Tarif edebilecek kelimeler çok az

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar.
Çok uzun zamandır belki senelerdir forumda bulunmuyordum. Ancak birkaç gün önce başıma bir olay geldi ve birçok yerde araştırmalar yapmama rağmen sonuca ulaşamadım. Sonunda aklıma burası geldi. Burada son derece bilgili insanların olduğunu çok iyi biliyorum. Umarım bunun ne olduğunu öğrenebilirim.
Bir gece vakti yalnız kalmıştım. Çoğu zaman yaptığım gibi sıkıntılarıma ağlıyor, dualar ediyor ve tekrar ağlıyordum. Kısa bir süre önce dini inançlarımın tamamını terketmiştim ancak bunun ruhsal dünyamı fazla sarsmadığını, aksine ufkumu açtığını ve beni özgür bıraktığını belirtmek istiyorum. İnançlarımı terketmeme rağmen umutsuzluk yüzünden son çare olarak dua ediyor, bu alışkanlığı bırakamıyordum. Ben yapım gereği sürekli endişe duyan biriyim. Hayatım boyunca hep endişe duydum ve hep beklenti içinde yaşadım. Ta ki o ana kadar.
Duygusal yoğunluğum son raddeye geldiğinde dua etmeyi bıraktım ve gerçekten yıllardır kendi kendime konuştuğuma adım gibi emin oldum. Bunu bilinçaltım tam olarak algıladığında rahatlamaya başladım. Sanki yavaşça kayıp gidiyordum ve giderek hızlanıyordum. Artık hiçbir şeye hiçbir şekilde dua etmemeye, "dua" denilen şeyi sadece kendime etmeye karar verdim. Sahip olduğum tüm gücün, tüm sorunların çözüm kaynağının yegane kaynağının kendim olduğu sonucuna vardım ve buna bütün beynimle inandım.
Bu düşüncelerle kendi kendime konuşmaya ve kendimi rahatlatmaya çalıştım. Bu dünyadaki düzenin yapısını tüm gerçekliğiyle kendi kendime anlattım ve sorunlarımdan kurtulmanın tek yolunun yine kendi gücümle mücadele etmek olduğunu kabullendim.

Derken o olay oldu, birden gözlerimin önünde birşey belirmeye başladı. Hani uçsuz bucaksız mükemmel huzur verici bir manzara görürsünüz de kucaklamak istercesine kollarınızı açarsınız ya, işte ben de o duygunun kat be kat yoğununu yaşayarak kollarımı açtım. İçime hayatımda hiç hissetmediğim kadar huzur doldu. O karanlık odada başımı kaldırmış, yeşilin mükemmel tonlarının sağdan sola dönerek bir galaksi benzeri şekil oluşturduğu o "şeye" bakıyordum. İçinde elektriksel akımlara benzeyen ışık dalgalanmaları ve sanki bir galaksiyi izliyormuşçasına milyonlarca küçük rengarenk ışık noktası gördüm. Ancak genel olarak o şeyin rengi yeşildi, yeşilin mükemmel ötesi güzellikte bir tonuydu.
Zerre kadar korkmadım, hatta o güne kadar içimde biriktirdiğim tüm korkular tüm kaygılar tamamen uçup gitmişti. Aşırı hayranlık duygusuyla gözlerim fal taşı gibi açılmıştı. İçimde sonsuz bir huzur, sonsuz bir mutluluk duygusu vardı. Adeta o döngünün içine doğru akıp gidiyordum.
Tam olarak bunun ne kadar sürdüğünü bilmiyorum çünkü o anda zaman kavramını yitirmiştim. Herhangi bir ilacın etkisinde değildim ya da bilincim kapalı değildi. Tamamen uyanık ve tamamen aklı başındaydım.
Ben bilime inanan ve hayatını buna göre düzenleyen biriyim. Böyle "paranormal" bir olayın başıma gelebileceğini en azından inançlarımı terk ettikten sonra asla düşünemezdim. O andan sonra artık içimde zerre kadar korku ve endişe kalmadı. Artık dünyanın en huzurlu, en rahat, en neşeli insanıyım.
Bu "şey" tam olarak nedir? Eğer bu şeyi bana açıklarsanız size çok minnettar olurum. Hiçbir şekilde olan şeyden şikayetçi değilim, ancak bunun ne olduğunu mutlaka öğrenmek istiyorum.
Cevaplarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Başka aktarabileceğiniz bir önü arkası olaylar zinciri var mı? Rüya, his, vizyon, yetenek vs.? Bu şekilde sadece bu var ise bunun cevabını alacaksınızdır. Bu ilk defa ise ve başka bir şey gelmediyse anlatmamak daha iyidir.

bendekiben

Elit Üye
İnsanların hayatlarında bazen öyle olaylar olurki daha sonra aynı ortamı sağlasakda o anı yakalıyamayabiliriz.Enerjinizin ve inancınızın rezone olup evrenin o ahenkli titreşimine ayak uydurabilecek seviyeye geldiğiniz anlar olur buna sizin duygusal durumunuz evrendeki enerji değişimleri(zaman, yer ,enerji dalgaları ,gezegen durumları)da etkendir.Astrolojide bu enerjisel durumları gezegenlerin durumlarına göre inceleyip insan davranışlarına ışık tutmaya çalışmıştır.

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Başka aktarabileceğiniz bir önü arkası olaylar zinciri var mı? Rüya, his, vizyon, yetenek vs.? Bu şekilde sadece bu var ise bunun cevabını alacaksınızdır. Bu ilk defa ise ve başka bir şey gelmediyse anlatmamak daha iyidir.
Vizyonum daima aynı ancak sürekli gelişir halde. Teknolojiyi geliştirerek tüm insanlığı bir üst seviyeye geçirmek istiyorum. Bir çok icadım var ancak bunları zamanı gelinceye kadar saklı tutuyorum. Yetenek olarak dediğim gibi sürekli yeni birşey tasarlayıp icat etme yeteneğim var, ayrıca profesyonel yazarlık yapıyorum. 3 kitabım var bu aydan itibaren yayınlamayı düşünüyorum. Olay zinciri olarak şunu söyleyebilirim, bazı kötü insanlar maddi çıkarları için yazarlık işimi türlü oyunlarla engellediler. Bu yüzden altı ay gecikmeli olarak kitap çıkarabileceğim. Bunların bir etkisi olabilir mi? Belki psikolojik olarak?

Narcissistic

Kayıtlı Üye
Yaşadığınız deneyim bana Osho, mooji gibi guruların adına aydınlanma dediği olayı anımsattı. Dünyadaki kollektif bilincin ilerlemesiyle dünyadaki insanlar hızlanarak aydınlanıyor. Aydınlanmayı kısaca kişinin gerçek özünü anlaması, bütün acıları kendisinin yarattığının farkına varması, sonsuz bir huzura kavuşması ve özgürleşmesi olarak açıklayabilirim tabi çok daha derin bi mevzu. Şimdinin Gücü adlı kitapta okuduğum kadarıyla kimi insanlar için bu olay kendiliğinden gerçekleşebiliyordu sanırım. Aydınlanma konusunu araştırmanı öneririm. Yinede düşünerek anlayabiliceğin bir kavram değil hayatın tadını çıkar ;)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Vizyonum daima aynı ancak sürekli gelişir halde. Teknolojiyi geliştirerek tüm insanlığı bir üst seviyeye geçirmek istiyorum. Bir çok icadım var ancak bunları zamanı gelinceye kadar saklı tutuyorum. Yetenek olarak dediğim gibi sürekli yeni birşey tasarlayıp icat etme yeteneğim var, ayrıca profesyonel yazarlık yapıyorum. 3 kitabım var bu aydan itibaren yayınlamayı düşünüyorum. Olay zinciri olarak şunu söyleyebilirim, bazı kötü insanlar maddi çıkarları için yazarlık işimi türlü oyunlarla engellediler. Bu yüzden altı ay gecikmeli olarak kitap çıkarabileceğim. Bunların bir etkisi olabilir mi? Belki psikolojik olarak?
İcatlarınız eşi benzeri görülmemiş ve Dünya'nın çok ciddi ihtiyacı olacak türden mi?

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Tebrikler Türkmenoğlu artık NİRVANAYA ulaşmış birisiniz .