Son 2 Ay da Türkiye deki olaylar nedir böyle ?

romeo713

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sizlerinde dikkatini çekmiştir.Son 2 ay da Türkiye de çok acaip paranormal olaylar oluyor....en son tüm Doğu karadeniz hatta gürcistan dan görülen bi göktaşı düştü ve acaba göktaşımıydı ? ya da şöyle soralım neden şimdi şu zamanda oldu bu olay ? tam da heryerde uzaylı ufo vs konuşulurken ve dikkatimi çekti bu aralar yurdun heryerinden gök olayları alakalı anormal videolar atılıyor insanlar tarafından....ışık topları , bir ara herkes bir uğutu bir ses duymuştu... bir anda hareket eden cisimler felan , elon musk uyduları .... felan ..bence bunlar hiç te normal hadiseler değil , sanki asıl gelecek olayların habercisi gibi....
düşüncelerim saçma gelebiir ama bu aralar çok dikkatimi çekiyor bunlar.. iklime baksanıza yahu hava hazirana gedik yağmurlar yağıyor ve soğuk...sonra bir anda anormal derecede ısınıyor rekor kırıyor neler oluyor anlamadım ??
bütün bunları bütün olarak okuyupta çözebilen var mı ?

dünyalı

Kayıtlı Üye
tam 5 sene evvel havada yine aynı durumlar olmuştu. 2015 senesiydi haziran ortasına kadar yagmur ve soğuk vardı.....sonra sene sene düzeldi bu sene tekrarladı. .. doğada bir döngümü tamamlandı bilmiyorum ama insanlar gibi iklimlerde şaşırdı :)

Aisling

Kayıtlı Üye
Yaşadıklarımızı normallikle bağdaştıramadığımı için insanlar bir başka anormal olaylar daha arıyor gizem her zaman çekici gelmiştir naçizane fikrim..

Kesinlikle katılıyorum. Coronadan dolayı eve kapanmanın getirdiği stresten dolayı, mabetin kapılarını aşındırmanın sonuçları da olabilir.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Göktaşının nesi paranormal ? Doğa olayları ve afetler paranormal olaylar degil ki astrologlar ve gökbilimciler oncesinde farkediyorlar. Gezegen acıları , enerji alanları, dünya üzerindeki sulardan fay hatlarına ,hava akımından yaşayan canlıların kan akışına kadar herseyi etkiliyor bilinmeyen birsey değil yanı.

İbisu

Kayıtlı Üye
Baharlar yok edildi çünkü yıllar öncesinde uyarmışlardı bizi ama kimse küresel ısınmaya engel olamadı şimdi ise olan oldu artık yavaş yavaş baharlar yok olacak geri dönüşü olmayan noktaya birkaç yıl kaldı diye biliyorum. Belki doğaya geri dönülürse kendi kendini tamir edebiliyordur orasını bilmiyorum ama. Diğer konuya gelecek olursak doğal gözükse bile her şeyin sebepleri vardır bence. Meteor sizin oraya düştüyse alın zengin olabilirsiniz :D

business woman

Kayıtlı Üye
Baharlar yok edildi çünkü yıllar öncesinde uyarmışlardı bizi ama kimse küresel ısınmaya engel olamadı şimdi ise olan oldu artık yavaş yavaş baharlar yok olacak geri dönüşü olmayan noktaya birkaç yıl kaldı diye biliyorum. Belki doğaya geri dönülürse kendi kendini tamir edebiliyordur orasını bilmiyorum ama. Diğer konuya gelecek olursak doğal gözükse bile her şeyin sebepleri vardır bence. Meteor sizin oraya düştüyse alın zengin olabilirsiniz :D
Aslında dünyanın değişimi milyonlarca yıl sürer. 20-50 yılda olabilecek bir durum değildir. Sadece insan ömrünün kısa olması bize her dönemde böyle görünen bi ilizyondur.

Ü

Üye silindi 58480

Aslında herkesin kendi iç dünyası ile hesaplașması gereken bir sürece girdik. Hepsi bu.

İnsan 20 yıl boyunca isteyerek veya istemeyerek kendini maruz bıraktığı tüm subliminallerin, tahriklerin ve ters frekansların, eterik bedenindeki yansımaları ile hesaplasacak. Çünkü tutulmalar dönemindeyiz.

Allah "sakınmak" diye birșeyden bahsetti. Ama biz sakınmadık. Zihnimize çok fazla subliminal depoladık ama bu mesajlar belli şartların ve kozmik tutulmaların aktif olması ile bize musallat olmaya başlayacak biraz.

Şu an arınmak ve kötü hislerden dolayı samimi olarak pişman olmayı başarmak zamanı. Çünkü evren şu an kötü hissettiriyor. Çünkü pişman olmayan kişi için arınmak ve varoluş sevincine kavuşmak ta zorlaşıyor biraz.

Yani herşey bizim iyiliğimiz için oluyor.

ilhn

Kayıtlı Üye
Gök taşları asırlardır dünyaya düşüyor yeni birşey değil hatta şu an kullandığımız bir çok elementin büyük çoğunluğu dahi yüzyıllar önce dünyaya düşen meteorlardan kalan parçalar Demir, altın, vs gibi UFO'lara gelince insan dünyada bile tek canlı değilken Evren'de nasıl tek canlı olabilir ufo olaylarıda Yen'i bişey değil çok eskiden beridir bu tür olaylar yaşanıyor ama elle itilir hiç bir bilgi Yok bişey demesi zor

dünyalı

Kayıtlı Üye
bugün maşallah piknikler falan millet kopmuş gitmiş. Yaşlı teyzeme soruyorlar maske nerde diye "uymuyok oğlum maska varda aha cebimde" dedi...... haberlerde 18 yaşın altı yasağı deldi diyor. E adam onuda kılıfına uydurmuş şehiriçi araç serbest minnoşlara ...... hiç iyi olmadı bu çekilen ayar...

romeo713

Kayıtlı Üye
O sürekli oluyordu , bu sürekli oluyordu vs afetler göktaşları ben paranormal olarak kastetmedim sadece şu son zamanlarda aşırı derecede negatif enerjilerden dolayı çok daha fazla yoğunlaştığını söylemek istedim...biliyorum arkadaşlar genelde böyle şeylerin olduğunu ama bu sefer ki durum biraz farklı bence belki tam anlatamadım ama bazı arkadaşlar yorumlarıyla ne demek istediğimi anlamışlar sanırım :) şu şiddet olaylarına insanlardaki negatifliğe , bebek kadın çocuk cinayetleri vs toplumdaki büyük huzursuzluk kutuplaşma ve kopukluk tüm bunların hepsinin birbiriyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum sadece...anormal afetler gök olayları paranormal olaylar vs hepsi de dahil...kendi düşüncem tabi