Spritüel yetenekler hakkında bilinçli birilerine ihtiyacım var?

elartedelvino

Kayıtlı Üye
10 yaşımdan beri içimde bir şeyler olduğunun farkındaydım. Hep böyle şeylere ilgim vardı. Her şeyi denedim, meleklerle çalışmayı, şeytanla olmasa da yardımlaşmayı... Ama aslında olan yeteneğimi bulamıyorum. Bazen istediklerimi elde ederken bazen edemiyorum. Düşündüğüm şeylerin bir bir gerçekleştiği günler de oluyor tamamen yanlış hissettiğim de. Ama duramıyorum sürekli düşünüyor ve kehanetler kuruyorum. Sık sık basit majiler yapıyorum ve o ana o kadar ait hissediyorum ki kendimi, hep o enerjide kalmak istiyorum. Bütün çakralarım açık, üçüncü nesil bir kaotik olduğumu da çok yakın zamanda öğrendim. Tek ihtiyacım olan şey tarafım. Ben cennettekiyle mi var olacağım, cennetten kovulmuş olanla mı?

Hidraw

Kayıtlı Üye
Bulmak için fazla düşünme aynı şeyi bende yaşadım yeteneğin elbet bir gün kendini belli eder belkide hala o sorumlulukları kaldıracak güçte degilsindir ama o seviyeye ulaştığın zaman sana en uygun olan yetenege sahip olucagını söyleyebilirim

elartedelvino

Kayıtlı Üye
Bulmak için fazla düşünme aynı şeyi bende yaşadım yeteneğin elbet bir gün kendini belli eder belkide hala o sorumlulukları kaldıracak güçte degilsindir ama o seviyeye ulaştığın zaman sana en uygun olan yetenege sahip olucagını söyleyebilirim

Fark edemiyorum, işaretleri anlamıyorum, içimdeki karanlığın farkındayım ama adalet isteyen bir yanım da var. Bilmiyorum.

Ü

Üye silindi 55028

Ağır depresyonlu birisi kendine zarar verdiğinde mutlu olur.Jiletler sigara yanıkları bunlar depresyonlu kişiyi mutlu eder.Sigara ve diğer uyuşturucular insanı aç bırakır yıpratır.Ne kadar içersen iç her zaman doyuma ulaşamazsın.Cehennemdeki insanlar acı çekecek kadar 'mutlular'.Allah ile konuşmayı deneyecek kadar umutlular.Cehennemde yenilecek diken ve içilecek kaynar suyun.Uyuşturuculardan farklı hissettirmeyeceği belli.Anlatmak istediğim cehennem kötü bir yer değil.Daha kötüsü var ve bu dünyadaki bazı acılarla aynı.Cehennem en kötü seçim değil ama karanlıktan uzak durun.İnsanı yaratandan başka insana dost yok.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
bak şimdi iyi mi kötü mü dediğinde zaten burada yazmıyor mu kötü kelimesi ne anlama geliyor kötü adı üstünde kötüdür yani zaten forumda yazanlar var kötü şeylerle uğraşıp da mutluluğa ulaşanı görmedim diyen çok kişi var yine de karar senin ben iyiyi seçmeni öneriyorum herkes iyi olsa sorunlar çok azalırdı bence beraberinde mutluluk ve özgürlük de gelse sorun diye bir şey kalır mıydı?

kola

Banlı Kullanıcı
Fark edemiyorum, işaretleri anlamıyorum, içimdeki karanlığın farkındayım ama adalet isteyen bir yanım da var. Bilmiyorum.
çok basit içindeki melekle şeytan kavga ediyor ve sen arada kalmışsın hangisini desteklersen o güçlenir ve onla yoluna devam edersin sadece seçim senin iyi biri olmak mı yoksa kötü biri olmak mı ??