Talihim yok bahtım kara

Redket

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle herhangi bir dine mensup olmadığımı belirteyim. Yani boyutlara envai çeşit varlığa ve her yerde olduğu gibi bütün bunlara sahip bir patrona inanıyorum. Zamanında çok namaz da kıldım dua da ettim yani oraları çoktan geçtim (tavsiye de bulunacaklara ithafen). Benim derdim şanssızlık ve bahtsızlık var olan her anlamda belli bir potansiyelim olduğunun her zaman bilincinde biri olmama rağmen aynı zaman da her açıdan o kadar sıfırımki. İşlerim hep okadar ters giderki anlatamam. İstediğim şeylerden ziyade olmasını istemediğim şeyler ışık hızıyla beni buluyor. Şansla alakalı herhangi bir uygulama mı önerirsiniz nazara karşı bişeyde olabilir veyahut negatif savma gibi bişey mi foruma bakıyorum net aradığım bişey varsa bile kaçırıyor olabilirim. Evet forum arkadaşlarım vardır belki yardımcı olacak donanım sahibi bir kimse.

star53

Kayıtlı Üye
İkiz kardeşim sen misin? Bu konuda da benzer öneriler var ama forumu biraz dolaşırsan uygulayabileceğin bol bol içerikle karşılaşacaksın.
Bu konulara da göz gezdirmeni tavsiye ederim, eğer denemeyi düşünürsen konu altında uygulayan kişilere danışabilirsin.

Redket

Kayıtlı Üye
İkiz kardeşim sen misin? Bu konuda da benzer öneriler var ama forumu biraz dolaşırsan uygulayabileceğin bol bol içerikle karşılaşacaksın.
Bu konulara da göz gezdirmeni tavsiye ederim, eğer denemeyi düşünürsen konu altında uygulayan kişilere danışabilirsin.
Teşekkür ederim güzel kardeşim gliflerden cok hoşlandım deneyeceğim :))

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yok yahu espri yapıyorum kendi çapımda :D Sonuçta bizim hayatımızda da düşüşler kalkışlar oluyor :LOL:
Şakası bile uygunsuz dur. Biz kalkışlara odaklanalim.
Dün bir sesli kitap dinledim. Yatmadan önce neyi düşünüyorsak, beyin uyudugumuzda tam 8 saat uyku boyunca bunu işliyormuş. özellikle yatmadan önce pozitif düşünmemiz şart.
Düşünsenize, beyniniz tam 8 saat boyunca negatif düşüncenizi doğrulayacak nöron bağlantısı oluşturup güçlendirecek. Korkunç... o_O

Son düzenleme:

star53

Kayıtlı Üye
Dün bir sesli kitap dinledim. Yatmadan önce neyi düşünüyorsak, beyin uyudugumuzda tam 8 saat yükü boyunca bunu işliyormuş. özellikle yatmadan önce pozitif düşünmemiz şart.
Düşünsenize, beyniniz tam 8 saat boyunca negatif düşüncenizi doğrulayacak nöron bağlantısı oluşturup güçlendirecek. Korkunç... o_O
İşte bu yüzden akşam aklımıza "bunu tam o anda söyleyecektim" gibi düşüncelerle veri işlememeliyiz. Beyninizi sevin arkadaşlar, o muhteşem bişey 😊

Darkon

Kayıtlı Üye
Dün bir sesli kitap dinledim. Yatmadan önce neyi düşünüyorsak, beyin uyudugumuzda tam 8 saat uyku boyunca bunu işliyormuş. özellikle yatmadan önce pozitif düşünmemiz şart.
Benim daha önceden size söylediğim Neville Goddard'ın tekniği var manifesting için. State Akin to Slepp(SATS) diye geçiyor. Uyumuya yakın bir haldeyken istediğinizi imajine ederek yapıyorsunuz. Söylediğinizi ona benzettim. Bütün herkes ortak şeyleri anlatıyor gibi aslında :)

Darkon

Kayıtlı Üye
Benim daha önceden size söylediğim Neville Goddard'ın tekniği var manifesting için. State Akin to Slepp(SATS) diye geçiyor. Uyumuya yakın bir haldeyken istediğinizi imajine ederek yapıyorsunuz. Söylediğinizi ona benzettim. Bütün herkes ortak şeyleri anlatıyor gibi aslında :)
Sleep olacak hızlı yazarken tabi yanlış yazmışım.

Redket

Kayıtlı Üye
İşin garibi aslında çok ta pozitifimdir fazlada kasmam öyle akışına işte tavsiyeleriniz için teşekkürler adım adım deneyeceğim 😊😊