Tamamlandığı Söylenen Süleymanın Mührü

BlueS

Kayıtlı Üye
Merhabalar öncelikle,
Dedesi ve annesiyle birlikte uzun süredir büyüyle ve cinlerle ilgilenen bir arkadaşım bir gün şeytanın mührü diyerek süleymanın mührünü çizdi fakat internetteki bütün mühürlerden farklılıkları var. Diğer örnek mühürlerin üstüne olmayan yazılar var ortasında ve 1163 sayısının üzerinde çok fazla duruyordu kendisi. 1163 için hatta şeytanın cennette kaldığı ve cehenneme atılana kadar ki geçen yıl sayısı olduğunu söylüyordu. Ortasında ki yazılarda ne yazdığını çok merak ediyorum kendisi şuan piskolojik olarak çok garip bir durumda ve bilen bir arkadaş yazan şeylerle ilgili bilgi verirse çok iyi olur. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

• 15598965857888775221000482705401.jpg
    15598965857888775221000482705401.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 125

makssenberg

Kayıtlı Üye
Merhabalar öncelikle,
Dedesi ve annesiyle birlikte uzun süredir büyüyle ve cinlerle ilgilenen bir arkadaşım bir gün şeytanın mührü diyerek süleymanın mührünü çizdi fakat internetteki bütün mühürlerden farklılıkları var. Diğer örnek mühürlerin üstüne olmayan yazılar var ortasında ve 1163 sayısının üzerinde çok fazla duruyordu kendisi. 1163 için hatta şeytanın cennette kaldığı ve cehenneme atılana kadar ki geçen yıl sayısı olduğunu söylüyordu. Ortasında ki yazılarda ne yazdığını çok merak ediyorum kendisi şuan piskolojik olarak çok garip bir durumda ve bilen bir arkadaş yazan şeylerle ilgili bilgi verirse çok iyi olur. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.
1163 gibi bir süre hiçbir semavi dinin kaynaklarında yok. Anlayacağınız uydurma bir süre yani, görseldeki şekli ise bilmiyorum.

D

DAİMON

Ciddiye almasın ilk etapta.
Varsa bir manası çıkar elbet kokusu.
Zaten böyle şeyler hep meraklılarının başına gelir.
Neden acaba?
Sebebini tahmin etmek çok zor olmasa gerek.
Şu an garip bir haldeyse haldedir üstüne düşmeyin. Kendini bir şey zannediyordur.
Önemsedikçe siz, o daha da kendisini kaptıracak.
Bu arada ben tamamiyle yalan dolan oldugunu düşünüym. Hiç bir gerçekligi yoktur. Nefsinin ve cinlrin ona küçük bir oyunu...

BlueS

Kayıtlı Üye
Bende öyle düşünüyorum ama bunu bir süre zorla üstümüzde taşıttı o yüzden ne yazdığını bilsek iyi olur. Ona yardım etme amaçlı değil zaten öğrenmeye çalışmam tamamen kendim için. Sadece meraklı değiller bu arada ailesinde kötü şeylerle uğraşan bi bu arkadaşım var dedesi ve annesi çok insana yardım ettiler.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Sana bir abi tavsiyesi o aileden arkadasindan falan uzak dur. Birsey olur olmaz ama psikolojik olarak sana zararlari olur ne fayda gorebilirsin ki. Ha icten icten vicdanen sor kendine senin de bazi beklentilerin varsa cevabini kendin ver

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Hiç bir halt olmaz böyle şeylerin arapça ile alakası yok ayrıca suleyman peygamber arap bile değil 1163 tamamiyle uydurma illa arapça ile yazı olmasu gerekmez sırf dikkat çekmek için arapça harfleri kullanmış suleyman peygamberin zamanında arap bile yoktu bırak arapçayı boş bir kağıt parçası sadece iskambil kağıdı bile daha çok şey anlatıyor bu çizimden

marble

Kayıtlı Üye
Tamamen toplama bir mühür oradan buradan eklemeler var negatif taşımaktan öteye gitmez gerçek mühür zaten biliniyor.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Meydanlarda suriyeli vatandaşların acıtıği restoran tabelâlarından bir farkı yok yazanların arkadaşım ilk önce düz çizgi çizmeyi öğrensin video paylaşım platformları üzerinden okuma yazma öğreniyorum okul öncesi hazırlık eğitici videolarına bir göz atsin incilde okumayı bıraksın incil kafası bunları .!

romeo713

Kayıtlı Üye
ben yorumlara fazla katılmasamda haklı yorumlar var tabi...ama şöyle bişey düşünüyorum tüm kaynaklar geçmişten geleceğ dayanılan sözde bilgilerin birçoğu hurafe o yüzden bence gizemli ve paranormal olaylar ve durumlar varsa bunları tek tük nsanlar bilir ...insanlığa yayılmaz...kaynaklarda bulunmaz.... ve bilenlerde herkese söylemez....yani bence doğru bilgiler bu bilgilerdir... imdi bu doğrumu yanlış mı diyorsun ben yanlış demiyorum yada sallamasyon demiyorum bizim sallamasyon yada yanlış dediğimiz bel ki de doğrudur..bana bunun sallamasyon yada yanlış olduğunu kanıtla ispat edecek bir Allah ın kulu olduğunu düşünmüyorum açıkcası..çünkü 1163 sayısının olup olmadığını kendi doğrusuna göre yorumlayacak ama bence var olabilir neden olmasın....

S

SoldierO

Safsata ve çizimler her zaman nizami ve düzgün olmalıdırlar. Yazıp çizmenin bile kurallari varken 3 yaşında bir çocuğun kağıt karalaması daha anlamlı bundan büyük dalga geciyorlar bu kişiyle