SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

business woman

Kayıtlı Üye
IMG-20230320-WA0010.jpgIMG-20230320-WA0011.jpg
Bi arkadaşımın eline geçmiş antika mumlukmuş. Doldurmam için verdi bana. Yarın geri vericem. Üstündeki motifleri büyü kitaplarında ve korku filmlerinde cinleri ve şeytani şeyleri tamsilen görmüştüm çok kez. Ama arkadaşım jackie chan filmlerindeki ejderha onlar diye ısrar ediyo 😅 sizin bi fikriniz var mı bunu kendisinden satın almayı düşünüyorum çok hoşuma gitti aslında 😂

Retro

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2596Ekli dosyayı görüntüle 2597
Bi arkadaşımın eline geçmiş antika mumlukmuş. Doldurmam için verdi bana. Yarın geri vericem. Üstündeki motifleri büyü kitaplarında ve korku filmlerinde cinleri ve şeytani şeyleri tamsilen görmüştüm çok kez. Ama arkadaşım jackie chan filmlerindeki ejderha onlar diye ısrar ediyo 😅 sizin bi fikriniz var mı bunu kendisinden satın almayı düşünüyorum çok hoşuma gitti aslında 😂

Internetteki şu meşhur tütsü tablolarına benzettim ben, hani var ya uzakdoğulun biri önce ağaçla hemhal olarak onu sırtından rendeliyor, Sonra o beyaz tütsü altlığı tozunu gacirt gacırt duzlestiroyor 😀 dişçi aynasına benzer bir aletle, sonra tütsüyü kalıba koyup buna benzer bir cismin içinde yakıyor. Kapağını kapatıyor ve video tılsımlı bir müzikle bitiyor

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 76175

Ekli dosyayı görüntüle 2596Ekli dosyayı görüntüle 2597
Bence de al, çin çay kutularına benzettim. Güzelmiş çok..

Ü

Üye silindi 76175

Allah'tan yardım dilemeye devam ediyorum ama bazen beni duymuyormuş gibi geliyor. Sanki boşluğa yakariyorum. Aylar oldu, saatler geçti dualarım karşılık bulmadı daha.
Daha ne kadar yakarmam gerek ki? Artık çok yoruldum.
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim ❤️🙏
Duyuyor, yemin ederim)

İmtihan kardeşim, özelliği vurulduğun yerden güçlenip çıkmaktır.

Sabrın daim olsun, Allah kuluna zulmetmez.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Retro sen biliyor olabilirsin, cinlerin yarasa, yılan vb formda görünmelerinin nedeni o hayvanların kanıyla beslendikleri için mi yoksa gerçek formları mı öyle ?

Retro

Kayıtlı Üye
Ejderha: Sizin ejderha kalıplarınıza uymak zorunda değilim 🐲🐉
Woooww,
Türünün tek örneği, konuşarak, yani sorunları kundaklamadan çözen bir ejderha demek...

Khalisi' nin böyle 2 ejderyası olsa game of thrones' un son bölümü o kadar eleştirilmezdi..

5. Sezonda kızlarının adını Kalisi koyanlar şu an neler yapıyordur? Yani o son sezondan sonra 🤣

Ejderhalar gerçek mi?
Yarısı gerçek
Ejderhalar gerçek mi?
Yarısı da Çinde çaydemlik

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Woooww,
Türünün tek örneği, konuşarak, yani sorunları kundaklamadan çözen bir ejderha demek...

Khalisi' nin böyle 2 ejderyası olsa game of thrones' un son bölümü o kadar eleştirilmezdi..

5. Sezonda kızlarının adını Kalisi koyanlar şu an neler yapıyordur? Yani o son sezondan sonra 🤣

Yarısı gerçek

Bu açıklayıcı ve bilimsel cevabınız çok teşekkür ederim sayın Metro Retro, diliniz biraz ağır anlamakta güçlük çektim ama olsun :)

Alakan

Kayıtlı Üye
Woooww,

Yarısı gerçek

Konuşuyor olması her daim konuşarak sorun çözeceği manasına gelmiyor Retro. Belki kuyruğuna basarsan kundaklayabilir, bilemeyiz 🙃
Khaleesi ballı turtam🥹 ben hâla seviyorum... Muhtemelen çocuğuna ismini verenler de hâlâ seviyordur.