SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Tamamen katılıyorum. Geleceğin birçok versiyonu var ve falcı bu çokluğundan bir tanesini görüp size söyleyecek , ve bu olduğu andan itibaren siz bu gidişatın gerçekleşeceğine inanmaya başlıyorsunuz. Dolayısıyla düşünce gücüyle gerçekleşme oranı arttırıyor oluyorsunuz.
Bir maji türü var, istenilen açılım gelene kadar açılım yaparlar. Ve o son açılımı geçerli kabul eder.

Bir başka maji türü de, açılımı sizin istediğiniz şeklinde direk diziyorsunuz. Sonra olaylar zinjiri kendiniz başlatıyorsunuz. Baştaki hareketleri siz yapiyorsunuz ve belli bir zaman sonra o olay zincirlrmesi kendiliğinden olmaya devam edecek. Solitaire Medici deniyor.
Bir çok para gelecek dedi,Kilitli bir para var zor alınacak ama alınacak dedi dün o parayı aldık.O Paradan hariç 6.ayda bir para daha gelecek dedi.6 ay da bir mahkeme var sonuçlanırsa bir ev parası para daha gelicek.Dediğiniz gibiyse sanırım bu şekilde
Geleceğin çok yönü derken pek anlamadım.insan kaderi tek değilmidir ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Geleceğin çok yönü derken pek anlamadım.insan kaderi tek değilmidir ?
Belli noktalar var kader haritasında. O noktalara mutlaka gelinir. Ama farklı yollardan gidilebilir. Örneği, mahkemenin olacağı yazmışsınız, illaki o parayı mahkemesiz alabileceğiniz bir yol vardır. Onun gibi bir şey işte.

derenimm

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aklımızdaki kişiye mesaj attıran etkili telepati varmı bildiğiniz

Cropew

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aklımızdaki kişiye mesaj attıran etkili telepati varmı bildiğiniz

daha önce denediğim bir kaç yöntem vardı işe yaradığından mı bilmiyorum sebeplerle mesaj atan oldu. rüyamda gördüm veya aklıma bir anda düştün diye.

Aisling

Kayıtlı Üye
Ani sinir parlamaları geliyor, midem düğümlenip alev topuna dönüyor. Az önce artık ejderhaya dönüşüp burnundam alev firlatacagimi ciddi ciddi düşünürken kafamı buzluğa soktum donana kadar.

Aisling

Kayıtlı Üye
İblislerin işine benziyor...

Evet, evet kesinlikle öyle. O iblislerin adı da kargocular. 300 liralık kitap alışverişi yaptım vuruk getirdiler. Bir de geciktirdiler de geciktirdiler. O kadar bekle, gele gele vuruk gelsin. Kafamı nerelere vursam, hangi buzluklara soksam a komşular.

Ori

Kayıtlı Üye
Evet, evet kesinlikle öyle. O iblislerin adı da kargocular. 300 liralık kitap alışverişi yaptım vuruk getirdiler. Bir de geciktirdiler de geciktirdiler. O kadar bekle, gele gele vuruk gelsin. Kafamı nerelere vursam, hangi buzluklara soksam a komşular.
Eğer kargoda hasar varsa, kargocunun yanında bu dile getirilip hasar tespit tutanağı tutulması gerekirdi. Sonrasında değişim talebi yaparak değişebilirdin. Kafanı buzluğa soktuğuna göre yapmamışsın. :) Sağlık olsun.

arifaydin

Kayıtlı Üye
Malesef tek yapacağın şey zararıni katlamak olacak. Başıma çok geldi. Öfke ile kalkan zarar ile oturur lafını -ne kadar salagim ki- öğrenmek çok zamanımı aldı. Gerçek bu. Gökten bir melek gelip sana ışık olmaz. Kendi başınasın.

arifaydin

Kayıtlı Üye
Bilincaltimi kurgulamak , beslemek icin, ip ucu yakaladigim bazi videolari arsivlerim. Bir tane buraya atayım. Bir tane si facebookta aynen şöyle diyordu. Bakış açını değiştirirken duygularında değişir. Bu cümle o kadar ağır ki anlayacağınizi sanmıyorum.

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Yıllardır başıma gelmeyen o his yine oldu. Bugün başıma karanlık bir öfke çöktü. Gözlerim fazlaca parlamaya başladı. Son zamanlarda gençliğimdeki gibi bile bir parlama yokken daha da fazlası oldu. Defalarca fotoğrafını çekip geri sildim. Benliğim derine gömülürken her tarafım öfkeyle kaplandı. İrademi ve kendimi bildiğimden bu öfkeyle bir eylem yapmadım, kimseye yansıtmadım. Ne gereği vardı ki durduk yere? Zaten her geçen gün bir şeyleri kaybederken daha mı fazlasını kaybetmem gerekiyor? Olmadık zamanda olmadık şeyler oluyor.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Hiç rüyasında w4d0 pas sökücü ile maymun yakan oldumu ?,2 gündür saçma sapan rüyalar görüyorum bugün kanuni sultan süleymanla bir geminin içinde savaşa gidiyorduk, o kadar gerçekciydi ki uyandığımda bile daha üşüyordum.daha sonra küs olduğum babannemi gördüm kanser oldum koluma kadar indi falan fıstık diyordu.
kafayı yiyormuyum neyim

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Hiç rüyasında w4d0 pas sökücü ile maymun yakan oldumu ?,2 gündür saçma sapan rüyalar görüyorum bugün kanuni sultan süleymanla bir geminin içinde savaşa gidiyorduk, o kadar gerçekciydi ki uyandığımda bile daha üşüyordum.daha sonra küs olduğum babannemi gördüm kanser oldum koluma kadar indi falan fıstık diyordu.
kafayı yiyormuyum neyim

Kafanız karışıktır. Ya da yorgunsunuzdur. Rüyaların anlamlarına bakmalısınız.

AuroraBorealis

Kayıtlı Üye
Toplu bilinç altı temizliği gerek sanırım herkese. Dile getirdikten sonra görmeyip rahata erebilirsin ..Üç gün üst üste aynı rüyayı görüp her defasında farklı duyguya kapılıp, 3. günün sonunda korkuya dönüştüğünde anlattığımda kesiliyor :)