SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

azdaka

Kayıtlı Üye
Çok uzun zaman sonra eskileri yad etmek için içimde oluşan bir his sebebiyle Mabete geldim. Her geldiğimden arayüzde belli değişimler oluyordu ama bu seferki beni şaşırttı. Şöyle bi gülümsedim. Ne tuhaf her şey değişiyor. Formun bu kadar yıl ayakta durması çok güzel bir şey. Arada gelip kendimi iyi hissedebileceğim bu yerin hep var olması gerçekten çok güzel. Sadece bunu paylaşmak istedim. Baştan sona emeği geçen herkesin emeğine sağlık. İyi ki yıllar önce buraya rastlamışım. Yıllar içerisinde görüp görebileceğimiz en sevgi ve saygı dolu platform burası bence. İçimdeki bu hisleri nerede paylaşabileceğimi bilemeyip buraya yazdım umarım alakasız bir konuya yazmış değilimdir. Sadece teşekkür etmek istedim. Teşekkürler.

Sevgiyle kalın.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bu aralar siz de sık sık sinyal sesi duyuyor musunuz radyo sinyali gibi? Birkaç arkadaşım teyit etti, genel bir durum mu acaba :oops:

Darkon

Kayıtlı Üye
Bu aralar siz de sık sık sinyal sesi duyuyor musunuz radyo sinyali gibi? Birkaç arkadaşım teyit etti, genel bir durum mu acaba :oops:
Ben sinyal sesi duymuyorum. Ancak dün sağ kulağımdan sola geçen bir basınç gibi bir şey oldu. Çınlama değildi. Bir anda sağdan sola geçer gibi düşünün sanki yandan gelen bir dalga gibi... Tuhaf gelmişti hatta kendi kendime "yine anlamadığım bir şey oldu kesin" diye içimden geçirdim. Bu hava durumu olabilir, sinyal olabilir, manyetik alan olabilir vs. yani türetir de türetiriz. Belki sadece benim kulaklarımla ilgili bir sorundu. Sonuç olarak diyeceğim keşke böyle şeyleri net anlayabilsek. :confused:

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben sinyal sesi duymuyorum. Ancak dün sağ kulağımdan sola geçen bir basınç gibi bir şey oldu. Çınlama değildi. Bir anda sağdan sola geçer gibi düşünün sanki yandan gelen bir dalga gibi... Tuhaf gelmişti hatta kendi kendime "yine anlamadığım bir şey oldu kesin" diye içimden geçirdim. Bu hava durumu olabilir, sinyal olabilir, manyetik alan olabilir vs. yani türetir de türetiriz. Belki sadece benim kulaklarımla ilgili bir sorundu. Sonuç olarak diyeceğim keşke böyle şeyleri net anlayabilsek. :confused:
Bazı enerji çalışmalarımda kulaklarımda basınç ağrı hissi olmuştu frekanslarla alakalı olabilir..

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Takıldım bir yabancı forumda bu konu uzun süre konuşuluyor. Son 5-7 sene periodik olarak bir çok kişinin kulaklarında bu tür problem yaşanıyor.
Dünyanın frekanslarını n değiştiğini söyleniyor. Öyle ki bazı eski rituallerin artık çalışmadığını çünkü bazı enerjiler evren geçirmiş. Enerjileri görenler öyle diyorlar. Ben hissedenler den, ve ben de enerjilerde değişiklikleri bagzen hissediyorum.