Sürekli tekrarlayan rakamlar görmek (11,22,33 vb.)

kelendria

Kayıtlı Üye
2017'den beri sürekli tekrarlayan rakamlar görmeye başladım. İnternette arama yaptım birçok insanın başına geliyormuş. Çekim yasası ve düşünce gücü uygulamalarını çok yapanlarda görülüyormuş mesela. Yani rakamların anlamları üzerine çok site var mesela 11 görürsen şu anlama geliyor 22 görürsen şu anlama geliyor vb. ama benim merak ettiğim bu değil.
Bu rakamları neden görüyorum? Neden tekrarlayan rakamlar? Rakamların böyle 111111 diye ardı ardına gelmesinin ne anlamı var? Yani bana saçma da geliyor bir yandan. Siz de görüyor musunuz bu rakamları?

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
11 Eylül geldi aklıma. Onun için de ne subniminal yapmışlardı her yerlere. Veyahut 666 şeytan illüminati muhabbetine. Bilemiyorum algıda seçicilik olabilir ya da bu tür subniminallere maruz kalmış da olabilirsiniz. Çevrenizde bu tekrar eden rakamları algılatacak desenlerde ya da motiflerde eşyalar da olabilir. Focus filmindeki 55 sayısıydı sanırım. Duvar kağıdı, kravat vs her yere doku şeklinde ilk bakışta anlaşılmayacak düzeyde sayıları tekrarlı yerleştirmişlerdi. Kişiyi o sayıyı seçtirmek için. Belki böyle bir şeydir.