Spirit Science

• Konbuyu başlatan Üye silindi 38107
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 38107

Herkese merhabalar. Arkadaşlar son günlerde spirit science adlı youtube kanalının videolarını izliyordum. Konu olarak parapsikoloji-spiritüalizm işleniyor ve dersler halinde veriliyordu. İlk başlarda videolar mantıklı ve genel olarak karşılaştığım bilgiler olduğu için bu kaynağa güvenmemde bir sorun olmadığını düşündüm. Ancak sonradan benim bile farkedeceğim yanlış birkaç bilgi verilmeye başlandı. Örnek olarak Lesson 5 Keys Of Our Past' de
Kuran'da yaratılışın 6000 yıl önce başladığını söylediğini dile getiriyor. Kuran'da böyle bir bilginin yazmadığını biliyorum. Yanlış biliyorsam kusura bakmayın.
Daha sonralarda da spirit science' ın verdiği bilgilerin saçma ve yanlış olduğu ile ilgili birçok videoya rastladım. Emin olamadığım ve arada kaldığım için
bu konuyu açmak istedim.
........................
Vaktini ayıracak herkese teşekkürler

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu konuda bir uzman olmadığım ve yabancı dilimde olmadığı için şahsen pek yardımcı olamayacağım ancak Kuran konusunda şunu söyleyeyim kuran yaratılış konusunda yıl vermez hatta evrenin yaratılışı hakkındada yıl vermez sadece evrelerden bahseder.Bence siz bu kanaldan uzak kalın daha böylesi genel konularda bile yanlış bilgilere sahiplerken parapsikolojide sundukları bilgileri ne derece doğru olabilir ki ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...