SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

business woman

Kayıtlı Üye
"Bu böyle oluyor mu" derken ne demek istediğinizi anlamadım.
Şimdi runeler glifler sigiller kadimlerden kalan ya da bi hikayesi olan geçmişten günümüze gelmiş kullanılmış şeyler diye biliyorum. Birinin bi dil oluşturup bunu büyülü bi sisteme çevirebilmesi oluyor mu?

Darkon

Kayıtlı Üye
Şimdi runeler glifler sigiller kadimlerden kalan ya da bi hikayesi olan geçmişten günümüze gelmiş kullanılmış şeyler diye biliyorum. Birinin bi dil oluşturup bunu büyülü bi sisteme çevirebilmesi oluyor mu?
Evet olabilir sonuçta glifler, harfler vb. şeyleri de önceden birileri tasarladı. Ancak bu adam özelinde soruyorsanız ona kesin bir şey diyemem çünkü ne çalışma yaptım ne başka bir şey...

business woman

Kayıtlı Üye
Evet olabilir sonuçta glifler, harfler vb. şeyleri de önceden birileri tasarladı. Ancak bu adam özelinde soruyorsanız ona kesin bir şey diyemem çünkü ne çalışma yaptım ne başka bir şey...
İnsanlar tarafından tasarlandığına değil de insanların araç olduğunu düşünüyorum burda. Birileri yaymalıydı onlara bu bilgi verildi gibi düşünüyorum. Burdaki adam beni heyecanlandırdı. Tesadüf diye birşey yoksa bende sizinle paylaşıp okumanızı sağladıysam birileri el atsın da şunu aydınlatalım 😂

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
İnsanlar tarafından tasarlandığına değil de insanların araç olduğunu düşünüyorum burda. Birileri yaymalıydı onlara bu bilgi verildi gibi düşünüyorum. Burdaki adam beni heyecanlandırdı. Tesadüf diye birşey yoksa bende sizinle paylaşıp okumanızı sağladıysam birileri el atsın da şunu aydınlatalım 😂
Evrende'ki 4 temel maddeyi kaplayan,kuvvet diye aktarabilirim size boşluğu...

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu böyle oluyor mu anlamış değilim.
Olabilir, bir melek glifleri var. Amerikalı biri yapmış. Uygulayanlar memnun.
Olması için birçok şart gerekiyor. O glifli panoya bakılırsa bu adam bu şartları sağlayacak nitelikle.

Ben zaten var olan ve kendisini ispatlamış alfabeleri tercih ediyorum. Doğru mu yapıyorum? Pek sayılmaz gibi. Şuan yeni enerjilerin çağı. Ve yeni şeyler eskilerinden daha iyi çalışabilir.

Öbür taraftan çok eski egregorlarin güçleri belli. Ben de onları tercih ediyorum.

business woman

Kayıtlı Üye
Olabilir, bir melek glifleri var. Amerikalı biri yapmış. Uygulayanlar memnun.
Olması için birçok şart gerekiyor. O glifli panoya bakılırsa bu adam bu şartları sağlayacak nitelikle.

Ben zaten var olan ve kendisini ispatlamış alfabeleri tercih ediyorum. Doğru mu yapıyorum? Pek sayılmaz gibi. Şuan yeni enerjilerin çağı. Ve yeni şeyler eskilerinden daha iyi çalışabilir.

Öbür taraftan çok eski egregorlarin güçleri belli. Ben de onları tercih ediyorum.
Peki bunlar için bi çeviri falan yapcak mısınız? Nasıl çalıştığı ve ne olduğu hakkında? Adam çok iyi tablolar yapmış mühürlerden ben kopyalamayı düşünüyorum satış için bizim ülkede ama kime ne gitcek sonucu nolur bilmiyorum. Çiz beni diye yalvarıyolar resmen kulağıma

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Peki bunlar için bi çeviri falan yapcak mısınız? Nasıl çalıştığı ve ne olduğu hakkında? Adam çok iyi tablolar yapmış mühürlerden ben kopyalamayı düşünüyorum satış için bizim ülkede ama kime ne gitcek sonucu nolur bilmiyorum. Çiz beni diye yalvarıyolar resmen kulağıma
Ben yapmayacağım. İngilizcesi iyi olan yapsın.

Bir de yazdım, eski egregorları tercih ettiğimi. Gençler uğraşsın. ;)

osia

Kayıtlı Üye
instagramına baktım, çizdiği oklar genel olarak aşağı yönde kara büyüsel bir tarzı var, karanlık taraf ile çalışıyor ve bu konuda başarılı görünüyor, el yapımı astral maske yapmış, o maske çok ilgimi çekti.

bu arada sevgili absoluta virtute yapacağınız koruma tılsımlarını paylaşmanızı bekliyorum,ayrıca odin runelerini araştırıyorum,çok farklı bind yöntemleri var,ama hangisini çizecegim konusunda net değilim, çünkü rune bindlemede pozitif ve negatif kutuplar var ve bunlardan bahsedilmiyor çoğu yerde,sanki özellikle bahsedilmiyor gibi.
Evet ismi Silas Ualthum'muş. Çok detaylı bir bilgi yok çünkü kendisi yapmış bu alfabeyi.

"Sul'voth is my own project, a language and soon to be fully fleshed magical system. It is also a harmonic balance of my spiritual and artistic practices. I am the sole source behind it, though the language and magic has a strong connection with the Void."

"Sul'voth benim kendi projem, bir dil ve yakında tam anlamıyla büyülü bir sistem olacak. Aynı zamanda ruhsal ve sanatsal uygulamalarımın uyumlu bir dengesidir. Dilin ve büyünün "Boşluk" ile güçlü bir bağlantısı olmasına rağmen, arkasındaki tek kaynak benim."

Kendisine "Voidwalker(Boşlukta yürüyen)" diyor. Bu void-boşluk dediği tam nedir bilmiyorum bulabildiklerim

Aisling

Kayıtlı Üye
gün geçmesin ki ben yeni bir takıntı bulmayayım şimdide uyurken çenem düşüyor diye çarşafı dürüp çenemin altına koyuyorum, gözlerimi de tülbentle sıkıp öyle yatıyorum, bilmem ki bu garip takıntıları nasıl yenerim ben

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
gün geçmesin ki ben yeni bir takıntı bulmayayım şimdide uyurken çenem düşüyor diye çarşafı dürüp çenemin altına koyuyorum, gözlerimi de tülbentle sıkıp öyle yatıyorum, bilmem ki bu garip takıntıları nasıl yenerim ben
Yıllardır çene altı, boğaz, boyun kısmından huylanırım. Yatarken ya yastık dayarım ya da yorgan. Tioridler de bir şey çıkmadı. Sürekli bir rahatsızlık hali var. Bildiğin huzursuz boğaz sendromu yaşıyorum. Sinirsel heralde benim ki. Sizin yazınızı görünce şaşırdım. (antidepresan bir bunu geçirmedi.)

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda ben de her sağlıklı türk genci gibi hiçbir işe yaramaz, niteliksiz ve bir baltaya sap olamamış ve daha da olamayacak biri olduğumu düşünüp kendi kendime bunalıma giriyorum.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Piyasada çalışan insanları görünce geçiyor o, umutsuzluğa kapılmayın :)
O canımı daha çok sıkıyor. O kadar kendini geliştirme çabası içine giriyorsun. Türkçe konuşmayı bile beceremeyen insanlar nerelere gelmiş hayret ediyor insan. Yine de umudumu yitirmemeye çalışıyorum. Ecdadımız nelere katlanmış ben de bunlara katlanırım herhalde :D

star53

Kayıtlı Üye
O canımı daha çok sıkıyor. O kadar kendini geliştirme çabası içine giriyorsun. Türkçe konuşmayı bile beceremeyen insanlar nerelere gelmiş hayret ediyor insan. Yine de umudumu yitirmemeye çalışıyorum. Ecdadımız nelere katlanmış ben de bunlara katlanırım herhalde :D
Arkamızda dayımız yok diye konuşmayı bile bilmeyen adamların altında eziliyorduk. Şimdi bir kahraman çıkageldi, onun sayesinde bizim de bir dayımız var hem de evrensel yetenekleri olan bir dayı :D Sorun yok hem katlanırız hem de istediğimiz yere geliriz. Yeter ki pes etmeyelim.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Bir sürü program öğren, dil öğren, kitap oku, makale oku,. Öğren de öğren. Sonuç ekranla savaş. Adam bilgisayarı bulmamış bizi nasıl köle edeceğini bulmuş evinde sürekli kitap okuyor.

Merdut

Kayıtlı Üye
Rüyalar bölümünün kapatılması gerektiğini düşünüyorum. Tehlikeli.