Sogutma-uzaklastirma duasi istiyorum.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu sitede görüp uyguladığım ve her defasında sonuç aldığım bir çalışma var . O kadar etkili ki acaba bu çalışma ile aynı etkiyi yaratacak yakınlaştırma çalışması var mo diye uygulamayı paylaşan arkadaşa mesaj atacaktım . Okuyorsa sevgiler ..

Uzaklaştırmak istediğiniz kişinin adını küçük bir kağıt parçasına yazın rulo yapın kağıdı , bir ip ile o ruloyu bağlarken ‘ filanca kişi benden hayatından uzak olsun, benimle ilgili hiç bir konuya olaya dahil olmasın ‘ diye 3 defa niyet edin ve ipi bağlayın ruloya. Küçük kapaklı bir kutuya su doldurup bağladığınız kağıdı o kutuya koyup kapağını kaparım buzluma atın . Kime yaptıysam izi kalmadan gitti hayatımdan ..
Peki hep buzlukta mi kaliyor ? Sahsen hep orada kalmasi benim hosuma gitmez baska ne yapilabilir ?

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ve birden fazla kisiler icin uygulanabilir mi ? Yani ayni kagida bir den fazla farkli isimler ?

sokaksakini

Kayıtlı Üye
İstemediğin kişiden kurtulmak için

Bu uygulama için 3 yöntem yazıyorum hangisini yapabiliyor iseniz onu uygulayınız.

Allah Yar ve Yardımcınız olsun.

NOT : Kesinlikle çok zorda kalmadıysanız, kötü bir amaç güderek veya nefsin geçici heveslerine kapılarak bu uygulamayı yapmayınız. Manevi cezası büyüktür Allahualem.

1- 5 vakit namazın farzının arkasından uygulanır.

1- Niyet( ne için ve ne maksatla okunduğuna niyet etmek)

2. İstiğfar (7 Defa)

3. Salavat-ı Şerife ( 7 Defa)

4. Allah-u Ekber (10 Defa)

5. Ayetel kürsi (3 Defa)

6. Bismillâhir-rahmânir-rahıym.ferdün hayyün kayyûmün hakemün adlün kuddûsün Gale haza firagu beyni ve beyneke.(19 Defa )

2- Eğer 5 vakit namazın farzının arkasından yapmak mümkün değil ise sabahleyin veya geceleyin bir oturuşta

1- Niyet( ne için ve ne maksatla okunduğuna niyet etmek)

2. İstiğfar (7 Defa)

3. Salavat-ı Şerife ( 7 Defa)

4. Allah-u Ekber (10 Defa)

5. Ayetel kürsi 15 Defa)

6. Bismillâhir-rahmânir-rahıym.ferdün hayyün kayyûmün hakemün adlün kuddûsün Gale haza firagu beyni ve beyneke.(95 Defa)

Okunur ve buna 19 gün boyunca ara vermeden devam edilir.

3- Her gün (işin neticeleninceye kadar)

Niyet ederek

“Gale haza firagu beyni ve beyneke”

(Dedi ki:Bu seninle benim aramdaki ayrılıktır.)

1378 kere tekrar edilir.

Creative34

Kayıtlı Üye
Dolunay zamanı o kişiyi ismini konusunu yaz siyah olsun kalem adaçayı yada keskin kokulu hangi yağ olursa gül vanilya sakın kullanma onlar duygu sevgidir belirteyim niyeti yazdıktan sonra mars satrun saatlerinde gece yaz yak o kişi otomatik hayatımdan çıkacaktır tecrübe kendim

Efset

Kayıtlı Üye
Dolunay zamanı o kişiyi ismini konusunu yaz siyah olsun kalem adaçayı yada keskin kokulu hangi yağ olursa gül vanilya sakın kullanma onlar duygu sevgidir belirteyim niyeti yazdıktan sonra mars satrun saatlerinde gece yaz yak o kişi otomatik hayatımdan çıkacaktır tecrübe kendim
Merhaba, mesajinizi yeni gördüm.
Bu konuyu lütfen biraz daha acar misiniz

Impulse

Kayıtlı Üye
Sogutma ve uzaklaştırma duası istiyorm diye başlık atıldıgı için yazıyorum.
İstediğin şeyler bir takım ritüel gerektiriyor. İçeriğini bilemiyorum yorumları da okumadım ancak dua masumdur. İstersin yaratan verirse verir modu hakim olur. Siz ise istemekle kalmıyorsunuz, çekip alıyorsunuz. Fark var.

Efset

Kayıtlı Üye
Sogutma ve uzaklaştırma duası istiyorm diye başlık atıldıgı için yazıyorum.
İstediğin şeyler bir takım ritüel gerektiriyor. İçeriğini bilemiyorum yorumları da okumadım ancak dua masumdur. İstersin yaratan verirse verir modu hakim olur. Siz ise istemekle kalmıyorsunuz, çekip alıyorsunuz. Fark var.
Biraz daha detaylı açıklar iseniz sevinirim