SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

dünyalı

Kayıtlı Üye
uzun zamandır cips yemiyorum eskiden severdim.....Bugün cipsvari bir atıştırmalık denedim fenaymış crax Chili - lime çubuk kraker. .....limonlu olurmu diyordum olmuş.......ekşi severlere duyurulur :)

batuofvengerberg

Kayıtlı Üye
yaklaşık 3 4 yıl önce bu sitedeki zukachidorikato adlı hesabımı , LGBT bireylere karşı yapılan bariz aşağılamalara dayanamayışım sebebiyle , sildirmeyi talep etmiştim. Geçtiğimiz günlerde mabetin benim deyimimle ''abiler ve ablalarının' aktif olduğu ve çıkan tartışmaları hem kibar uslüplarıyla hem de engin bilgileriyle bitirdikleri dönemler aklıma geldiği için yeniden üye olup giriş yapayım dedim. Bana ağza alınmayacak laflar kullanan insanların sitede ahlak dersi vermeye devam etmesini görmek cidden üzücü. Keşke site moderatörleri ve site sahipleri tarafından bilinen; bilgisine ve iyi niyetine güvenilen insanlar konularda aktif olarak yanlış bilinen şeyleri düzeltse de, '' Eşcinsellik cinlerin oyunudur'' diyen insanların islam propagandalarına mağruz kalmasak. Tabi bu da site yöneticilerinin sosyal, ailesel ve iş hayatından fazlasıyla vakit ve enerji alan bir iş olduğu için, insanların yüzde yüz konsantre olamamaları en doğal hakları. Bizimkide hayal işte ne yapalım .. :(

Darkon

Kayıtlı Üye
yaklaşık 3 4 yıl önce bu sitedeki zukachidorikato adlı hesabımı , LGBT bireylere karşı yapılan bariz aşağılamalara dayanamayışım sebebiyle , sildirmeyi talep etmiştim. Geçtiğimiz günlerde mabetin benim deyimimle ''abiler ve ablalarının' aktif olduğu ve çıkan tartışmaları hem kibar uslüplarıyla hem de engin bilgileriyle bitirdikleri dönemler aklıma geldiği için yeniden üye olup giriş yapayım dedim. Bana ağza alınmayacak laflar kullanan insanların sitede ahlak dersi vermeye devam etmesini görmek cidden üzücü. Keşke site moderatörleri ve site sahipleri tarafından bilinen; bilgisine ve iyi niyetine güvenilen insanlar konularda aktif olarak yanlış bilinen şeyleri düzeltse de, '' Eşcinsellik cinlerin oyunudur'' diyen insanların islam propagandalarına mağruz kalmasak. Tabi bu da site yöneticilerinin sosyal, ailesel ve iş hayatından fazlasıyla vakit ve enerji alan bir iş olduğu için, insanların yüzde yüz konsantre olamamaları en doğal hakları. Bizimkide hayal işte ne yapalım .. :(

Bence bu kadar kafaya takmamalısınız. Bu siteye gelip "burada niye büyüyle ilgili konuşuluyor günah değil mi?" diyerek atar yapanlar var. Zamanla kendilerini yok ediyorlar zaten. :D

Ü

Üye silindi 58480

'' Eşcinsellik cinlerin oyunudur'' diyen insanların islam propagandalarına mağruz kalmasak.

Bunu ben söyledim.
Seytanin oyunu dedim. İslam propagandası yapmadım, İslami bakış açısına göre izah ettim. Eșcinsellik haramdır. Yasaklı bir fiildir. Kollektif enerjileri yıkım getirir. Allah helak eder yani.

Eșcinsellik hoşuna gidiyorsa bu seçimindir. Hepsi bu. Şeytana uymussundur.

Lgbt onur yürüyüşü yapacakmış. Ben şu transeksuel Kerimcanin nasıl proje olduğunu işte şimdi anladım. En önde yürüyecek kesin.

Bana göre birbirlerinin pisliğini karıştıran tipler yani ?‍♂️

Pis olanı sevmek te ne bilim? ?
İşte bu durum sprituel açıdan bakarsak takıntılı bir psikolojinin yansıması. İstilacı bir psikoloji anlayana. Musallat olan ve beynine yapışan bir enerji.

Psikolojik üstünlüğü ele geçirdiklerinde bedensel Hazları doğrultusunda çabuk öfkelenen, çabuk adam yarcayan, normal insanları baştan çıkarmak gibi zevklere başvuran bir hale gelecekler.

Lgbt eğer kabul görürse bir sonraki așamayı soyliyim mi?

Kardeşler arası ilişki. Anne oğul, baba kız arası cinsel ilişki.

Bunu da cinsel özgürlük ve bedensel rahatlama adı altında savunacaklar. Lgbt eveneynler yapacak bunu. Yani kısır evlilikten çocuk edinenler. Göreceksiniz öyle bir meşru halde gösterecekler ki normal olanları da bulandıracaklar.

Acı ama gerçek. ?‍♂️

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 58480

@batuofvengerberg Gördüğün gibi transeksüel ile homoseksüel arasındaki farkı bilmeyenler yorum yapıyor. Onun için kendini bu konular için çok üzme.

L. G. B. T.
Yani :

Lezbiyen
Gey
Biseksuel
Transeksuel

Homoseksüellik ise bu 4 kategorinin ortak paydasını olușturur. Homo+seksuel bunu bilmeyen şimdi öğrensin mesela.

Öte yandan hepimiz eser miktarda homoseksüeliz.
Hepimizin içinde erkek te var disi de. O anlamda.

Yingin içinde yang vardır, yangın içinde ying vardır. ☯

Ben bir kadının ruhundan anlarken bunu nasıl yapıyorum? Beynimdeki kadınsı empatiye başvuruyorum. Bir kadın bir erkeği nasıl anlıyor? Aynı şekilde.

Her kadının içinde bir erkek, her erkeğin içinde bir kadın saklıdır. Aksi taktirde kadın erkek ilişkisinin enerji bağı oluşmaz.

Sen aslını muhafaza edemezsen Kurura bakma da fıtratını bozarsin. Kadın gibi hissetmekten zevk alırsın. Takıntı haline gelir ve o rolden de çıkamazsın. Hem cinsini görünce kadınsı rolünün etkisinden çıkmazsan da dișil hormonlarını devreye sokarsın. Bundan zevk aldın mı da tercihin olur. İşte.

Sonra da doğuştan dersin ve mesrulastirirsin. Ben buna karşıyım. Allah 3. Bir cins yaratmadı. Ama insan hatalı girdileri dolayısıyla kendini bozdu.

Herseyin orijinal olanından yanayım ??
Lgbt varsa aramızda bireysel olarak saygı duyarım. Hatta bana biri yazmıştı. Ona da buradan saygılarımı iletiyorum.

Ama herturlu faaliyetlerine karşıyım.

Ü

Üye silindi 56746

Ama kişi ergenliğe girip cinselliğini keşfetmeye başladığı andan itibaren "aslının" o olduğunu düşünüyor, öyle zannediyor @dennise ben bu değilim demiyor ki, kendini öylece kabul ediyor.

Ü

Üye silindi 58480

Ama kişi ergenliğe girip cinselliğini keşfetmeye başladığı andan itibaren "aslının" o olduğunu düşünüyor, öyle zannediyor @dennise ben bu değilim demiyor ki, kendini öylece kabul ediyor.

Bütüncül bak ama.
Ergenliğe girmeden önce hangi kodlari yazdı. O gözler neler gördü. Hangi rol modelleri kalıp olarak aldı.

Cinselligi kesvetmek bir sonuçtur. Sebep değil.

Asil sebeplere inebiliyor muyuz inemiyor muyuz mesele burada.

Öte ya dan olayın cooooook başka bir enerji boyutu daha var.

Rukye tedavilerinde Lut kavmi cinlerini yakalayan hocalar da var. Bunlar Escinsel cinler ve bedende kendini gizleyerek insana ters frekans veren bir tayfa.

Bedensel Șehvet haddi aştığı zaman kişi bedeninde blokajli bir irade ile seçimlerini bişeylere zorlayan durtulerle başa çıkamaz genelde. Bunu manipule eden bir musallat tayfası da var

Bu olayın en derin boyutu. Ama bu kısmı sadece kadim bilgeligin parçalarını birlestirebilen ve bütüncül bakabilen kişilere bir faydası olur.

Çok girmiyorum bu konuya çünkü parçaları birlestiremiyorsunuz ?‍♂️ kopuk kopuk ele alıyorsunuz olguları

Şeytanın bile dokunulmazlık kazanmış, yükseltilmiş bir cin olduğunu ve ırkını bize karşı kiskirttigini, cinlerin artık her bedene daha rahat girdigini anlatana kadar çatladım yani ?

Ü

Üye silindi 58480

Şu an ahir zamandayız ve kıyamete yaklaştıkça boyutlar da birbirine geçerek öze çekilmeye başladılar. Cinleri daha net görmeye başlıcaz artık. Çünkü her bedene girebiliyorlar.

Denize atılmış bir ağ gibidir alemler. Çok geniş bir yelpazedir. Ama balıkçı o ağı geri çekerken tüm alemler iç içe girerek merkeze doğru seyrederler.

Balıklar, yengeçler, istiridyeler hep dip dibe öze çekilir.

Isle biz de alemler olarak sona yaklaştık ve öze çekiliyoruz. Bu yüzden de artık daha yoğun boyut kesismeleri oluyor. Balık istifi gibi alemler de izdusumlenmeye ve birbiri ile daha çok etkileşime girmeye başladı.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Dennise LGBTİ İçerisinde bana en doğal gelen intersex dediğimiz yani doğuştan çift cinsiyet olarak doğan kesim...Bir belgeselde izlemiştim dış görünüşü tamamen erkek fakat kadın organı olarak rahmide var... ve haliyle regl döngüsü de var......Ben bunun Allahtan gelen birsey olduguna inandım ama dini açıdan bir tercih yapmak zorundamı? onu bilmiyorum ...

Öbür konuya gelecek olursak....Kerimcan gibi tipleri bende onaylamıyorum ..
Çünkü eşcinsellik demek hormon fışkırtmasımı ? Resmen yapılan bu....
Cinselliğini kendi içinde yaşasın....ulu orta yapıyorlar...Kerimcan denildiğinde ilk akla bu geliyor...bir şekilde yaptığı şeyi gözümüze sokmaya çalışıyor....masum bir eşcinsellik degil olay....çok daha fazlası..

Eşcinsel ol. Ayta Sözeri gibi ol.....Ben kadınım diyor....sex işçiliği yapmadım diyor...Kendimi kadın olarak hissediyorum diyor...ona sözüm yok...o sizden çok başka..yürüyen cinsellik degil

Ü

Üye silindi 58480

.Bir belgeselde izlemiştim dış görünüşü tamamen erkek fakat kadın organı olarak rahmide var... ve haliyle regl döngüsü de var......Ben bunun Allahtan gelen birsey olduguna inandım ama dini açıdan bir tercih yapmak zorundamı? onu bilmiyorum ...

Allah ya erkek ya diși yaratır. 3. Bir cins yoktur.
Ayetle sabit. Hatta her canlı ya erkek ya dişidir. Sebze ve meyvelerden nebatata kadar. Ara cins, 3. Bir cins yoktur.

Çift cinsiyetlilik ve homoseksüellik psikolojide yaşanan bir empati bozukluğudur. Kabule geçersen gerçekliğin olur artık.

Biyolojik olarak ta kişi kusurlu olabilir ama. Sakat olabilir. Özürlü hatta down sendromlu da doğabilir. Bu tabiatın yasasına engel değildir.

Vücut ya sperm üretir ya da, regl olur. İkisi aynı anda aynı organizmada olmaz.

blessedwithlove

Kayıtlı Üye
LGBT bir hastalık ya da psikolojik bir durum bozukluğu değildir.2020 yılında hala bu konuların tartışılması inanın gülünç bu forumda tartışılmasını da hiç uygun bulmuyorum. Hele şeytani bir durum olması söz konusu olamaz. Herkesin fikri kendine tabii ki ama lütfen saygı çerçevesinde belirtin fikirlerinizi kimseyi kırmayın, incitmeyin lütfen.Herkesin kendi hayatı, insanlar kimsenin özgür iradesine, özgürlüğüne müdahale etmediği sürece cinsel tercihlerini de dilediği gibi yaşayabilmeli.