SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu balatan 43887
  • Balang覺癟 tarihi

emre0654

Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
28 May 2023
Tepkime puan覺
1,670
Neyse bug羹n de bir iyilik yapmak geldi i癟imden 予 Balama b羹y羹s羹 tarifi.. tabi etik uyar覺m覺z覺 yapal覺m sex i癟in balama yapmak taciz para i癟in balama yapmak doland覺r覺c覺l覺kt覺r hem de parlak bir doland覺r覺c覺l覺k y繹ntemidir 予

B羹lent amcan覺n ekol羹n羹 繹renmeye balad覺覺n belli oluyor 予

OliveRuhulTevhid

Banl覺 Kullan覺c覺
Kat覺l覺m
27 Kas 2023
Tepkime puan覺
87
...Yarad覺l覺 MuHaf覺z覺...
Konu da覺lmas覺n diye buraya yaz覺yorum.
K繹t羹 polisi oynamak g繹revi size mi verildi?
Kimi neyle su癟lad覺覺n覺z覺n fark覺nda m覺s覺n覺z.. Anadolu topraklar覺n覺 talan ediyor derken belki de bunu siz yap覺yorsunuz, kendi vicdan覺n覺z覺 rahatlatmak i癟in de buradaki 羹yelere sata覺yorsunuz.
Beni de cad覺l覺kla su癟lam覺t覺n覺z eer 繹yle olsayd覺m g羹zel bir kara b羹y羹 ile cevab覺n覺z覺 verirdim burdan yazarak deil ;)
BAYan ger癟ekten k繹yl羹 kurnazlar覺ndan daha kurnazs覺n覺z.

Ama tart覺ma uzamas覺n diye size cevap yazmayaca覺m.

Size ve b羹y羹ye m羹teri olmay覺 d羹羹nm羹yorum.

emre0654

Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
28 May 2023
Tepkime puan覺
1,670
BAYan ger癟ekten k繹yl羹 kurnazlar覺ndan daha kurnazs覺n覺z.

Ama tart覺ma uzamas覺n diye size cevap yazmayaca覺m.

Size ve b羹y羹ye m羹teri olmay覺 d羹羹nm羹yorum.
Kendisi b羹y羹ler y羹z羹nden t覺pk覺 benim gibi 癟ok 癟ekmi, o k繹yl羹 kurnazlar覺 ile ger癟ek manada m羹cadele etmi, o iblislerin eytani b羹y羹lerine maruz kalm覺 birisidir. O y羹zden insanlar覺 tan覺madan yorumda bulunmay覺n...

Rhea

Elit ye
Kat覺l覺m
25 Nis 2017
Tepkime puan覺
9,009
Witch
Kendisi b羹y羹ler y羹z羹nden t覺pk覺 benim gibi 癟ok 癟ekmi, o k繹yl羹 kurnazlar覺 ile ger癟ek manada m羹cadele etmi, o iblislerin eytani b羹y羹lerine maruz kalm覺 birisidir. O y羹zden insanlar覺 tan覺madan yorumda bulunmay覺n...
Doru tabi hakl覺s覺n da bize belki 1 belki 2 yada 3 bilemedin 4 cing繹z b羹y羹 yapm覺t覺r Ya ona kimbilir ka癟 ark Kurnaz覺 bulat覺 da bu duruma geldi :oops: Ba覺ndakilerden kurtulmazsa 繹mr羹n羹n son g羹nleri t覺marhanede ge癟er anca.. ba覺n覺n b羹y羹k belada olduu burdan bile anla覺l覺yor.

emre0654

Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
28 May 2023
Tepkime puan覺
1,670
Doru tabi hakl覺s覺n da bize belki 1 belki 2 yada 3 bilemedin 4 cing繹z b羹y羹 yapm覺t覺r Ya ona kimbilir ka癟 ark Kurnaz覺 bulat覺 da bu duruma geldi :oops: Ba覺ndakilerden kurtulmazsa 繹mr羹n羹n son g羹nleri t覺marhanede ge癟er anca.. ba覺n覺n b羹y羹k belada olduu burdan bile anla覺l覺yor.
Benimki gibi 1 senedir s羹rd羹ren biri denk gelmitir mutlaka 予

Rhea

Elit ye
Kat覺l覺m
25 Nis 2017
Tepkime puan覺
9,009
Witch
@Absoluta Virtute baz覺 koruma dualar覺 korunma yapmay覺 da baard覺m gibi tekrar yenilese bile ciddi etkileri olmuyor ve hemen ge癟iyor ar覺nma yapmaya bile gerek kalm覺yor. 綽 Sadece 3-4 g羹nde bir yenilemek gerekiyor 癟ok da vaktimi alm覺yor.
Cing繹z kral覺m 予
Bence siz cing繹z羹nuze saglan bir balama b羹y羹s羹 yap覺n 24 saat peinizde emrinizde olsun Hem b繹ylece size yeni balamalar denediinde an覺nda haberiniz olur ben b繹yle yapmazd覺m der hatalar覺n覺 g繹sterirsiniz

emre0654

Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
28 May 2023
Tepkime puan覺
1,670
Cing繹z kral覺m 予
Bence siz cing繹z羹nuze saglan bir balama b羹y羹s羹 yap覺n 24 saat peinizde emrinizde olsun Hem b繹ylece size yeni balamalar denediinde an覺nda haberiniz olur ben b繹yle yapmazd覺m der hatalar覺n覺 g繹sterirsiniz
Uruma s繹yleyim de kabul ederse varl覺k g繹revlendirilen g羹zel bir balama yaps覺n

Rhea

Elit ye
Kat覺l覺m
25 Nis 2017
Tepkime puan覺
9,009
Witch
Uruma s繹yleyim de kabul ederse varl覺k g繹revlendirilen g羹zel bir balama yaps覺n
Koskoca Cing繹z Kral覺 basit bir balama zincirleme ezme i癟in yard覺m m覺 alacakm覺 olacak ey mi :sick:

Bizim b繹yle konutuumuz gibi seninkiyle benimki de denk gelip bir yerlerde sohbet edip birbirlerine ak覺l veriyorlar m覺d覺r acaba

Rhea

Elit ye
Kat覺l覺m
25 Nis 2017
Tepkime puan覺
9,009
Witch
K繹rler sa覺rlar birbirini a覺rlar cing繹z cing繹z羹 her yerde tan覺r.
Bizzat ahit oldum bir cing繹z dierinin konusuna gidip gidip yaz覺yordu bi de 羹stada sayg覺 g繹stermek i癟in bi diller d繹k羹yor sorma 予
Tahminimce bir eyler denedi yada yapabilir miyim diye bakt覺 yani ortada bir geyik bir s羹r羹 s覺rtlan ama ondan daha 癟ok cekindi galiba

Rhea

Elit ye
Kat覺l覺m
25 Nis 2017
Tepkime puan覺
9,009
Witch
Bizzat ahit oldum bir cing繹z dierinin konusuna gidip gidip yaz覺yordu bi de 羹stada sayg覺 g繹stermek i癟in bi diller d繹k羹yor sorma 予
Tahminimce bir eyler denedi yada yapabilir miyim diye bakt覺 yani ortada bir geyik bir s羹r羹 s覺rtlan ama ondan daha 癟ok cekindi galiba
@emre0654
Bu cing繹z 羹n cinleri var baya onlardan haber al覺yor, insanlar hakk覺nda bilgi topluyor, b羹y羹lerinde yard覺m al覺yor, birisiyle yaz覺覺rken/konuurken kanal覺na girip bilgi 癟alabilen birisi, demek dedi bu benden daha beter 繹nlem almam laz覺m 予

st