Soğan büyüsü karma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

momsen

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben bu sitede bulduğum ve yorumlarda da onaylanan bir soğan büyüsünü uyguladım tek ihtiyaç kuru soğan ve 7 adet toplu iğneydi yeni ayın çıktığı dönemde 7 gün tekrarlayıp her bir dua için bir iğne batırıyorduk örneğin “beni duy, beni sev, tekrar bana dön.” Gibisinden ve iğneyi soğana batırıp son gün toprağa gömdüm filizlenince onun sevgisinin artacağı yazıyordu ama o tam tersi benden ayrıldıktan sonra başka biriyle ilişkiye başladı ve bana 1 yıldır yapmadığı her şeyi 1 aylık sevgilisi için yaptı şuan ona aşık gibi bir şey karma olduğunu sanıyorum bu karmayı nasıl çözerim veya büyüyü nasıl bozarım bilen var mı

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Uygulamanız tutmamıs. Anlattığınızda karmik bir olumsuzluk ta yok. Yaptığınız uygulamanın linkini de paylaşır misiniz ?

momsen

Kayıtlı Üye
Uygulamanız tutmamıs. Anlattığınızda karmik bir olumsuzluk ta yok. Yaptığınız uygulamanın linkini de paylaşır misiniz ?

blessedwithlove

Kayıtlı Üye
Bazı soru işaretleri var kafamda eğer bu wiccan uygulamasıysa bu yaptığımız kişinin özgür iradesini etkileyecek demektir.Ben çekim yasasına inanıyorum yine bu şekilde ideallerim gerçekleşmiş gibi imajine ederek hayatıma çekiyorum ve evet hayatım bunun üzerine kurulu hemen hemen her isteğimi elde ettim. Bu uygulamada benimki gibi aslında sadece soğan var farklı olarak bu da etkiyi artırıyor olabilir o yüzden bana çok masum bir uygulama gibi geldi ama yanılıyor muyum?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bazı soru işaretleri var kafamda eğer bu wiccan uygulamasıysa bu yaptığımız kişinin özgür iradesini etkileyecek demektir.Ben çekim yasasına inanıyorum yine bu şekilde ideallerim gerçekleşmiş gibi imajine ederek hayatıma çekiyorum ve evet hayatım bunun üzerine kurulu hemen hemen her isteğimi elde ettim. Bu uygulamada benimki gibi aslında sadece soğan var farklı olarak bu da etkiyi artırıyor olabilir o yüzden bana çok masum bir uygulama gibi geldi ama yanılıyor muyum?
İkisi farklı şey yanılıyorsunuz. Konuyu kilitleyeceğim cunku Acan uyenin sorusunu ilgili konu başlığında cevapladık. Siz de konuyla ilgili merak ettiklerinizi oradan devam ettirebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...