Söz ile yapılan büyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Love Story

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar.Söz ile yapılan büyüler varmıdır ? Varsa resime okunabilrmi.Benim sorunum sevdiğim kişinin bana sevgi duyması hic bir şekilde fark ettiremiyorum kendimi.Daha önceden arkadaşlarım konustu onunla ama sonuç olumsuz.Çok cekingen birisiyim bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Sevgiler.

Kuryas

Banlı Kullanıcı
Ama ben şunu söyleyeyim; söz vardır taçta taktırır başta kestirir!

cigdemy

Kayıtlı Üye
Canım kısmetinde varsa olacaktır, sana tavsiyem zorlama, ben de yıllar önce birisine aşıktım aynı şekilde haberi vardı ona olan duygularımdan ama yüzüme bile bakmıyordu çok dua ettim ve yıllar sonra dualarım gerçekleşti ama o kadar pişman oldum ki, çok kötü şeyler yaşadım ve keşke hiç dönmeseymiş hep hayallerimde kalsaymış dedim. Sözün özü bir şey olmuyorsa Allah'ın bir bildiği vardır elbet.. yine de çok istiyorsan hayırlı bir şekilde seni fark etmesi için dua et. Çünkü ben ne olursa olsun beni sevsin demiştim, hatam hayırlısını istememek oldu. Bu arada bu sitede mi hatırlamıyorum ama 7 adet kırmızı gül yaprağına okunan bir dua vardı, sonra güller yakılıyordu, etkili olduğunu biliyorum bir araştır istersen...

Keira

Moderator
Sözle yapılan büyüler mevcuttur ancak forumda defalarca tekrarladığımız gibi herkes büyü yapamaz. Büyü yapmak yerine evrenden isteyebilir, olumlamalar yapabilirsiniz.

Love Story

Kayıtlı Üye
doğru söylüyorsun yardımların için teşekkür ederim soylediklerin beni aydınlattı ve haklısın Allah'dan umudu keamicem

Kusura bakmayın mobilim ve araştırma yapacağım fakat çok denememe rağmen buna başvurmak aklıma geldi yani evrenden istedim olumlama yaptım ama işe yaramadı.

doğru söylüyorsun yardımların için teşekkür ederim soylediklerin beni aydınlattı ve haklısın Allah'dan umudu keamicem

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Söz ile yapılan büyü dediğinizle ne kastettiğiniz önemlidir, çünkü genellikle kullanılan büyü türü kadim bilgeliklerin dilinden de anlamayı gerektirir. Sistemli bir geçmişiniz olması gerekir. Yaşamınız o frekanslara göre ayarlanmış olması gerekir. Siz mesela hayatınızdaki herşeyi kontrol etmelisiniz bunların yanında. Çünkü her yaptığınız hareket bir sonraki adımı belirleyebilecek niteliğe sahip olduğundan, olumlamalar ve enerji çalışmaları dahi olsa hayatınızın kontrolünü öncelikle elinizde tutmanız gerekir.

Bilgiç

Kayıtlı Üye
Büyüyle birini elde etmektense alfa erkek olarak birisini elde etmeyi denedin mi?

• Aşık Oldum
Tepkiler: yay

Love Story

Kayıtlı Üye
Erkek degilim
Sayın Ajan 47 o kadarda duzenli bir hayatım yok ve biseyler yapmak için zaman bulamıyorum meditasyona başladım düzenli olarak yapıcam anladığım kadarıyla büyü benlik bişey değil zaten enerjisi düşük birisiyim sadece muhabbet kurmak istiyorum sevgilisi var.arkadaşlarıma selam veriyor bana bişey demiyor çünkü hiç muhabetimiz olmadı ve ben çok çekingenim ne yapacağımı bilemiyorum.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Erkek degilim
Sayın Ajan 47 o kadarda duzenli bir hayatım yok ve biseyler yapmak için zaman bulamıyorum meditasyona başladım düzenli olarak yapıcam anladığım kadarıyla büyü benlik bişey değil zaten enerjisi düşük birisiyim sadece muhabbet kurmak istiyorum sevgilisi var.arkadaşlarıma selam veriyor bana bişey demiyor çünkü hiç muhabetimiz olmadı ve ben çok çekingenim ne yapacağımı bilemiyorum.

Sayın Love Story,
Nereden başlayayım anlatmaya bilmiyorum ki, bu konular hakkında direk soru sormak yerine okumaya da vaktiniz yok mu ?
Şayet okumaya vaktiniz varsa ya da kendinize olan güveninizi tüm hayatınıza yönelik bir biçimde arttıracak bir aktivite gerçekleştirebilirseniz, gidip büyüde çare aramazdınız sanırım, sakın yanlış anlamayın büyü yapmayın demiyorum, sadece yapabilmeniz için çok uğraşmanız ve yaşam tarzınız haline getirmeniz gerektiğini söylüyorum. Kelimelerin kutsal olduğunu unutmayın derim. Her kelime zaten büyüsel bir niteliğe sahiptir duygularımıza anahtar görevini görebilen en basit vasıta olduklarından. O yüzden size önerim kendinizi geliştirmeniz ve çekingenliğinizi aşmanız için girişim denemeleri, bu en basitinden sizin için ufacık bir atılım olabilir ama ileride o ufacık bir atılım birikerek büyük bir dalga etkisi yaratabilir, aynı denizin tek tek su moleküllerinden faydalanıp o esrarengiz dalgaları yaratabildiği gibi. Unutmayın her şey sizde başlar. Yeter ki inancınız daim olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...