SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

emre0654

Kayıtlı Üye
@Rhea durumlar maalesef karıştı. Urumun bakımda söylediği etkileri yaşıyorum fakat hocaya tekrar bakım yaptırdım büyü görünmedi. Muhtemelen yenildiği zaman büyüyü gizledi medyum görünmesin diye.

alhayba

Kayıtlı Üye
Bı de büyüyü kendiniz yeniliyor olabilirsiniz. Hala onun hakkında düşünüyor, konuşuyor, yazıyorsunuz. Sosyal sitelerden takip ediyorsunuz. Telefon numarasından bile , engelledi engellemedi mı... O bağı siz yeniliyor olabilirsiniz.
Bence hoşunuza gidiyor. İnkar etmeyin.
Yalnız biz baydık...
ay hele şükür biri yazdı ...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Rhea durumlar maalesef karıştı. Urumun bakımda söylediği etkileri yaşıyorum fakat hocaya tekrar bakım yaptırdım büyü görünmedi. Muhtemelen yenildiği zaman büyüyü gizledi medyum görünmesin diye.
Yenilenen büyü için de rukye var dinle 21 gün. Hocaya işlem yaptırmasan rune larla işlem yapardın ama iyice karışmasın. Pus büyüsü yaptı demekki diğer cingözler de öyle gizliyorlar yaptıkları büyüleri. Hocaya şöyle pus büyüsü yapmıştır ondan görünmüyor diye söyle.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yenilenen büyü için de rukye var dinle 21 gün. Hocaya işlem yaptırmasan rune larla işlem yapardın ama iyice karışmasın. Pus büyüsü yaptı demekki diğer cingözler de öyle gizliyorlar yaptıkları büyüleri. Hocaya şöyle pus büyüsü yapmıştır ondan görünmüyor diye söyle.
Mantıklı olmak gerekirse. Büyü bozulduktan sonra bir gün bile geçmeden yenilendi. Kendisi yapmadığını başkasına yaptırdığına göre pek mümkün değil bukadar çabuk yenilemesi. Hem de üstüne pus yapması. Bence hoca haklı, artık yapıyordur.

Bu saatten sonra psikolog çözer bu işi.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Mantıklı olmak gerekirse. Büyü bozulduktan sonra bir gün bile geçmeden yenilendi. Kendisi yapmadığını başkasına yaptırdığına göre pek mümkün değil bukadar çabuk yenilemesi. Hem de üstüne pus yapması. Bence hoca haklı, artık yapıyordur.

Bu saatten sonra psikolog çözer bu işi.
BSFF denese olmaz mı?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yada büyünün etkilerinden arınma için arakne etkili olmaz mı
Bukadar zaman içinde denememisse ne diyim? Kendisine fazlasıyla bilgi verildi. İlgilenmedi.

Buraya yazmak yerine roman yazsaydi şimdi bitirmişti.

Enerji yanlış yapmaz. Kurtulmaya yonlendirirsen kurtulursun. Bağı canlı tutmaya yonlendirirsen öyle olacak.

Kurtulmak çok istediğini söylese de, davranışlar bilinç altında istemediğini gösteriyor.

emre0654

Kayıtlı Üye
Dün yine de görüntülü arayıp okumalar yaptı. O rukye youtubeda mı ?

emre0654

Kayıtlı Üye
Bukadar zaman içinde denememisse ne diyim? Kendisine fazlasıyla bilgi verildi. İlgilenmedi.

Buraya yazmak yerine roman yazsaydi şimdi bitirmişti.

Enerji yanlış yapmaz. Kurtulmaya yonlendirirsen kurtulursun. Bağı canlı tutmaya yonlendirirsen öyle olacak.

Kurtulmak çok istediğini söylese de, davranışlar bilinç altında istemediğini gösteriyor.
Her şeyi deniyorum zaten bilinçaltımda da kurtulmamak gibi bir şey yok Arakne, rune hepsini denedim yine de aynı.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Dün yine de görüntülü arayıp okumalar yaptı. O rukye youtubeda mı ?
Evet youtube da Zülfikar kanalı..
Günde en az birer kere bağlama büyüsü ve tekrar eden büyüler için olan rukyeleri dinle.
Glifler ve rune lar etkili birer kez deneyip bıraktın mı rituelleri tekrar ettin mi ?
Çoğumuz hayata istemediğimiz pek çok sey yaşıyoruz.. saçma sapan insanlar yüzünden hayatımız mahvoluyor, haksızlıklara uğruyoruz.. bu da senin sınavın demekki dersini al önüne bak 🤷‍♂️
BSFF konusuna da bak.

emre0654

Kayıtlı Üye
Evet youtube da Zülfikar kanalı..
Günde en az birer kere bağlama büyüsü ve tekrar eden büyüler için olan rukyeleri dinle.
Glifler ve rune lar etkili birer kez deneyip bıraktın mı rituelleri tekrar ettin mi ?
Çoğumuz hayata istemediğimiz pek çok sey yaşıyoruz.. saçma sapan insanlar yüzünden hayatımız mahvoluyor, haksızlıklara uğruyoruz.. bu da senin sınavın demekki dersini al önüne bak 🤷‍♂️
BSFF konusuna da bak.
Tekrar ettim. Büyünün yenilendiği de hoca söyledi kimi daha ağır, kimi daha hafif olduğunu söyledi ki dediği doğruydu. Dün şiddetli bir baş ağrısı ile birlikte göz ağrısı ve mide bulantısı oldu yüksek tansiyondan şüphelendim hastaneye acile gittim doktor baktı tansiyon vs her zaman ki çıktığı gibi çıktı. Bir de yardım aldığı medyum tanıdığı olabilir ama Absoluta hanımın dediği gibi kendisinin de yaptığından şüpheleniyorum Urum bakımda kömürlük, depo gibi bir yerde büyü çalışması yapılmış demişti ilk bağlama yaptığı zaman. Yapacak bir şey yok onlar bıkmadan usanmadan aylardır yapıp duruyorsa biz de bıkmadan usanmadan kurtulmaya çalışacağız.