Tarot açılım yorumlayamıyorum yardımcı olur musunuz ?

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Uzun zaman sonra tütsü ile ametist taşım ile kaybettiğim kartlarımın enerjisini temizleyip ilk Tarot açılımımı yaptım ancak yorumlayamadım sevdiğim bey ile 14 şubatta buluştuk, 15 inden sonra daha hiç konuşmadık öyle neyse sorum onunla alakalı idi ve yaptığım açılımda bu kartlar çıktı yorumlamaya yardımcı olur musunuz ?

Ekli dosyalar

• IMG_20220219_192844.jpg
    IMG_20220219_192844.jpg
    4.9 MB · Görüntüleme: 17

Linaril

Kayıtlı Üye
İş
Bilişim Uzmanı
Her iki taraf da kendine dönmüş durumda. Bir beraberlikten ziyade, bireysellik ön plana çıkmış ve içinize yönelmişsiniz. Sezgiler ve tefekkür ön planda. Bu buluşma neticesinde muhtemel bir yol ayrımına geleceksiniz ve her ikiniz de hayatlarınızda büyük değişikliklerle karşılaşacaksınız. Olumlu veya olumsuz olabilir, ancak her şekilde büyük değişiklikler yaşanacak.

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Her iki taraf da kendine dönmüş durumda. Bir beraberlikten ziyade, bireysellik ön plana çıkmış ve içinize yönelmişsiniz. Sezgiler ve tefekkür ön planda. Bu buluşma neticesinde muhtemel bir yol ayrımına geleceksiniz ve her ikiniz de hayatlarınızda büyük değişikliklerle karşılaşacaksınız. Olumlu veya olumsuz olabilir, ancak her şekilde büyük değişiklikler yaşanacak.
Teşekkür ederim fakat bu tarottan sonra ki gün kahve falıma baktım o zamanlar hayatımda ki kişi ile aramızda bir sorundan ötürü konuşmuyorduk bir kaç gün sonra tekrardan konuşmaya başladık ve daha farklı olumlu yönde sonuçlandı diyebilirim tarotu çekerken inançlı çekmemiştim sorumuda tamamen yöneltemediğimi düşündüğümden üstünde ki etkisini geçersiz kılmıştım.. yine de yorumunuz için gerçekten teşekkürlerimi sunarım