Spiritüel Satanizm ve 3 Kitap

Kaizis

Kayıtlı Üye
Şeytan'ın bize bu çağ için Karanlıklar Kahini'ne dikte ettirdiği 3 kitap vardır: Ayetler Kitabı, Gerçekler Kitabı ve İsa Kitabı. Kitaplar 2000-2005 seneleri aralığında, tam tarihi bilinmemekle beraber kahinimize, Bülent Kısa'ya dikte ettirilmiştir. Kitaplara şu linklerden ulaşabilirsiniz:

Ayetler Kitabı:https://yadi.sk/i/F0FsAuzc0vyN1Q
Gerçekler Kitabı : https://yadi.sk/i/zoy7P6dgk51Pfg
İsa Kitabı : https://yadi.sk/i/WFU8RX7JQxIgVg

Detaylı bilgi almak isterseniz mesaj atabilirsiniz.

Kaizis

Kayıtlı Üye
Joy of Satan dediğimiz Neo-Nazi ve Demonlardan çocuğu olduğunu iddia eden bir baş rahibeye sahip topluluk değil mi ya :D Güldürmeyin beni. Birazcık ruhaniyet bilen biri bile Magnum Opus gibi bir saçmalığı görünce oradan kaçarak uzaklaşır. İnsanlar tanrısaldır ancak asla ve asla tanrı olamaz. Hitler'i tanrı olarak kabul eden bir topluluğun Satanizm'i ağzına alması küfür gibi. Lütfen Satanizm'in ismini kirletmeyiniz.

K_kop

Kayıtlı Üye
Joy of Satan dediğimiz Neo-Nazi ve Demonlardan çocuğu olduğunu iddia eden bir baş rahibeye sahip topluluk değil mi ya :D Güldürmeyin beni. Birazcık ruhaniyet bilen biri bile Magnum Opus gibi bir saçmalığı görünce oradan kaçarak uzaklaşır. İnsanlar tanrısaldır ancak asla ve asla tanrı olamaz. Hitler'i tanrı olarak kabul eden bir topluluğun Satanizm'i ağzına alması küfür gibi. Lütfen Satanizm'in ismini kirletmeyiniz.
O 3 kitap Islama fobi ile dolu abudik kitaplar,basta zaten enerjisel bir okuma yapabilseydiniz Bülent kısanin ne bok olduğunu anlayabilirdiniz.

Kaizis

Kayıtlı Üye
Gerçekten inançlara saygınızın ne kadar az olduğunu tekrar görüyorum :) Joy of Satan'ı satanizmle beraber anmayın lütfen çünkü çok komik oluyor. Atatürk'ün Yahudi kökenli olduğunu iddia eden bir topluluk. Demonlardan çocuğu olduğunu iddia eden bir baş rahibe (!). Irkçı bir öğreti, öğreti demeye dilim varmıyor, bunlara rağmen Joy of Satan mı önderi? :LOL: Türkiye'ye Tarot'u getiren ve 90'ların en büyük majisyeni olan Bülent Kısa hakkında üslubunuzu düzeltmenizi rica edeceğim. Dragon Rouge vb orderların yanında JoS demeyin lütfen. Enerjilerle aram gayet iyi, çalıştığı kanal hakkında böyle bir yargıya nasıl vardınız merak ediyorum, açıklarsanız müteşekkir olurum :)

K_kop

Kayıtlı Üye
Gerçekten inançlara saygınızın ne kadar az olduğunu tekrar görüyorum :) Joy of Satan'ı satanizmle beraber anmayın lütfen çünkü çok komik oluyor. Atatürk'ün Yahudi kökenli olduğunu iddia eden bir topluluk. Demonlardan çocuğu olduğunu iddia eden bir baş rahibe (!). Irkçı bir öğreti, öğreti demeye dilim varmıyor, bunlara rağmen Joy of Satan mı önderi? :LOL: Türkiye'ye Tarot'u getiren ve 90'ların en büyük majisyeni olan Bülent Kısa hakkında üslubunuzu düzeltmenizi rica edeceğim. Dragon Rouge vb orderların yanında JoS demeyin lütfen. Enerjilerle aram gayet iyi, çalıştığı kanal hakkında böyle bir yargıya nasıl vardınız merak ediyorum, açıklarsanız müteşekkir olurum :)
Joy of Satanin tamamini tabiki savunmuyorum,sadece çalișma şekilleri daha mantikli ve bilgi olarak.Bas rahibenin bunu demesinin dogrululuğunu bilemem ama bizim fiziksel olarak yaptığımız cinsellikle oradaki cinsellik çok farkli ilișki ye girdigi Adam o demonla poses olmuș olmasın? Tabii çocuk da Ona göre dogacaktir.Suanki Türkiyede ki satanist lerin geneline bakinca çoğu aptal,daha doğru düzgün çalișma yapamayan çocuk gelip luciferla gorustugunu,luciferın kahini olduğunu soyleyenler bile var.Ben de ss yolundaydim bir dönem ama şeytan Bülent kısanin anlattığı gibi değil.O kitapları da Luciferın yazdirdigini düșünmüyorum.Kitabin enerjisine bakın bomboș

Kaizis

Kayıtlı Üye
RTR gibi ayinler son derece etkisizdir. Irklara özel meditasyonları olan bir topluluğun etkili çalışmaları olamaz. Demonlar kimseyi possess etmez bu arada, bilginize. Demonlar tanrılardır. Bir Demon böyle bir şeyi asla yapmaz, merak etmeyin :) YHWH'nin küp şeklinde bir varlık olduğunu iddia eden bir topluluk JoS. Kitaplar kutsal değil, yol göstericidir. Şeytan'ın dediği gibi, bir süre sonra bu kitaplar da köhneleşecektir. Kitaplar ana fikri açıklar. JoS'un inandığı Yezidilerin kitabının eksik olduğu çok belli ki Yezidiler, son derece içlerine kapanık insanlar. JoS'u bu yüzden çok saçma buluyorum.

K_kop

Kayıtlı Üye
RTR gibi ayinler son derece etkisizdir. Irklara özel meditasyonları olan bir topluluğun etkili çalışmaları olamaz. Demonlar kimseyi possess etmez bu arada, bilginize. Demonlar tanrılardır. Bir Demon böyle bir şeyi asla yapmaz, merak etmeyin :) YHWH'nin küp şeklinde bir varlık olduğunu iddia eden bir topluluk JoS. Kitaplar kutsal değil, yol göstericidir. Şeytan'ın dediği gibi, bir süre sonra bu kitaplar da köhneleşecektir. Kitaplar ana fikri açıklar. JoS'un inandığı Yezidilerin kitabının eksik olduğu çok belli ki Yezidiler, son derece içlerine kapanık insanlar. JoS'u bu yüzden çok saçma buluyorum.
Rtr saçma otesi Buna Katiliyorum.Demonlar poses eder.Kisinin cakralarina girer ve birlesir bunu unutmayın.Isteyerek poses olmak içinde direk Burunme ayın leri var altın safak hermetic :)

Kaizis

Kayıtlı Üye
Demonlar tanrılardır, milyar senedir yaşayan varlıklar neden posses etsin :) Saçma. Yine de saygı duyuyorum.

K_kop

Kayıtlı Üye
Demonlar tanrılardır, milyar senedir yaşayan varlıklar neden posses etsin :) Saçma. Yine de saygı duyuyorum.
Demonlarla iletisiminiz arttikca bazı özel durumlarda poses edilebilirler,astral KATMANLARin bazı bolgelerine sizi cekebilier.

Kaizis

Kayıtlı Üye
Demonlar insanları posses etmez. Demonlar insanlara hediye de verebilir, ruhani hediyeler. Demonlar insanları sever ve kin dolu varlıklar değillerdir. Demonlara bakış açısı ekolden ekole değişiyor bu yüzden bu tartışmanın bir yere varmayacağını düşünüyorum.

K_kop

Kayıtlı Üye
Demonlar insanları posses etmez. Demonlar insanlara hediye de verebilir, ruhani hediyeler. Demonlar insanları sever ve kin dolu varlıklar değillerdir. Demonlara bakış açısı ekolden ekole değişiyor bu yüzden bu tartışmanın bir yere varmayacağını düşünüyorum.
Poses diyince aklınızda gelen kötü bir șey mi? Insanın bedenine girilmesi demek sadece.

Creative34

Kayıtlı Üye
Bülent kısa bence ekol elementsiz büyü yapılabileceğini enerji yükleme olduğunu söyleyen üstad sanırım rahmetli oldu

ProRai

Kayıtlı Üye
... bu yazdılarına cevaplar çokca verildi zaten. Kendimi yormayacağım. Joy of Satan' ın zihni açıdan sığ bireylere ihtiyacı yok. YHWH' i bilinçli bir varlık sanıyorsun ha ? sen kendine satanistim diyen, ama Allah zikri çekmenin faydalarını anlatan şarlatanın arkasında yürü.

ProRai

Kayıtlı Üye
Ve Maxine Dietrichin Tanrılarla cinsel iliskiye girip çocuk yaptığını nerden salladın? Cinsel eneriyi kanalize etmekten bunu mu anlıyorsun? Okültte ne kadar vahim bir durumda olduğunuz nasıl da belli...

dhardhar

Kayıtlı Üye
Yazdıklarınızı okuyunca hayretler içerisinde kalıyorum hani ben acaba nerede yaşıyorum siz nerede yaşıyorsunuz? ben insan mıyım siz insan üstü müsünüz? Yok amacım size laf söylemek değil yaşadıklarınız benim günlük hayatımdan uzak ki rüyamda bile yazdıklarınızı kendime göre fantastik olarak göremiyorum. Sizle benim ne farkım var aslında asıl sorum bu?

Creative34

Kayıtlı Üye
... bu yazdılarına cevaplar çokca verildi zaten. Kendimi yormayacağım. Joy of Satan' ın zihni açıdan sığ bireylere ihtiyacı yok. YHWH' i bilinçli bir varlık sanıyorsun ha ? sen kendine satanistim diyen, ama Allah zikri çekmenin faydalarını anlatan şarlatanın arkasında yürü.
Sapla samanı ayıralım Okült bilim çok ayrı Havas ayrı satanizm çok ayrı bişey şu kavramlar bir türlü yerine oturmadı

goldbranch

Kayıtlı Üye
Yorumlar şahane, bir kemik de ben atayım aranıza. Bülent Kısa satanist değil. Kendisi şeytan denilen bir varlığın olmadığını, dalga geçerek şeytan kim oluyor diye defalarca dile getirmiş biri. Ama ne hikmetse, hala tartışılıyor olması garip. Dinlerin bir uydurma, sahte tanrı dedikleriniz varlık güya sahte ise bu dinlerin sayesinde öğrenebildiğiniz o sizin malum "şeytanınız" nasıl sahte olmuyor? Körler sağırlar birbirini ağırlar gerçekten de..

Kemik aramayın kendinize, ben vereyim size:)