SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu ba┼člatan 43887
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi
M

Mew

Bug├╝n ihtiyac─▒ olan bir ├žocu─ča d├Âner ekmek ald─▒m.├çocuk a├ž g├Âzlerle d├Ânerlere bak─▒yordu.Bunu yap─▒nca iyi biri oldu─čumu d├╝┼č├╝nd├╝m.Ama b├╝y├╝yle ├Âld├╝rd├╝─č├╝m ve ├Âld├╝rmekte oldu─čum insanlar benim k├Ât├╝ biri oldu─čumu s├Âyl├╝yordu.Hayat─▒m berbart.Hi├ž bir ac─▒ nerdeyse hissetmiyorum ama b├╝y├╝k ihtimalle insanlara zarar verdi─čim i├žin varl─▒klardan zarar g├Ârm├╝yorum.Beni kullan─▒yorlar.Bazen zarar vermeyi durduruyorum ama baz─▒ insanlar ac─▒y─▒ hissetmeyi hak ediyorlar.Zaman─▒n ne getirece─čini bilmiyorum.Do─čru biliyorsam karma deniyordu yapt─▒klar─▒n─▒n kar┼č─▒l─▒─č─▒n─▒ almaya.Bir ├žocuk bana zarar vermi┼čti.├çocu─čun babas─▒ beyin kanamas─▒ndan ├Âlm├╝┼č.Alt─▒ sene i├žinde oldu─ču i├žin ├╝st├╝me al─▒nd─▒m.Do─čru oldu─čunu bildi─čim ger├žekler var.

M

Mew

Yapmad─▒m ama o ├žocukla tan─▒┼čd─▒─č─▒m zamana kadar insanlar─▒ belli aral─▒klarla beyinlerini yakt─▒─č─▒m─▒ d├╝┼č├╝n├╝yordum.Yakmay─▒ imajine etti─čimde beyin kanamas─▒ oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum.Karma olarak veya bir sebep arad─▒─č─▒mda akl─▒ma bu geldi.Kovidin de─či┼čen semptomlar─▒n─▒ kendime ba─člad─▒─č─▒mda oluyor.Uzun s├╝reli kovid gibi.Otomatik olarak yakt─▒─č─▒m─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.Biraz deli sa├žmas─▒ ama bir ki┼činin g├Âz├╝n├╝ yakt─▒─č─▒m zaman daha ├žok g├Âz k─▒rp─▒yor.Kendimce tek kan─▒t─▒m bu yakma olay─▒na.┼×ifa b├╝y├╝s├╝n├╝n tersi zarar verme diye bir konuda yazm─▒┼čt─▒m.G├Âz├╝n alevle yand─▒─č─▒n─▒ imajine ediyorsun.

Ori

Tecr├╝beli ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
18 Ocak 2010
Tepkime puan─▒
1,917
Kazakistan kayn─▒yor. ─░┼čte bir ├╝lkenin y─▒k─▒m─▒ ve Rusya'ya teslim olu┼ču bu kadar basit.

Ori

Tecr├╝beli ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
18 Ocak 2010
Tepkime puan─▒
1,917
Arkada┼člar a┼č─▒s─▒z─▒m ve korona oldum. Bakal─▒m nas─▒l oluyormu┼č.

star53

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
17 Ara 2012
Tepkime puan─▒
359
Ge├žmi┼č olsun. Bende 3 g├╝n a┼č─▒r─▒ ba┼č a─čr─▒s─▒ ve 10 g├╝n kadar da tansiyon d├╝┼č├╝kl├╝─č├╝ne ba─čl─▒ halsizlik yapm─▒┼čt─▒. Ama benimki ilk versiyonuydu, bu daha hafif diyolar. Tez zamanda atlat─▒rs─▒n umar─▒m :)

• Be─čendim
Tepkiler: Ori

Ori

Tecr├╝beli ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
18 Ocak 2010
Tepkime puan─▒
1,917
Asl─▒nda seyrini merak ediyordum. Geli┼čmeleri not alaca─č─▒m. Te┼čekk├╝r ederim.

brotherhood

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ub 2016
Tepkime puan─▒
67
├çok ge├žmi┼č olsun sevgili Ori ├žok ├╝z├╝ld├╝m, umar─▒m s─▒k─▒nt─▒s─▒z atlat─▒rs─▒n─▒z, Bebek asprini kullanmak iyi geliyormu┼č belki faydas─▒ olur size

Ori

Tecr├╝beli ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
18 Ocak 2010
Tepkime puan─▒
1,917
├çok ge├žmi┼č olsun sevgili Ori ├žok ├╝z├╝ld├╝m, umar─▒m s─▒k─▒nt─▒s─▒z atlat─▒rs─▒n─▒z, Bebek asprini kullanmak iyi geliyormu┼č belki faydas─▒ olur size
├çok te┼čekk├╝rler. ─░la├ž kullanma gere─či duymad─▒m ┼čuana kadar.

┼×uan durumum iyi sevgili Absoluta Virtute. Kendimi k├Ât├╝ hissetmiyorum. Sadece ensemde ufak ve pek sorun ├ž─▒karmayan k├╝├ž├╝k bir a─čr─▒ var. Onun d─▒┼č─▒nda ┼č├╝k├╝r iyiyim. Te┼čekk├╝r ederim.

Çetin

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
25 Nis 2019
Tepkime puan─▒
86
Ya┼č
33
─░lk doz as─▒m─▒ oldum. Turkovac yapt─▒rd─▒m. Bas agr─▒s─▒ oldu cok onun d─▒s─▒nda cok s─▒k─▒nt─▒ c─▒kmad─▒. as─▒ vurulan yerde hi├ž bir sorun olmad─▒

Ori

Tecr├╝beli ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
18 Ocak 2010
Tepkime puan─▒
1,917
Bug├╝n yap─▒lan a├ž─▒klamayla pcr testleri sadece semptom g├Âsteren ki┼čilere yap─▒lacak. Pozitif vakalar 7 g├╝n karantinas─▒n─▒ bitirdikten sonra test olmadan karantinay─▒ sonland─▒r─▒p, d─▒┼čar─▒ ├ž─▒kabilecek.

├ťst