Sürekli tekrarlanan rüyam?

ruelle

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar. Durumuma gelecek olursam rüyalarımda mekan ve insanlar değişse de sürekli dişlerimin döküldüğünü ve dökülen dişlerime avucumda baktığımı görüyorum bazen ön dişlerim bazen arka dişlerim dökülüyor. Ve kurtulamıyorum bu rüyadan. Rüyanın anlamına her gördüğümde bakıyorum ama anlayamıyorum bir mesaj mı alıyorum? çok üzerine durmuyordum ama artık 10 u geçti yani. görüyorum üzerinden zaman geçiyor tekrar görmeye başlıyorum anlamlandıramıyorum bir türlü? Sizin yorumlarınıza ihtiyacım var yardımcı olurmusunz?

Erzurum

Kayıtlı Üye
İş
Cindarlık değil.
Öncelikle merhabalar. Durumuma gelecek olursam rüyalarımda mekan ve insanlar değişse de sürekli dişlerimin döküldüğünü ve dökülen dişlerime avucumda baktığımı görüyorum bazen ön dişlerim bazen arka dişlerim dökülüyor. Ve kurtulamıyorum bu rüyadan. Rüyanın anlamına her gördüğümde bakıyorum ama anlayamıyorum bir mesaj mı alıyorum? çok üzerine durmuyordum ama artık 10 u geçti yani. görüyorum üzerinden zaman geçiyor tekrar görmeye başlıyorum anlamlandıramıyorum bir türlü? Sizin yorumlarınıza ihtiyacım var yardımcı olurmusunz?

Diş dökülmesi iyidir. Gerçek bir rüya alimi bulup sade rüyaları o kişiyle paylaşıp istişare etmek lazım ki büyük ihtimalle artık çok geç ve bir kez daha aynı rüyayı göremeyebilir, hatta rüya göremeyebilirsinz. Rüyaların bu şekilde umuma açılması sırrı kaybetmenize yol açar

ruelle

Kayıtlı Üye
Diş dökülmesi iyidir. Gerçek bir rüya alimi bulup sade rüyaları o kişiyle paylaşıp istişare etmek lazım ki büyük ihtimalle artık çok geç ve bir kez daha aynı rüyayı göremeyebilir, hatta rüya göremeyebilirsinz. Rüyaların bu şekilde umuma açılması sırrı kaybetmenize yol açar
Teşekkürler fikir almak için sormak istemiştim evden dışarı bile çıkamazken rüya alimini bulmayı düşünemiyorum zaten. Görmemek daha iyi bıktım artık

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Öncelikle bir rüya sürekli olarak tekrarlanıyor ise derin ya da yüzeysel mesajlar içermesi oldukça muhtemeldir. Rüyaların yaşandığı boyutlar, paraleller ya da gorimleri değişse de verilmek ve iletilmek istenen mesaj hiçbir zaman değişmez. Sizin görmüş olduğunuz rüya "53 cü boyuta aittir." Bu boyutta ruhların ve rahmetlerin yaşadığı olaylar tamamen şahsi, kişiseldir. Bu boyutta ki deneyimlenen olaylar da genellikle kişilerin fiziki ya da zihni özelliklerinin değiştiği gözlenir. Bu rüya da size verilmek istenen mesaj, yaşamsal faaliyetlerinizde ki aksamaların sizi çıkmaza sokabileceği konusunda uyarıcı niteliğindedir. Dikkatli olmalısınız, tanıdığınız ve güvendiğiniz kişilerin ihanetleriyle yakın zamanda yüzleşeceksiniz. Tüm şüpheleriniz doğru olarak karşınıza çıkacak.

Bilginize Saygılarımla.