Sürekli Gördüğüm Garip Bir Rüya

charles dexter ward

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba.

Sıklıkla gördüğüm bir rüya kafamı kurcalıyor. Elbette, sebebi bilinçaltı olabilir ama gördüğüm zaman ürperiyorum. Burada paylaşma gereği duydum.

Kendimi çocukken yaşadığımız apartmanda görüyorum. Apartman yıkık hâlde. Savaştan çıkmış gibi ama orası olduğunu biliyorum. Caddeden bir gürültü yükseliyor. ben de bir yemek masasının etrafında tanımadığım ve fena hâlde korktuğum birkaç kişi ile oturuyorum.

Haftada en az 1-2 kez görüyorum bunu. Ögeleri değişiyor bazen ama kurgu aynı kalıyor. Sizce sebebi ne olabilir?

Ü

Üye silindi 58480

Bu tarz rüyalara ara ara cinsel içerikli rüyalar da eşlik ediyorsa, mesela tanımadığın birine yaklaşma, onun sana yaklaşması bedensel temas ile bozulan veya bir anda son bulan rüyalar... ve belli hayvanlar da eğer rüyalara bir yan sembol olarak giriyorsa genellikle cinler vesvese vermeye çalışıyorlardır.

Çünkü duygu enerjisi ile beslenirler. Daha doğrusu ters duygular ile. Mesela korkuların ile, veya da anlamsız fakat içine garip bir şekilde çekiliyor olduğun duygular ile özellikle. Bu da zaten musallat veya aşık cin vakalarının ilk alametleri olur genelde.

Bilinç altı uykuda zayıftır. Rüyalarda iki şekilde zihnimiz istila ederler :

1- korku - zihnine sızılabiliyor demektir.
2- cinsel içerikler - karşı koyamayacagin yerden sana ortak oldular demektir.

Zihin bu iki istemsiz hale karşı tam teslim olarak bilinçaltını komple açık eder çünkü. Cinler de bu iki hali değiştire değiştire bilincine sihir yaparlar. Daha doğrusu cinler bişey yapamaz güçleri yetmez. Ama ifritler çok zeki ve kendilerini iyi gizleyen musallatlardir. Ve zamanla günlük hallerinde de bulanıklık başlar. Geceleri musallat olurlar, gündüzleri de seni izlerler. Duygu durum bozukluğun başladı ise seni sahiplenirler.

Tabi ben sen de öylesindir diye yazmadım. Ama bilinsin diye yazdım. Çünkü bu devirdeki ahlaki dejenerasyon ve kopuk yaşam tarzı tam da cinleri cezbedecek hale gelmiş durumda.
Evlenememe veya evlilikten tiksinme vakalarında bile cinni evlilikler var. Bundan gafil olup hayatına flörtler ile devam eden bir nesil türedi. Halbuki flörtü sen değil zihnindeki musallatın yaşıyor. Sen, sen olarak sadece pişman hisler ile yoluna devam ediyorsun.

Hızlı tüketilen ilişkilerden, asitli içeceklere kadar ruhen ve bedenen metafizik istilalara çok açık haldeyiz artık.

Moderatör tarafında düzenlendi:

blessedwithlove

Kayıtlı Üye
Tabi ben sen de öylesindir diye yazmadım. Ama bilinsin diye yazdım. Çünkü bu devirdeki ahlaki dejenerasyon ve kopuk yaşam tarzı tam da cinleri cezbedecek hale gelmiş durumda.
Evlenememe veya evlilikten tiksinme vakalarında bile cinni evlilikler var. Bundan gafil olup hayatına flörtler ile devam eden bir nesil türedi. Halbuki flörtü sen değil zihnindeki musallatın yaşıyor. Sen, sen olarak sadece pişman hisler ile yoluna devam ediyorsun.

Hızlı tüketilen ilişkilerden, asitli içeceklere kadar ruhen ve bedenen metafizik istilalara çok açık haldeyiz artık.
Bu yorumu çok ilginç buldum doğrusu eleştirmekte haddime değil fakat affınıza sığınarak bu her şeyi varlıklarla açıklamak olmuyor mu yani psikolojik sosyolojik ekonomik sebeplerden ötürü olamaz mı?

Rüyaya gelince benimde öyle devamlı gördüğüm bir rüya var Harry Potter daki basilisk ve hep okuluma gelir kendisi ya da konuşan yılanlar görürüm bu hiç eskimez.Bir de yılanları çok severim olağanüstü güzel geliyorlar bana .İlk lucid rüyamıda 4 5 yaşlarındayken görmüştüm yatağımda bir yılan vardı ve bana bir şey veriyordu kemik gibi diş gibi bilemiyorum tam olarak ve o rüyayı hiç unutmam çok gerçekçiydi gerçek olduğuna yemin edebilirdim. Psikolojik sebeplere dayalı olduğunu düşünüyorum bu tarz rüyaların. Soyum Enkiye mi dayanıyor nedir. ?

Ü

Üye silindi 58480

Bu yorumu çok ilginç buldum doğrusu eleştirmekte haddime değil fakat affınıza sığınarak bu her şeyi varlıklarla açıklamak olmuyor mu yani psikolojik sosyolojik ekonomik sebeplerden ötürü olamaz mı?

Olabilir tabi ki. Ama ben farkındalık yaratmak için de yazıyorum biraz. Nihayetinde gizli ilimler sitesi kullanıyorum ?

Ayriyetten de bu durumun şartları var.

Kedi, köpek, fare, kurt, domuz gibi hayvanlar sürekli görülüyor olmalı. Mesela bir kedinin rüya yorumu başkadır. Ama sürekli kedi görmek başkadır.

Sonra kanlı, mezarlikli, harabeli, mat, aurası tamamen çökmüş ortamlar olmalı.
Mesela kan rüyaları yorumlanmaz klasik tabirlerde. Ama bunun havas boyutunda karşılığı vardır. Şeytan kan akıtıcıdır ve kanlı vahşeti rüyalar cinni şeytanların bünyeni yokladığı anlamına gelir. Bunu seküler tabirciler rüya bozuk, yorumu yapılmaz diye kestirip atarlar. Olur mu? Herşey bir şeye alamettir halbuki. Özellikle de yaşam sıvısı olan kan sembolü ?

Sonra rüyalar ara ara cinsel içerikli de olmalı. Yani bir uzaylı ya da bir karşı cins ile temas kuruyor iken rüya bir anda seni dışarı atmalı.

Rüya seni dışarı atmıyor ise zaten cinsel birliktelik sonuna kadar yaşanıyordur ki cinler seni sahiplenmiş demektir artık ve evlilik hayatın başlamıştır. Cinsellik zaten son tahlilde beyin orgazmı ile direkt bağlantılı olduğu için rüyanda sûret değiştiren cinler artık beynini senin yerine kullanmaya başlarlar.

Günlük hayatta asla sana ait olamayacak hisleri kendinin olarak yaşarsın.

Birini arzuladığını zannedersin ama içindeki eșin onu arzular. İçindeki esin seni kendi eşinden kıskandığı için bilinçaltına karşı eşine, ailene tiksinti hisleri verir. Farkına varamadan aike bağların çözülür. Evlilik arifesinde ilişkin sona erer VS.

Böyle çok vaka var. En keskin alamet ise onsuz kaldıkça onu özlemek ama bir araya geldikçe tiksinmektir. Bu oluyorsa bir ilişkide iki taraftan biri aşık cin vakasına tutulmuştur.

Bu devir psikologların çaresiz kaldığı bir devir artık.

Bilinci nasıl ki bilinç altı yonetiyorsa,
Psikolojiyi herzaman meta-psikoloji yönetir.
Biz psikolojinin kodlarını çözdük ama metapsisigin sahasına daha giremedik. Modern bilim adı altında ipotekli orası bize.

Zaten çok yakında herkes cinleri evlerinde görmeye başlayacak. Önce his olarak, sonra karartı olarak, sonra hologram olarak.

Kıyamet yaklaştıkça öze çekilme başladı. Denize atılan bir balık ağı toplanırken nasıl ki çeperden merkeze çekiliyorsa, kıyamet döneminde da varlık tabakaları birbiri içine geçerek öze doğru çekilmeye başladı.

Düşmüş Kartal bunu çok iyi anlatırdı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

blessedwithlove

Kayıtlı Üye
Olabilir tabi ki. Ama ben farkındalık yaratmak için de yazıyorum biraz. Nihayetinde gizli ilimler sitesi kullanıyorum ?

Ayriyetten de bu durumun şartları var.

Kedi, köpek, fare, kurt, domuz gibi hayvanlar sürekli görülüyor olmalı. Mesela bir kedinin rüya yorumu başkadır. Ama sürekli kedi görmek başkadır.

Sonra kanlı, mezarlikli, harabeli, mat, aurası tamamen çökmüş ortamlar olmalı.

Sonra rüyalar ara ara cinsel içerikli olmalı. Yani bir uzaylı ya da bir karşı cins ile temas kuruyor iken rüya bir anda seni dışarı atmalı.

Rüya seni dışarı atmıyor ise zaten cinler seni sahiplenmiş demektir artık ve evlilik hayatın başlamıştır. Cinsellik zaten son tahlilde beyin orgazmı ile direkt bağlantılı olduğu için sûret değiştiren cinler artık beynini senin yerine kullanmaya başlarlar.

Günlük hayatta asla sana ait olamayacak hisleri kendinin olarak yaşarsın.

Birini arzuladığını zannedersin ama içindeki eșin onu arzular. İçindeki esin seni kendi eşinden kıskandığı için bilinçaltına karşı eşine, ailene tiksinti hisleri verir. Farkına varamadan aike bağların çözülür. Evlilik arifesinde ilişkin sona erer VS.

Böyle çok vaka var.

Bu devir psikologların çaresiz kaldığı bir devir artık.

Bilinci nasıl ki bilinç altı yonetiyorsa,
Psikolojiyi herzaman meta-psikoloji yönetir.
Biz psikolojinin kodlarını çözdük ama metapsisigin sahasına daha giremedik. Modern bilim adı altında ipotekli orası bize.

Zaten çok yakında herkes cinleri evlerinde görmeye başlayacak. Önce his olarak, sonra karartı olarak, sonra hologram olarak.

Kıyamet yaklaştıkça öze çekilme başladı. Denize atılan bir balık ağı toplanırken nasıl ki çeperden merkeze çekiliyorsa, kıyamet döneminde da varlık tabakaları birbiri içine geçerek öze doğru çekilmeye başladı.

Düşmüş Kartal bunu çok iyi anlatırdı.
Bu tür cinsel içerikli rüyaları herkesin gördüğünü düşünüyorum ya da bu bahsettiğiniz karanlık atmosferi şimdi düşününce bu şekilde çok rüya gördüm etler kanlar harabeler korkutmayın beni. ? Bitmeyen labirentler canavar köpek saldırıları gün içinde uyuyunca böyle rüyalar görebiliyorum ama herkes görüyordur diye düşünüyorum öyle değil mi mabet sakinleri?

Ü

Üye silindi 58480

Bu tür cinsel içerikli rüyaları herkesin gördüğünü düşünüyorum ya da bu bahsettiğiniz karanlık atmosferi şimdi düşününce bu şekilde çok rüya gördüm etler kanlar harabeler korkutmayın beni. ? Bitmeyen labirentler canavar köpek saldırıları gün içinde uyuyunca böyle rüyalar görebiliyorum ama herkes görüyordur diye düşünüyorum öyle değil mi mabet sakinleri?

E tamam işte herkes görüyor. Ama herkesin de bir şeytani yok mu sonuçta?

Kendi şeytanın ile ne kadar bilinçli olarak yüzleşecek arılığa sahipsin? Mesele burda.

Şeytan kendi başına bir sembolüdür. Negatif düşünceler der geçersin. Ama deneyimsel olarak cinler ve iblis musallatları daha elle tutulur ve muhattap alınır varlıklar olarak şeytanın eli ayağı olurlar senin hayatının.

İnsan bununla yüzleşmek istemiyor işte. Korkuyor. Çünkü kendi içindeki o bilinçli musallatı farkettigi anda neler hissedecegini bilemiyor. Çünkü musallatlı kendini gizlemeyi bırakıp ona konuşmaya başlıyor.

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
Öğle ezanından önce gördüm terk edilmiş denize ve ormana cephesi olan bir yer dolaniyordum oralarda gündüz vakti.disarida azda olsa insanlar var.odalari geziyorum burası ıyimiş diyip bir yere yerlesiyorum sadece yatak var sonra caprazimdaki odaya gidiyorum biliyorum orda biri var sarisin bi hatun tam hatuna yaklasicakken ezan okunuyor diyorum ki ben nabiyorum ezan okunuyor kendimi geri cekiyorum.Hatun erkege donusuyor donusuyor sonra baska bir erkek geliyor onlari orda birakiyorum.(normalde ruyadan uyanmam lazim biliyorum gercekten ezan okunuyor) sonra gezmeye devam ediyorum kayda değer tepesine çökecek birini bulamayınca uyandim sanırsam

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu rüyanızı psikolojik olarak araştırmanızı tavsiye ederim.Rüya alemi semboller ile çalışır rüyamızda gördüğümüz her şeyin bir anlamı olabilir ancak bunlar herzaman mistik bir anlam taşıyacak diye bir kural yok veya varlıklara bağlayacağımız bir durum yok.Biraz rüya sembolizmini incelemenizi tavsiye ederim.Sanırım bu konuda bir kitapta vardı.
Okuduğum bir yazıda (eğer yazar doğru bilgi vermiş ise ) evin benliğimizi sembolize ettiğini söylüyordu.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Rüya da her şeyi görmek normal, beynin kontrolsüz bir şekilde elektriklenme halidir. Yani cinselik de görebilir, bir insanı öldürdüğünü de yemek yediğini de, gördüğü duyduğu düşündüğü herşeyi görebilir. Rüya ayrı bir evren, boyut ya da şuur hali değildir.

Trans hali ile başka bir bilinç boyutuna geçme haline eskiler, haberci rüya, rüya alemi, uyanık rüya gibi isimler verdiği için günümüz de de uyuduğumuz zaman gördüğümüz rüyayı aynı şey sanıyoruz.

Rüya görmenin mistik bir tarafı yoktur. Rüya beyinde gerçekleşir ve biter. Dışardan bir müdahale ile şekillenmez. Yani rüyaların çok da öyle manaları yoktur. Çok nadir psişik olmayan kişiler haberci rüya alır ( özel durumlarda) onlara da mana yüklemeye gerek yok zaten anlamı açıktır. Ne görüldüyse o olacaktır.

Konuyu açan arkadaşın da beyni gördüğü bildiği izlediği bir çok öğeyi kontrolsüz bir şekilde bir araya getirmiş. Uyandığı zaman da ne kadarını hatırlarsa o kadarını aktarıyor herkes gibi.