SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Aisling

Kayıtlı Üye
Farah Yurdözü hakkında ne düşünüyorsunuz? Hiç takip edeniniz var mı düzenli olarak? Anlattıklarına, gösterdiklerine itibar edilir mi sizce?

makssenberg

Kayıtlı Üye
Falcılık sektöründe sizce en büyük problemler nelerdir, topluma neden pek samimi gelmiyorlar?

Demre

Kayıtlı Üye
Beni banlamışlar banın süresi bitince beni unutmuşlar ?? 26 sında banın süresi doluyordu fakat teknik bir sorundan ötürü unutulmuşum :)
Neyseki kavuştuk @Aisling :)
Banlı arkadaslarin tekrar donebiliyor olmasina gercekten çok sevindim. Bunu bilmiyordum dogrusu. Ozellikle bazı uyeleri gozlerimiz ariyor. Ornegin Denis@ gibi bir cok konuda bilgisi olan arkadaslarin paylasimlarina hasret kaldim şahsen.

Dracolia

Moderator
Diğer ülkelerde de falcılık önemsiz görülür genellikle, ülkemize özel birşey değil

dünyalı

Kayıtlı Üye
Bunu açar mısınız mesela?

İslam inancı gereği gaybı sadece bilen Allahtır. Kuranı Kerim'de açık ve net bir şekilde falcılığın eski dönemlerde de yapıldığı Kuranı Kerim'de "fal okları" tabiri ile tasdik olurica fal ve falcılık dinimizce haramdır....Bununla ilgili ayetleri inceleyebilirsiniz...

Peygamberlere dahi bahşedilmemiş
bir özelliğin günahkar kullara verilmesi abest olmazmıydı?

Hal böyle olunca umursamıyor olmamız normal...
Lakin bir şaman normal karşılıyor olabilir...
Ne demişler falan INANMA falsız kalma

Başka bir bilinen yönteminin ise cismani varlıklarla bakılan yöntemlerdir... Onların yapıları malum yaramaz haylaz bir çocuk misali nasıl kaale alabilirsin ne kadar önemseyebilirsin?

Seuta

Kayıtlı Üye
Denise banli degil bildiğim kadarıyla artik girmiyor

Ori

Kayıtlı Üye
Günaydın, umarım güzel bir gün olur. Koronasından, savaş gerilimlerinden, farklı salgınlardan, ani iklimsel değişikliklerden, insanların kudurmuşluğundan ve cinayetlerinden, çocukların istismara uğramasından, açlıktan, hayvan katliamlarından ve daha bir ton dertten dünyaca kurtulduğumuz bir gün olmasını dilerdim. Oluru yok gibi ama insan diliyor işte.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Günaydın, umarım güzel bir gün olur. Koronasından, savaş gerilimlerinden, farklı salgınlardan, ani iklimsel değişikliklerden, insanların kudurmuşluğundan ve cinayetlerinden, çocukların istismara uğramasından, açlıktan, hayvan katliamlarından ve daha bir ton dertten dünyaca kurtulduğumuz bir gün olmasını dilerdim. Oluru yok gibi ama insan diliyor işte.

Keşke bu söyledikleriniz gerçek olsa..
amin

Ella~ella

Kayıtlı Üye
İş
Architect
Banlanma kuralları ne acaba? Bu kadar uzun süre banlı olmak için büyük bir tartışma falan yaşamış olmak lazım herhalde

dünyalı

Kayıtlı Üye

Hakkında bir fikrim yoktu siz bahsettikten sonra videoyu inceledim...
Melekleri kullandığını ve melekle evli olduğunu iddia ediyor..
Bana inandırıcı gelmedi açıkçası

Melekler evet varlar ama görev tanımlamaları bellidir. Bunun içinde fani bir insanın ihtiyaçlarını gidermek eminim ki yoktur... Üstelik cinsiyet kavramları da yok..
Bizlere Rabbimizin emrinde yardımcı olabilirler fakat bir insanın emri altına girmezler