SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

gizlisilah

Kayıtlı Üye
Anladım tamam millet her haltı yesin biz bekleriz bir şeyler düzelsin diye 🤩
Peygambermiyiz biz her zaman her derdimizde melekler koşsun..
önüne gelen doktor olabiliyor mu ? hayır
önce sınavı kazanıp 10 senesini fakültede harcıyor. metafizik ilimlerde böyledir. Gerçek bir alim tarafından el almamış yetkisiz biri musallatı kapıp cinlere oyuncak olur.

Absoluta Virtute

Elit Üye
@Absoluta Virtute ben bi iki sene önce beni aldatan sevgilime büyü yapmıştım. Yazdım da buraya büyü yaptığımı yazmadım sadece sağolsun bütün mabet saydırmıştık arkasından 😁 kin nefret öfke patlamalı bi bağlamaydı. Sonra ben tutmadı diye unuttum gitti onu. Üstünden 2 yıl geçti. Bi haftadır rüyamda ya adını duyuyorum ya görüyorum. Dün gece bi yolda yapıştı bana. Bırakmıyor. Sabaha kadar cebelleştim. Fiziken bi dönüş yok ki ben kalbi başkasına kaptırdım. Ama büyünün bana dönüşü olabilir mi? Ben böyle bi sürü glif sembol rune falan bıraktım olmadı diye. Hepsinin iptali için bşyler mi yapmalıyım?
Tabiki. Arınma yapın. Sadece kendinize arınma yapın. Bağ kesin.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
önüne gelen doktor olabiliyor mu ? hayır
önce sınavı kazanıp 10 senesini fakültede harcıyor. metafizik ilimlerde böyledir. Gerçek bir alim tarafından el almamış yetkisiz biri musallatı kapıp cinlere oyuncak olur.
Doktor derken yanlış konulan teşhisleri, ilaç firmalarına çalisan doktorları, SSK doktorlarındani randevu alamama sorununu, muayene süresinin kısalığıni, özel devlet farketmez iş çıksın fazla kazanalım diye yapılan gereksiz tetkikleri ameliyatları, ameliyatlarda yapılan doktor hatalarını bunları hesaba katmadınız herhalde.
Paranın döndüğü her alan suistimale açıktır.. nerden bulalım güvenilecek kişiyi. Bazen yeri geliyor tanıdığımızı sandığımız kişiler bile bambaşka çıkıyor.

emre0654

Kayıtlı Üye
şunu seks kölemiz yapalım bunu da yürüyen ATM yaparız diye planlar yapıp büyücü medyum ararken biguzel baglama büyüleri yaparken sorun olmuyor ama dimi.. ne iş..
Ben artık bağlamanın panzehirini buldum, Arakne veya Rukye 😎

emre0654

Kayıtlı Üye
Evet çok etkili dimi.. 😍
Delirtiyor baglamacilari durdurmak için bir yerlerden ulaşmaya çalışıyorlar 🤩
Rukye dinledikçe cin yavaş yavaş enerjiyi kesip kaçıyor sanırım korkuyor veya çok rahatsız oluyor. Güçlü bir cin olursa kaçar mı bilmiyorum ama güçlü cini de zapt etmek zor her büyü yapanın harcı değil.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Rukye dinledikçe cin yavaş yavaş enerjiyi kesip kaçıyor sanırım korkuyor veya çok rahatsız oluyor. Güçlü bir cin olursa kaçar mı bilmiyorum ama güçlü cini de zapt etmek zor her büyü yapanın harcı değil.
Bence yine kaçar birinde üç gün dinlersin diğerinde on gün dinlersin mesela..

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
İfrit tarzı çok güçlü cinler kolay kolay gitmiyor ama onlara da en kral medyum da olsa söz geçiremiyor.
Evet ama ifrit yakan hoca varmış.. Her firavunun bir Musası vardır mutlaka.
Artık bağlamacılari kokusundan tanıyorsun herhalde tahminin doğruymuş yardın etsene garibana 🤩

emre0654

Kayıtlı Üye
Evet ama ifrit yakan hoca varmış.. Her firavunun bir Musası vardır mutlaka.
Artık bağlamacılari kokusundan tanıyorsun herhalde tahminin doğruymuş yardın etsene garibana 🤩
Benimkine başka bir av buluyum da ona yardım ediyim 🤣 zavallının yaptığı büyüleri de bozuyorum artık sevinsin gariban 😍

Alakan

Elit Üye
Büyüye büyü ile karşılık vermenin doğru olmadığını düşünüyorum. Eğer iyi bir hoca olsaydı tamamen çözüp iyi bir koruma yapardı bir daha da büyü tutmazdı. Site sahibi de bu işlerde bilgili bir medyumdur, isterseniz bir konuşun.
Öyle bir şey yok. Korumaların da bir ömrü süresi var. Hoca sürekli size koruma yenileyip duramaz.

Alakan

Elit Üye
Varlık olan korumalarda da aynı mı ?
Sizin varlığınız size koruma sağlıyorsa anlaşma şartlarına uyduğunuz sürece sağlamaya devam eder fakat varlığı zaptetmeye yönelik bir işlem yaparsa karşı taraf ve başarılı olursa otomatikman korumanız da kalkmış olur. Yani hiçbir şey geçilemez değil maalesef...