Soğuk rüzgar ve konuşma

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Sabah ezanı vaktinden sonra yatağımda yatarken uyku ve uyanıklık arası halindeyken sırtımda yüzümde çok soğuk buz gibi bir rüzgar hissettim bu soğukluğu beş dakika kadar hissetim daha sonra kulağımda eril bir varlığın konuşmalarını duydum hiç bilmediğim bir dilde bölük pörçük kelimeler söylüyordu ve bu sırada soğukluğu daha fazla hissediyordum Bu konu hakkında ne söyleyebilirsiniz?

ekip21

Kayıtlı Üye
Düşüncem gercekten ruya olmadigina inaniyorsaniz kulak asmayin .Eger ki.bu olay ilk defa olmuyorsa huzurlu bir uyku icin rahat bir uyku icin yardimci olabilirim .

Bu olaya farkli.bakarsak dusuncem ilk olduysa takma lakin ilk degil tekrarlaniyorsa bu olay buna benzer olaylar ona da ayri yardim amacli dusuncelerimi soyleyebilirim .

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Düşüncem gercekten ruya olmadigina inaniyorsaniz kulak asmayin .Eger ki.bu olay ilk defa olmuyorsa huzurlu bir uyku icin rahat bir uyku icin yardimci olabilirim .

Bu olaya farkli.bakarsak dusuncem ilk olduysa takma lakin ilk degil tekrarlaniyorsa bu olay buna benzer olaylar ona da ayri yardim amacli dusuncelerimi soyleyebilirim .
Evet düşünceleriniz neler

ekip21

Kayıtlı Üye
Şöyle söyleyeyim ben bu olayın tam olarak ne olduğunu anlamak ve bu tarz şeylerden kurtulmak istiyorum sanırim bu gibi àeyler insanı hayatına engeller yaratıyor
Evet buyuk bir pskoloji kaybina mutsuzluga sahsi olarak herseye etki ediyor.Bu eger bir musallatsa tedavi edilmen gerek ama ugrama ise sadece 3 tane dua var AYET-EL KURSI NAS SURESI VE FELAK SURESI bunlari oku yeter bunlar sana İNŞALLAH. yataga gir uyu . Yatakta uyuyuş tarzinlada bir kac nokta var ama bu kadar yeterli .

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Evet buyuk bir pskoloji kaybina mutsuzluga sahsi olarak herseye etki ediyor.Bu eger bir musallatsa tedavi edilmen gerek ama ugrama ise sadece 3 tane dua var AYET-EL KURSI NAS SURESI VE FELAK SURESI bunlari oku yeter bunlar sana İNŞALLAH. yataga gir uyu . Yatakta uyuyuş tarzinlada bir kac nokta var ama bu kadar yeterli .
Ben sürekli okuyorum zaten o gün de sabah namazıni kılıp yatmıştım ama özellikle rukye dinleyince vücudumda değisikliklikler oluyor acı çekmeye başlıyorum ...

ekip21

Kayıtlı Üye
Rahatsiz edilmen arada bu ugrak oluyor, ugrak sikintili insanlara da soyleniyor sende ugrak var diye ve bu senin icin de gecerli ugrak var sende .Sen tedavi edilmen gerek , rukye zarar verdigi icin ona sen aci cekiyormussun gbi oluyor onu hissediyorsun.

Rica ederim .

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Tedaviyi kendim yapabilirmiyim bilmiyorum rukyeyle.. kaç kere rüyamda gelinlik giydim ben gelinlikler hep çirkin ve pis oluyor ve her seferinde damat olmuyor yanımda olacak işlerim olmuyor aşk ilişkim engelleniyor sanki olamıyor bilmiyorum...

ekip21

Kayıtlı Üye
Bu sikintin yuzunden olanlar .Rukye yi sen degil baskasi okumasi tesirli oluyor . Benim de basimda boyle bir sikinti var ALLAH in izniyle sabirla bu imtihandan da gececegiz INSALLAH uzulme hic canini da sikma .

GoldenLand

Kayıtlı Üye
Büyük ihtimalle ya büyü var ya da aşık olan bir varlık. Ama 2.si daha aklıma yatkın geldi. Bununla ilgili rukyeyi (Aşık musallatı)düzenli olarak hergün yatmadan önce eksiksiz ve tam olarak dinle (youtube hakan bakar kanalına bak).41 gün devam et. Sıkıntı devam ediyorsa işin ehli kişilere müracat etmen gerekir.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Büyük ihtimalle ya büyü var ya da aşık olan bir varlık. Ama 2.si daha aklıma yatkın geldi. Bununla ilgili rukyeyi (Aşık musallatı)düzenli olarak hergün yatmadan önce eksiksiz ve tam olarak dinle (youtube hakan bakar kanalına bak).41 gün devam et. Sıkıntı devam ediyorsa işin ehli kişilere müracat etmen gerekir.
Bencede?? tmm dinleyeceğim