Son sözlerim

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
01.04.2020 tarihini geçen yıl rüyamda görmüştüm Büyük bi deprem olmuş 2021 yılında konuşan iri kedilerin bulunduğu bi evdeydim.
Enteresan. Neler olacak bakalım
Bu konuda var Fellineler..
Düşmüş Kartal da bahsetmişti Felline lerden, belki de gerçek oldukları için rüyanıza girmişlerdir 👀

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Yeşil ölüm tüm dünyayı kapladı ve çok büyük acılar getirecek insanoğlu sana bunun yanında bir virüs daha çıkacak ne kadar sizi uyarsamda yazılarımı sildiniz
depremler sizi bekliyor tüm dünya evresi vahşileşecek kasırgalar daha sık ve şiddetli olacak depremler daha şiddetli ve yıkıcı olacak yağan yağmur daha şiddetli sıcaklık ise kuraklığa götürecek artık dünya insandan aldığı şiddeti geri verecek bu evrede göklerden bir takım işaretler göreceksiniz bu olaylar dünyanın başlangıç devresinden beri böyle oldu

Mu devresindeki insanların başına da bu geldi meçhul birtakım hastalıklar baş göstermişti
Dünya inkılabının son anına doğru bittabi kitleler halinde ölümler olacak hastalıklar çoğalacak dünyada yaşamak çok ıstıraplı ve zahmetli bir hale girecektir.

Henüz yoğun evre gelmedi şuan başlangıcın başlangıcındasın insanoğlu ve şuan bile paniklemekte ne yapacağını şaşırmaktasın.

Artık konu açmayacağım artık sizlere bir şey anlatmaya çalışmayacağım sadece sizleri uyarıyorum dünyanın bu evresini ciddiye alın

Bu devrenin asıl başlangıcının tarihini de sizlere veriyorum 1.4.2020

Esenlikler
Hz İsa ne zaman gelecek? Bu dedikleriniz olduğu zaman ki çoğu gerçekleşti, yakındır gelmesi, bekliyoruz bakalım..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Marble bizleri az lanetlemedi zamanında. Gelip bir daha lanetlese de kendimize gelsek..
Bitek beni lanetlemedi sanırım.. sihirli küresinden baktı aman bunun hayatı zaten lanetli gibi, ben de lanetlesem sonsuz döngülere hapsolur tekrar tekrar dünyaya gelir yazıktır, dedi merhamet etti lanetlemedi beni 🙃

mişaro

Kayıtlı Üye
Hz İsa ne zaman gelecek? Bu dedikleriniz olduğu zaman ki çoğu gerçekleşti, yakındır gelmesi, bekliyoruz bakalım..

Neredeyse söylediği her şey bir bir olan birini tanıdım. Bahsettiğim kişi herhangi bir kahin ya da falcı değil (gibi). Pandemiyi, tüm uçakların iptal olacağını, iran'ın karışacağını, ve daha şu anda hatırlayamadığım bir çok şeyi hiçbir ipucu yokken dile getirmişti. Mistik şeylere dair çok bilgisi vardı ama ne olduğunu ya da kim olduğunu hiçbir zaman söylemedi. ama bana gösterdiği bir sembolü en kısa zamanda bilen birilerine danışmak amacıyla forumda paylaşacağım. O zamanlar bir çok şeye inanmıyordum, o yüzden ona "sen masonsun" diyordum :)

Bir keresinde "Mehdi ortaya çıkacak, tarihleri yaz bir kenara haziran-temmuz-ağustos 2025" demişti. Merakla bekliyorum. İsrail - Filistin savaşının bir dinler savaşına dönüşmesine de az kaldı. (Zaten bu yaşlı avrupalı adamın iddiası da İran'ın nükleer yatırımının nihai amacının 3. dünya savaşını çıkarmak olduğu, çünkü ancak o zaman Mehdi'nin ortaya çıkmasının mümkün olacağıydı). bu dediği de gerçekleşecek diye korkuyorum.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Bir keresinde "Mehdi ortaya çıkacak, tarihleri yaz bir kenara haziran-temmuz-ağustos 2025" demişti. Merakla bekliyorum. İsrail - Filistin savaşının bir dinler savaşına dönüşmesine de az kaldı. (Zaten bu yaşlı avrupalı adamın iddiası da İran'ın nükleer yatırımının nihai amacının 3. dünya savaşını çıkarmak olduğu, çünkü ancak o zaman Mehdi'nin ortaya çıkmasının mümkün olacağıydı). bu dediği de gerçekleşecek diye korkuyorum.
Ben şahsen İran'ın öyle evangelist kafayla Mehdi gelsin diye savaş çıkaracağına/öyle bir gayesi olacağına kesinlikle ihtimal vermiyorum. Müslüman ülkelerin hiçbirinde o tür inançlar yok diye biliyorum. O kafa yapısına sahip değiller yani bence, onların maksadı kendilerini koruyup savunmak. Öyle biz yapalım olsun inancı Yahudi ve Hristiyanlarda var diye biliyorum. Ortadoğu'da savaşları çıkaranlar da onlar zaten. 3. Dünya savaşı da çıkarsa eğer yine onların başının altından çıkar. Zaten bugünkü savaş da Hz. İsa'nın gelişiyle ilgili olabilir. İslam alimlerinin ittifakına göre Hz. İsa gelecek, haçı kıracak domuzu öldürecek (yani İslam diniyle amel edecek) ve evlenecek geldiği zaman. Büyük ihtimalle Ortadoğu'dan bir müslüman kızla, hatta belki Filistin'den bir müslüman kızla evlenecek. Üstelik belki bu kız da Mesih olacak. "Mesih daha önce erkek bedeninde geldi, bu sefer kadın bedeninde gelecek" diyorlar. Kadın dedikleri Hz İsa'nın evleneceği kız olabilir. Ve Ortadoğu'daki savaşlar bir bakıma bununla da ilintili olabilir.

Ü

Üye silindi 45859

Neredeyse söylediği her şey bir bir olan birini tanıdım. Bahsettiğim kişi herhangi bir kahin ya da falcı değil (gibi). Pandemiyi, tüm uçakların iptal olacağını, iran'ın karışacağını, ve daha şu anda hatırlayamadığım bir çok şeyi hiçbir ipucu yokken dile getirmişti. Mistik şeylere dair çok bilgisi vardı ama ne olduğunu ya da kim olduğunu hiçbir zaman söylemedi. ama bana gösterdiği bir sembolü en kısa zamanda bilen birilerine danışmak amacıyla forumda paylaşacağım. O zamanlar bir çok şeye inanmıyordum, o yüzden ona "sen masonsun" diyordum :)

Büyük ölçüde ben de öyle düşünüyorum. İnsanların enerjilerini kasıtlı olarak belirli bölgelere yoğunlaştırıyorlar. Bizler de ister istemez enerji alanının içinde buluyoruz kendimizi. Batı topraklarına baktığımızda geçmişten farklı olarak Filistin’e ilişkin büyük farkındalık ve destek grupları söz konusu. Bu çok güzel bir şey ancak altında yatan amacı görmek de gerekiyor. Milliyetin unutturulması, tarikatların çoğalması -tüm dünyadan söz ediyorum- aslında sonu çağırmanın bir parçası. Sonuçta kim ne kadar din maskesi altına saklansa da hizmet ettikleri yol belli. Olan habersiz masumlara oluyor her zamanki gibi. Ama korkmayın, çünkü olması gereken olacaktır zaten. Plan belki tutar, belki tutmaz ama önünde sonunda gelecek olan kaçınılmaz.