Talep: Yorumlama Konu: Liderlerin savasi

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Merhabalar ruyami yorumlamak isteyen olursa diye anlatmak istiyorum. Ruyamin konusu 2 liderin savasi.

Ruyamda ben denizde tum yakin akrabam ve ailemle beraberim. Yer falan kesfediyoruz asagidan selale akiyor yukardan dere o su cok berrak şaril saril akiyor cok guzel manzaralar gordum.

Sonra ruyam degisiyor, ben evimin kapisinin onunde sokaktayim. ölen kedim geliyor yanima ama cok durgun seviyorum onu hemen kutulardan ona yatak hazirliyorum ama o fazla kalmiyor gidiyor gene bir daha onu bulamiyorum.

Ruyam tekrar degisiyor, denize geri donuyoruz. Bulutlar once buza donuyor sonra yanardağ patlar gibi uzerinden alevler cikiyor ve yere sicriyor. Annem de iskeleden bunu izliyor. 2. patlamada anneme de ates geliyor ben kosuyorum hemen yaklasinca anneme bi sey olmadigini ona denk gelmedigini goruyorum rahatliyorum derken oldugumuz yere surekli alevler iniyor insanlar kacisiyor kaosa donuyor. Isyan basliyor orada. Sonra bulutlardan alevden bi adam iniyor " bir sey mi soyluyordunuz?" diyor cok kizgin kimse bisey diyemiyor. Bi cocuk cikiyor diyorki " Bizim burada bi liderimiz var bizi koruyor onunla konus " diyor o arada fark ediyorum lider dedigini ayni alevden adam gibi simsiyah korkunc tipli insana benzemeyen bi adam o da karisikligin lideri mi neymis kargasa verirmis zihinlere. Sonra bende destekliyorum " evet senden once yeryuzune kargasa indi " diyorum bu zihinlere karsiklik veren lider gaza gelmeye basliyor oradaki insanlar onun savunmasina geciyoruz bunlar savasmaya basliyor o alev atiyor bu zihnine karisiklik verip onu zayiflatmaya calisiyor.

Boyle super kahramanli cizgi filmleri gibi bi ruyaydi, yatmadan once buna benzer seyler dusunmedim. :)