SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 70925

@dennise gerçi daha çok robotlu, bilim kurgu tarzı izliyor galiba. Bir yorumunda öyle anlatmıştı ordan biliyorum. O tarz tavsiye verebilir belki.

O değilde vakit geçiyor dennise hadi bekliyoruz ufuk açıcı bir film sabah olmadan.

Ü

Üye silindi 58480

2 dk boş bıraktım hemen uyudunuz yahu.
Neyse herkese iyi geceler ?

Gitmedim gitmedim. Burdayım. Uyanık kalanlara birazdan korkunç bişey anlatıcam.
???

Darkon

Kayıtlı Üye
Dark dizisine başlayan var mı? Ne düşünüyorsunuz?

Dark dizisini ilk sezondan beri izledim. Şimdi çıkan 3. sezon ile son buldu. Genel olarak iyi bir dizi izlemeni tavsiye ederim.

İlk sezonu muhtemelen beğenirsin çünkü birçok yapımdan ögeler barındırıyor ve genel olarak oyuncuların hepsi çok iyi kurgulanmış. İkinci sezonda ise kim ne olmuş, yapmış tadında ilerliyor ve ikinci sezonun sonunda benim için çok etkili olmayan bir sürpriz ile 3'e açık kapı bırakıyor. Zaten 3. sezonu izleyen herkes şimdi kim nereden geliyor, ne yapmış hatırlayamıyorum diyerek izledi. Bunun için 3. sezonda bitirmeleri çok yerinde oldu. Bu açıdan oldukça doyurucu bir dizi. Sonundan memnun kalırmısın orası kişisel değerlendirmeye bağlı tabii...

Aisling

Kayıtlı Üye
Sabah erkenden bir saat hızlı yürüyüş yapıp ter attım. Altı ile yedi arası serindi ne güzel.?
Muhteşem bir gök yüzü ile karşılaştım. Sırf bunun için bile çıkmaya değerdi...
20200708_064232.jpg

Ha bir de kitap sever arkadaşlara: a 101'e edgar allen poe ve sherlock holmes kitapları gelmiş bilginize, ben saldırdım bile ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ressam mısınız ?

Hediye tablo için soruyorsanız bu iki seçenekten turkuaz mavisini tercih ederdim ben.
Hayır ressam değilim yarı değerli taşların kullanıldığı bir tablo yapıcam da renge karar vermeye çalışıyordum