Tarot bakarken sürekli aynı kart çıkıyor bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilir mi ?

biilisht

Kayıtlı Üye
Merhaba hislerimi geliştirmek için 1 ay önce tarot aldım öğrenmeye çalışıyorum bir kaç sefer pratik yapmak icin arkadaşlarıma bakmaya çalıştım daha sonra sürekli kendime bakmaya başladım bir yerde kendimize sürekli bakmamızın dogru olmadığını okumuştum çok fazla deneyimli olmadığım için açıkçası ciddiye almıyordum ama son bir haftadır sürekli ölüm kartı düşüp duruyor ne zaman baksam sürekli her seferinde görüyorum ve bu beni korkutuyor tesadüf mu bir anlamı varmı ben düşündüğüm için mi kartı kendime çekiyorum bilen birisi ne anlama geldiğini anlatabilir mi yardımcı olursanız çook sevinirimmmm <3

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yeniden başlamanızı söylüyor. Tarota karşı düşünce his ya da bakış açınız da bir sorun var demek ki. Bunu düzeltmeniz lazım. Ölüm kartı, ölümü fiziksel zarar görmeyi temsil etmez. Yeniden başlamayı temsil eder. Eksi kötü olan son bulur yerime yenisi ve iyi olan gelir

biilisht

Kayıtlı Üye
Yeniden başlamanızı söylüyor. Tarota karşı düşünce his ya da bakış açınız da bir sorun var demek ki. Bunu düzeltmeniz lazım. Ölüm kartı, ölümü fiziksel zarar görmeyi temsil etmez. Yeniden başlamayı temsil eder. Eksi kötü olan son bulur yerime yenisi ve iyi olan gelir
Rahatladım şimdi cevapladığınız için teşekkür ederimmm