SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Snooww

Kayıtlı Üye
Rüyada musallata uğramak nedir acaba bir bilgisi olan paylaşabilir mi ?

Merinos

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar rüyamızda gelecekten haber almak için kullandığınız bi yöntem var mı?
Kelimei tevhid ile istihare var yada sunnet istiharesi yapin ama.sanirim tac cakrasi kapali.kisiler ruyada mesaj alamiyor diye biliyorum.ama.istihare icin gecerlimi.bilmem.Allah dilerse bildirir cakralarin veya baska seylerin kapali olmasi farketmez Allah dilerse hersey olur

M

Mew

Revolver.Dış düşman diye bir şey yoktur.Dünyamızda bazı taşları kötülük ele geçirmiş fakat şah mat olacağı zaman oyunun sonunda tuzakların en iyisini kuran kazanacaktır.

M

Mew

Jeff ve Era hikayeleri
Jeff Amerika’da yaşıyormuş.Bir odada tek başına bırakılmış.Yedi yaşına kadar babasının odaya bıraktığı işleri yapmış.Babası bu süreye kadar ona bir sandalye bile vermemiş.Yedi yaşına geldiğinde akıl hastahanesine kapatılmış.On beş yaşına kadar hastahanede tecavüze uğramış.Odada tek başına büyüdüğü için konuşamıyormuş bu yüzden kimseye anlatamamış.On beş yaşında telekineziyle kapıları havaya uçurup kaçmış.Yanındaki varlık era ile kütüphanede kalmaya karar vermişler.Fakat zamanla dışardaki hayata uyum sağlayamadığını anlamış ve intihar etmiş.Ölmeden önce intikamını alacağına yemin etmiş.
2-İkinci dünya savaşında varlıklar için bir fırsat doğmuş.Rusyada yaşayan bir varlık olan Jeff savaştaki ölenlerin enerjileriyle beslenmiş.
3-Peri bacalarında büyük bir uygarlık yaşıyormuş.Bu uygarlığa ant insanlar denirmiş.Ant insan era da bu uygarlığın bir parçasıymış.İskender Anadolu’yu ele geçirmeye başladığı zamanda.Ant insanlara karşı gözü aşağıya düşük dağ insanları ve İskender ordusu birlik olmuş.Ant insan era dışında ant insanların soyu kurumuş.Ant insan era yeniden çoğalmak için melez çocuklar doğurmuş.

business woman

Kayıtlı Üye
Kastamonunun Kurusaray köyünde Yaşar Dadaylı'ya ait iki katlı betonarme evin farklı odaları ile samanlığında 27 Ekim'den bu yana çıkan 5 yangın, aile fertlerince söndürüldü.
Yangınların evde hasara neden olmasının ardından köy meydanında bulunan yangın musluğundan eve hat çekildi. Aile üyeleri, yeniden yangın çıkma ihtimaline karşı nöbetleşe uyumaya başladı.
Yangınların neden çıktığını bilmediklerini dile getiren Dadaylı, "Bir oda yanmaya başlıyor, söndürüyoruz. Orada yangın biter bitmez başka bir odada başlıyor. Çekyatlarımız, eşyalarımız, ahırımız yandı. Bir odada çok sayıda eşyamız yandı. Kalan eşyalarımızı, komşularımızla, yanmasın diye dışarı çıkardık." dedi.
Geceleri uyuyamadıklarını belirten Dadaylı, "Bu evde kalacağız ama uyumadan kalacağız. Zaten dün gece uyumadık, nöbetleşe yattık. Bu evde 6 kişi yaşıyoruz, korku içerisindeyiz, ne yapacağımızı şaşırdık. Bu olay nedeniyle hiç kimseden şüphelenmiyorum. Çekyatların alt kısmından yanıyor, kimden şüpheleneyim?" ifadelerini kullandı.
Kurusaray köyü Muhtarı Mehmet Abdaloğlu ise yangınların nedeninin bilinmediğini vurgulayarak, şunları kaydetti:
"Bu olayı kimsenin mantığı almıyor. Yangın ile ilgili bir kimseden şüphe edebilmek için çekyatın üst kısmından yanması lazım ama çekyat altından yandı. Yangın önce odada, daha sonra ahır ve samanlıkta çıktı. Bu ailenin düşmanı yok, dolayısıyla kimseden şüphelenmiyorum. Evlerinde bu yangınları çıkaracak yaramaz bir çocuk, alzaymır hastası veya dengesiz bir insan da yok."

business woman

Kayıtlı Üye
Kastamonunun Kurusaray köyünde Yaşar Dadaylı'ya ait iki katlı betonarme evin farklı odaları ile samanlığında 27 Ekim'den bu yana çıkan 5 yangın, aile fertlerince söndürüldü.
Yangınların evde hasara neden olmasının ardından köy meydanında bulunan yangın musluğundan eve hat çekildi. Aile üyeleri, yeniden yangın çıkma ihtimaline karşı nöbetleşe uyumaya başladı.
Yangınların neden çıktığını bilmediklerini dile getiren Dadaylı, "Bir oda yanmaya başlıyor, söndürüyoruz. Orada yangın biter bitmez başka bir odada başlıyor. Çekyatlarımız, eşyalarımız, ahırımız yandı. Bir odada çok sayıda eşyamız yandı. Kalan eşyalarımızı, komşularımızla, yanmasın diye dışarı çıkardık." dedi.
Geceleri uyuyamadıklarını belirten Dadaylı, "Bu evde kalacağız ama uyumadan kalacağız. Zaten dün gece uyumadık, nöbetleşe yattık. Bu evde 6 kişi yaşıyoruz, korku içerisindeyiz, ne yapacağımızı şaşırdık. Bu olay nedeniyle hiç kimseden şüphelenmiyorum. Çekyatların alt kısmından yanıyor, kimden şüpheleneyim?" ifadelerini kullandı.
Kurusaray köyü Muhtarı Mehmet Abdaloğlu ise yangınların nedeninin bilinmediğini vurgulayarak, şunları kaydetti:
"Bu olayı kimsenin mantığı almıyor. Yangın ile ilgili bir kimseden şüphe edebilmek için çekyatın üst kısmından yanması lazım ama çekyat altından yandı. Yangın önce odada, daha sonra ahır ve samanlıkta çıktı. Bu ailenin düşmanı yok, dolayısıyla kimseden şüphelenmiyorum. Evlerinde bu yangınları çıkaracak yaramaz bir çocuk, alzaymır hastası veya dengesiz bir insan da yok."
Bir kere de eve gelen misafirin ceketi içinden alev almış. Bu olay 5-6 yıl önce o köyde tekrar olmuş nedeni bilinmeyen olmadık yangınlar ama yılda bi kere falan olmuş. Bu bir haftada 5 kere olmuş. Eğer nette fotoğraflara bakarsanız en çıkmayacak yerde çıkmış yangınlar. Aile çözüm arıyormuş. 40 bine yakın zararları varmış.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Buna benzer bir olayı biliyorum. Orada ailede ergen bir çocuk varmış. Sinirlendi ya da kızdı zaman yangın çıkıyormuş. Eğitilmesi gereken paranormal yetenek yani.

Müşteri temsilcisi

Kayıtlı Üye
Öncelikle benim yükselen akrep olduğu için çok etkilendim başta bitirdiğim ilişkiler için çok üzülmedim ama akrep yeni ayına geçince çok fazla etkilenmeye ve sürekli geçmişi düşünmeye kabullenmemeye başladım. Ne zamana kadar böyle devam edecek bilmiyorum.