Son zamanlarda

Corpor

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar keyifli forumlar.

Nasılsınız diye giriş yapmak istiyorum son zamanlarda ihtiyacımız olan cümle ile. Umarım keyfiniz, haliniz vaktiniz yerindedir. İzninizle yaşadığım durumları elimden geldiğince özetlemek istiyorum.

Son zamanlarda başıma gelen ilginç durumlar mevcut. Ara ara yeşil ışık hüzmesi görmekteyim kendi evimde olmasam bile görüyorum 5,10 saniye kadar. Birde geçen hafta arkadaşım bizde kaldı babası 20 sene önce vefat etti. Yıllar önce bana bir kaç fotoğraf albümü göstermişti babasına ait resimlerde mevcuttu. Daha sonra bizde kaldığı zaman gece saat olarak hatırlamamakla beraber yan ranzamda yattığı sırada kalkıp mutfağa doğru yöneldi o sıra arkasında bir silüet belirdi ancak silüet dediğime bakmayın etten kemikten gibi arkasından yürüyordu ve yan profilden babası gibi gördüm. Üzerinde de bana gösterdiği fotoğraflardaki kıyafet mevcuttu. Bunu bilinçaltı olarak nitelendirsemde adımlarını bile görebilmek arkadaşımın arkasından takip ediyormuşcasına kafamı karıştırdı diyebilirim. Daha sonra gelip yattığında arkasında gördüğümü görmedim belirteyim. 1 hafta sonra kendisinin evine gittim ve kendisi yanımda olmasına rağmen evde de ikimiz vardık sadece kapı aralığında ellerini sıvazlayan bir şey gördüm ancak sadece ellerini gördüm onun için bir cisime büründüremedim ancak insan eli gibiydi. Yavaşça sıvazlıyordu el yıkıyormuş gibi. Daha sonra gözlerimi kaçırıp tekrar baktığımda oradaydı üçüncü baktığımda yoktu.

ve son olarak bu aslında biraz daha bahsettiğim konulardan uzak bir zamanda yaşandı öncesi itibariyle. Önceden yattığım yatak kapının tam karşısında olan bir yataktı ve odadan çıktığımda sağa veya sola dönüş vardı. Yani karşımda duvar vardı. Bir gün yatarken karşımda simsiyah ancak kapşonlu birşey belirdi kapının orada hava aydınlanırken beliren şey kaybolmaya başladı. Ama yavaş yavaş sanki gözlerimi kapatıp aralıklarla açtığımda fark ediyordum hava aydınlanında kaybolduğunu. Duvara baktığımda sanki insan silüeti gibiydi omuzları falan. Aynı evde aynı zaman içerisinde salonda kuzenim telefonla konuşurken salonun kapısı camlı kapıydı ışıklar kapalı vaziyette atletli birisinin kapıda olduğunu görmüş kapının diğer tarafında (kapı kapalı) görüşme bittiğinde ben zannedip odaya geliyor ancak ben normal rutin elbiselerimi giymiş uyurken gördüğünde geri çıkıyor o günün sabahı bahsetmişti bana. O evi değiştirdik ancak her zaman soru işareti kalmıştır aklımda.

ilk bahsettiğim olay yeni evimde gerçekleşmiştir orada bir karışıklık olmasın. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür eder, saygılarımı sunarım.