyor demektir.
Özetliyorum. Bu şekilde olmasının sebebi tarot okuyucu olduğu idea eden kişilerin hatasıdır.
Evet gelecek zaman olasılıkların değişebileceğini biliyorum ama geçmiş ve şimdiki zaman yorumlarıda bambaşka çıkınca kafam karışmıştı. Detaylı açıklama için teşekkür ederim, ☺️

venusyenbiri

Kayıtlı Üye

Size katılıyorum. Eline kartları alan mnimum 90 liraya danışmanlık veriyor daha sembollerden bile anlamazken.