SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İkili arkadaşlık ilişkilerinde gelecek nasıl seyreder ? Bunu anlamak için çok kafa yormaya gerek yok.Ağzından çıkan sözleri yerine getiriyor mu getirmiyor mu ? Bu direkt karakteri işaret eder diyen de var demeyen de var.Bazen bu o kişinin sana dair zihninde taşıdığı düşüncelerin bir yansımasını sana sunar.Sözün özü ; Sana karşı ağzından çıkardığı bir sözü yerine getirmeyen insana hiçbirşey demeden onun bile haberi olmadan ruhen ve manen ondan uzaklaş.Yalnızlık acı olsada bazı durumlarda bilge bir öğretmen olabiliyor.Bakıp okumayı bilmen yeterli.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Sayın yönetim. Madem forum üyelerin etkinlik organizasyonu yapamıyorlar. Etkinlik bolumiunde konu niye acabiliyoruz.

Haydi hata yaptık. Niyetimiz son derece iyiydi. Bir tolerans bir istisna bekliyordum. Niye direk sildiginiz?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Your thread Orman yangınları meditasyonu was deleted. Reason: Sitemizde sadece yönetim etkinlik düzenleyebilir, bu yüzden eğer etkinlik düzenlenmesini istiyorsanız yönetime ddanışın

Konuyu silince, doğmuş olan niyeti yok ettiğiniz. Eğer konuyu etkinlik bölüme değil de başka bir bölümde olmak üzere döndürebilirsiniz çok iyi olacak.
Cok rica ediyorum.

Etkinligi sizlerden birisi üstlenebilir mesela.. :)

Merdut

Kayıtlı Üye
Kısa bir süre önce 17 yaşına girdim. Az önce fark ettim ki bu hesabı ilk 13 yaşımdayken açmışım. Bi' garip geldi açıkcası. Kayıt olduğum günden bu yana olabildiğince uygulama paylaşmaya, birilerine yardım etmeye çalıştım. Umarım herhangi bir konuda birilerine yardımım veyahut faydam dokunmuştur. Forum ne kadar eski canlılığını yitirsede uzun bir süre daha buralardayım gibi gözüküyor.

4

43887

Sayın yönetim. Madem forum üyelerin etkinlik organizasyonu yapamıyorlar. Etkinlik bolumiunde konu niye acabiliyoruz.

Haydi hata yaptık. Niyetimiz son derece iyiydi. Bir tolerans bir istisna bekliyordum. Niye direk sildiginiz?
Sn üyemiz mod arkadaşımız açtığınız konuyu silerken sizi bilgilendirmis, uyarmış. Yönetime bildirin izin alın diye mabet sistemli çalışır. Bu tür calismalar yapılırken biz bile birbirimize danışır uygun ise ona göre hareket ederiz. Uzun süredir üyemizsiniz. Kuralları bildiğinizi düşünüyoruz. Size mesajınızın art niyetli olduğunu da kimse söylemedi. Mod arkadaşlarım yönetim şifacı grubuz. Her birimiz bu sıkıntılı zaman içinde aktif şekilde şifa çalışmalarına katılıyoruz. Fakat şifa ekiplerinde... Gizlimabette bu tarz bir etkinliği düzenlemek zaman alabilir. Kim şifacı,kimi değil...Şifacilari belirlemek gerekiyor. Katılım az olabilir, hazırlık aşaması vs. şu an için her birimiz farklı yerlerde şifa uyumlamalarındayız.Enerjilerimizi oralara kanalize ettik.
Ne demek istediğimi anlatabilmisimdir umarım.
Şifa ile🙏

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Meditasyonları tabi ki kişiler yapabilir. Aynı anda meditasyon yapma önerisi verilebilir. Bir master eşliğinde yapılacak psişik çalışmalar ise dikkatli bir şekilde programlanmalıdır. Hem çalışmayı yöneten hem çalışmaya katılan hem de çalışmanın amacı için. Zarar oluşabilir. Sonuç daha kötü olabilir. Evrensel sistemin planı ile ters düşebilir. Olması gerekene müdahale edildiğinde ters tepebilir.

master eşlinde bir toplu meditasyon yüz yüze yapılmıyorsa daha önceden çalışılmış ise uzaktan yapabilir. Meditasyon çok bireysel bir teknik onu yönetmek çok çok daha zor.

business woman

Kayıtlı Üye
Meditasyonları tabi ki kişiler yapabilir. Aynı anda meditasyon yapma önerisi verilebilir. Bir master eşliğinde yapılacak psişik çalışmalar ise dikkatli bir şekilde programlanmalıdır. Hem çalışmayı yöneten hem çalışmaya katılan hem de çalışmanın amacı için. Zarar oluşabilir. Sonuç daha kötü olabilir. Evrensel sistemin planı ile ters düşebilir. Olması gerekene müdahale edildiğinde ters tepebilir.

master eşlinde bir toplu meditasyon yüz yüze yapılmıyorsa daha önceden çalışılmış ise uzaktan yapabilir. Meditasyon çok bireysel bir teknik onu yönetmek çok çok daha zor.
Absoluta Virtute den biz yardım istedik. Felaketler için. Dünya yanıyor. En azından bi post altında toplanırsak belki bişeyler yapabiliriz diye. Sizin böyle bşy yaptığınızdan haberimiz yoktu.

S

SoldierO

Tamam o zaman yönetebilecek birisi müsait olduğunda yardımcı olabilecek kişileri tek tek yazsın. Sonuçta yönetecek kişi yardımcı olabilecekleri de çok rahat hissedebilir diye düşünüyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Mabet içinde üyelerin dahil edileceği bir program düzenlenmeyecek. kişilerin tek tek bilgilerini alıp, incelemeleri yapılıp, uygun kişilerin hazırlanması, doğru zamanların hesaplanması, program belirlenmesi uzun bir zaman alır. buna zaman yok. üyelerimiz bireysel olarak yapmak istediklerini yapabilir gizlimabet dışında. bizler yapmamız gerekenleri yapıyoruz zaten. önerileriniz için teşekkür ederiz. lakin bizim zaten bir programımız var.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
O zaman Manası olmayan dediğiniz eylemi yapmanıza da gerek yok.

4

43887

Tamam o zaman uzatmanın bi manası yok size başarılar..
Soru soruyorsunuz. Yanıtlıyoruz nedeni niçini acıklıyoruz. Israr edip üzerine iyi o zaman yöneten biri uygun biri diyorsunuz. Uzatmanın manası yok diyerek polemik yaratıcı söz yazıyorsunuz. Üstelik mesajı da alkıslıyorsunuz. Uzatan kim oluyor. Sevgili Urum'a yoğun olmasına rağmen ben söyledim. Mabede üyeleri bilgilendirmek için dönüş yapabilir misin diye. 12 saat çalışıyor 12 saat ormanda nöbet tutuyor. Şifacı olan bir yönetim düşünemiyorduk mabet etkinliğini lütfen artık ön yargılı tutumlardan kaçınalım. Yönetim modlar bir şey yazdı mı uyardı mı bilgilendirdi mi hemen bir tepki...

S

SoldierO

Soru soruyorsunuz. Yanıtlıyoruz nedeni niçini acıklıyoruz. Israr edip üzerine iyi o zaman yöneten biri uygun biri diyorsunuz. Uzatmanın manası yok diyerek polemik yaratıcı söz yazıyorsunuz. Üstelik mesajı da alkıslıyorsunuz. Uzatan kim oluyor. Sevgili Urum'a yoğun olmasına rağmen ben söyledim. Mabede üyeleri bilgilendirmek için dönüş yapabilir misin diye. 12 saat çalışıyor 12 saat ormanda nöbet tutuyor. Şifacı olan bir yönetim düşünemiyorduk mabet etkinliğini lütfen artık ön yargılı tutumlardan kaçınalım. Yönetim modlar bir şey yazdı mı uyardı mı bilgilendirdi mi hemen bir tepki...
Muhtemelen kendimi anlatamadığımı düşünüyorum. Demek istediğim kısa ve öz. Hayır meşgulüz uzun iş vs. dendi. Bende diyorum ki ısrarcı olmak zorlamak konu hakkında yönetimi sıkıştırmak anlamsız olacak çünkü gayet açık bir şekilde anlatmış. Polemik çıkartmak gibi bir amacım yok. Kendiside bireysel yapabilirsiniz demiş değil mi? Yine de yapmak isteyenlere bir yol göstermiş.

4

43887

M
Muhtemelen kendimi anlatamadığımı düşünüyorum. Demek istediğim kısa ve öz. Hayır meşgulüz uzun iş vs. dendi. Bende diyorum ki ısrarcı olmak zorlamak konu hakkında yönetimi sıkıştırmak anlamsız olacak çünkü gayet açık bir şekilde anlatmış. Polemik çıkartmak gibi bir amacım yok. Kendiside bireysel yapabilirsiniz demiş değil mi? Yine de yapmak isteyenlere bir yol göstermiş.
Mesajınız her yöne çekilebilir. Mesajların üzerine manası yok demek farklı algı yaratır. Bu gibi durumlarda beğeni butonunu kullanmanız daha yerinde olacaktır. İyi forumlar.

Fehu

Kayıtlı Üye
Maalesef Google arama motorlarında en düşük puanlamayı forumlara veriyor. Google reklamları almayan forum siteleri daha da düşük puan alıyor. Eski parametrelerini değişti maalesef. Yeniklere göre sürekli sistem değiştiği yapıyoruz yakında yine yeni bir değişikliğe gideceğiz.
Bazen bir konu hakkında aramak için google'a " x gizlimabet" yazmama rağmen çıkmıyor. Google nedense forumu sonuçlar arasında göstermiyor maalesef

Bu arada üniversiteler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce güz döneminde açılır mı? 2 defa fal açtım ikisinde de açılmayacağını gördüm ama bu konuda pek yetenekli olduğum söylenemez :)